Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Másnak is undoritónak tünik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is undoritónak tünik az oralis sex (lányoktól kérdezem)?

Figyelt kérdés
Fel nem tudom fogni, hogy lehet ilyen gusztustalanságot tenni azzal akit szeretsz például.Szerintem a lányok nem is szeretik csak tettetik ugye?
2009. márc. 11. 08:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/79 anonim ***** válasza:
78%

A szexhez, az orális szexhez való viszonyodat egyértelműen meghatározza a szexuális neveltetésed.

Nem akarlak analizálni, de gondolom a szex egyéb területein inaktív vagy. Ez abból adódhat, hogy a család körében szigorúan tabu volt a szex. Ez a későbbi nemi életedet nagy mértékben meghatározta, ha az orális szexet a "gusztustalan" szóval illeted. Csak tippelek, de szerintem te azt sem kedveled, ha a párod téged kényeztet a nyelvével.


Érdekes, hogy 28 évesen úgy gondolod, hogy a nők csak tettetik, hogy élvezik az orális szexet. Egy szexuálisan érett, gátlásoktól mentes, szexuális téren nyitott ember élvezi az orális szexet, sőt nem tudja elképzelni az együttléteket nélküle.


Petranova

2009. márc. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/79 anonim ***** válasza:
79%
Amindenit, prűdség a köbön! El nem tudom képzelni, miből áll nálatok a szeretkezés! Párod berakja a farkát a hüvelyedbe - kizárólag szkafanderben, és három réteg extra safe óvszer mellett - majd mielőtt elmegy gyorsan kihúzza, hogy véletlenül se kerüljön beléd egy csepp testnedve sem. Komolyra fordítva a szót, nem ért téged valami nagy trauma gyerekkorodban? Ha tudnád a szájban miféle baktérioumok vannak szerintem csókolózni se csókolóznál. Azt már csak halkan jegyzem meg, hogy ha ennyi biztos vagy abban, hogy tökéletes a szexuális életed azzal csak a saját prűdséged generálta dühöt próbálod csillapítani, egyfajta demagóg önvigasztalásként. Mellesleg én a helyedben megkérdezném egyszer a férjed barátját mit gondol a veled való szexről. Nem venném készpénznek, hogy tökéletes a szexuális életetek. ;-)
2009. márc. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/79 A kérdező kommentje:
Hát kedves utolsó válaszoló, sajnos azt kell mondjam nem vagy abban a helyzetben, hogy itélkezz.Lehet prűd vagyok, ezt nem tagadom de mivel nem ismersz nem itelhetsz el.S ha hiszed ha nem soha nem volt szexuális zavarom, és egyforma aktusom sem.Nem fedezni akarok ezzel semmit, ha igy látod fordulj pszihológushoz, mert te az a tipus vagy aki nem viseli el ha másnak is lehet véleménye.Én nem hurrogtam le senkit csak azért, mert más véleményt irt mint ami az enyém.
2009. márc. 11. 18:16
 34/79 anonim ***** válasza:
73%
Hát lehet hogy nem hurrogtál le senkit, de pl nézd már meg, hogy tetted fel a kérdésed... Azon kívül ez a bakrétiumos dolog... Még életemben nem hallottam, hogy valaki erre hivatkozna... Ilyen alapon akkor a kezét sem puszilhatod meg, vagy a száját... És amikor oda rakja "ahova kell" akkor nem félsz a baktériumoktól. Elég sokan csináljk, és nem tudom róla, hogy olyan gyakorta probléma adódna belőle, ha mindenki tisztán tartja magát...
2009. márc. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/79 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Lapozzál vissza az oldalon és látni fogod, hogy bocsánatot kértem azoktól akit megbántott a kérdésem, nem volt szándékos.De itt mindenki azóta is csak a torkomnak esik ahelyett, hogy a kérdésre válaszolna.Sajnálom, ha nem lehet elfogadni, hogy nekem ez nem tünik kóser dolognak.Én megértettem, tudomásul vettem, hogy mindenki másnak ez normális és nem is próbáltam lemarházni e miatt.Részemről ennyi.
2009. márc. 11. 18:56
 36/79 anonim ***** válasza:
83%
Elolvastam mindent... És nem hiszem, hogy véletlenül lehet sértő dolgot írni. Te nem érezted annak amikor írtad? Egyébként valaki neked esett, de én nem... És szerintem vagy olyan tájékozott, hogy tudd, az orális szex nagyon népszerű és kedvelt dolog. Akkor minek kellett ide írni ezt a kérdést. Nem gondoltad ezt: hát ők szeretik, én meg nem, ennyi? Ha itt megkérdezted akkor mégsem lehetsz olyan magabiztos, hogy normális dolog ha ennyire undorodsz tőle. És nekem nagyon rosszul esne ha azt mondanák, hogy undorító a péniszem. Lány vagyok, de el tudom képzelni. A párodnak nem kényelmetlen?
2009. márc. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/79 anonim ***** válasza:
72%
Kedves kérdező, kérlek definiáld az elítélés szót mert attól tartok te kevered a vélemény szóval. Ha én úgy gondolom, hogy te prűd vagy akkor számomra az is leszel, de ezzel nem ítélkezek feletted, csupán egy átfogó véleményt alkotok rólad az eddigi ismereteim alapján. Ennyi erővel te is ítélkezel felettem, ha azt mondod pszichológia est vagyok, pedig itt a CT eredményem is az asztalon és a doki szerint normális vagyok :-). Mellesleg szövegértelmezés is nehezen megy, én arról beszéltem, hogy a kedves párod is hasonlóképp vélekedik a szexuális együttlétetekről, mert én ezt erősen kétségbe vonom. De ne legyen igazam! ;-)
2009. márc. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/79 A kérdező kommentje:
Igazán olvasd már vissza mit irtál.Méghogy nem itélkezel. Most is egy-kettő eldöntöd magadnak, hogy milyen a sexuális életem, anélkül, hogy tudnád miről beszélsz.
2009. márc. 11. 19:38
 39/79 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nem dönti el egy-kettő, csak tisztában van vele, hogy a férfiak DÖNTŐ többsége imádja az orális szexet, és vágya, hogy csinálják neki, még akkor ha nem mondja (vagy az ellenkezőjét mondja), hogy ne sértsen meg... És mellesleg biztos, hogy kicsit leépíti ez az önbizalmát... Ez nem ítélkezés, csak az általános vélekedés.
2009. márc. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/79 anonim ***** válasza:
83%
miért kéne undorítónak lenni? a férfiak is kielégítik orálisan a nőket, mégsem nyavalyognak hogy fúj de undorító. a nők miért ennyire ilyenek?
2009. márc. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!