Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Másnak is undoritónak tünik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is undoritónak tünik az oralis sex (lányoktól kérdezem)?

Figyelt kérdés
Fel nem tudom fogni, hogy lehet ilyen gusztustalanságot tenni azzal akit szeretsz például.Szerintem a lányok nem is szeretik csak tettetik ugye?
2009. márc. 11. 08:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/79 anonim ***** válasza:
82%
hát nem tudom, én még fiatal vagyok, meg nem csináltam, de nekem kicsit sem tűnik undorítónak. ha nem erőszakkal nyomkodja a szádba, olyan akit nem szeretsz, akkor tök természetes dolog. szvsz.
2009. márc. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/79 anonim ***** válasza:
62%

hmm, hát én sem értelek, én szeretem a párom minden porcikájával együtt...és tudom h ez milyen jó érzés neki, hát persze hogy szeretem csinálni:)Neked sem csinálja a párod?Mert akkor hatalmas élvezetekről maradsz le ám:DNekem természetes hogy mindenét szeretem, főleg a legérzékenyebb pontját:)

ja és aki kérdezte mért veszélyes az anál?XDhát talán mert azon szarni szoktál?és kitágul tőle és akkor hipp hopp becsusszan majd néha a gond ..

2009. márc. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/79 anonim ***** válasza:
75%

28 éves vagy? Én most megdöbbentem...Alig térek magamhoz. Akkor Te mit csinálsz? De őszintén? Csak fekszel mint egy darab fa?


Nem akarlak bántani, de valami nem stimmel..

Ha a párodnak megfelel, hogy Te undorítónak tartod a nemi szervét akkor ok. De ezt kétlem. Téged kényeztet szájjal?


Én imádom és ÉLVEZEM totál felizgulok, hozzám sem kell érjen elég, ha a számban van a férjem szerszáma és kényeztetem..

25/N

2009. márc. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/79 anonim ***** válasza:
70%

előző: ha túl sokat csinálják, akkor a végbél kitágul (mert nem olyan rugalmas izomból van, mint a hüvely) és előfordulhat, hogy egy idő után nem tudja majd visszatartani a dolgokat a lány. Ezért nem ajánlott állandóan análisan csinálni.


Kérdező:

Én lány vagyok, és SOHA nem tettettem, hogy szeretem. Azt is élvezem, amikor én csinálom, általában be is indulok tőle. Sokszor csak úgy minden előzmény nélkül rámászok a barátomra, hogy kényeztethessem. Az meg valami leírhatatlan érzés, amikor ő csinálja. Néha szükségem is van rá a változatosság miatt, hogy csak így játsszunk egymással behatolás nélkül.

2009. márc. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/79 anonim ***** válasza:
88%
Bocs, nem előző, hanem 13:57es.
2009. márc. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/79 anonim válasza:
53%
Azért létezik orális szex, mert az emberek megunják a hagyományosat és valami újat akarnak.
2009. márc. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/79 anonim ***** válasza:
73%

Én nagyon szeretem adni is és kapni is:)

22/L

2009. márc. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/79 anonim ***** válasza:
71%
Én is szeretem az orális szexet, és sztem nem undorító! Én is csinálom a páromnak és ő is nekem! Nagyon izgató. Amit gusztustalannak tartok az az anál szex, ez abszolút nem!
2009. márc. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/79 anonim ***** válasza:
19%
maga a szex is tök undorító! pfúúj!
2009. márc. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/79 A kérdező kommentje:
Hát nagyon sajnálom, ha valaki csak azért tart nem normálisnak,mert iszonyodom attól, hogy valakinek azon részeit nyalogassam, amelyiken épp üriteni szokott, vagy amelyik köztudottan minden parazita és más élősködő melegágya.Én csak szépen kérdeztem nem kell azért mindjárt nekem esni.HA ti szeretitek hát rajta...
2009. márc. 11. 17:11
1 2 3 4 5 6 7 8




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!