Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Másnak is undoritónak tünik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is undoritónak tünik az oralis sex (lányoktól kérdezem)?

Figyelt kérdés
Fel nem tudom fogni, hogy lehet ilyen gusztustalanságot tenni azzal akit szeretsz például.Szerintem a lányok nem is szeretik csak tettetik ugye?
2009. márc. 11. 08:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/79 anonim ***** válasza:
76%

egyénfüggő, én is undorodtam tőle régebben, ha odajutunk én szívesen megcsinálom a pasimnak:)

de ne erőltesd ha te nem kívánod

2009. márc. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/79 anonim ***** válasza:
68%

28 éves fejjel ez tényleg nem normális, ne haragudj :S

Én lány vagyok, imádom csinálni, és akkor is csinálnám, ha a barátom nem viszonozná.. Mi ebben az undorító? Csodálatos dolog..

2009. márc. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/79 anonim ***** válasza:
33%
Az orális szex már elgoadott a mai szexuális életben és ez tők átlagos. De persze van aki nem szereti bár sztem ezzel nem sokan vannak. A lényeg hogyha nem szereted ne csináld. Izlések és pofonok. Egyébként PRobáltad már? Vagy neked csinálták már?
2009. márc. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/79 anonim válasza:
57%
egyszer kabbd be! utánna rászoksz mint a kokainra!
2009. márc. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/79 anonim ***** válasza:
83%
nem régóta (félévkb) élek nemi életet, de én imádom az orális szexet, akár én kényeztetem a barátomat, akár ő engem, akár egymást.. (: és nem, nem tettetem hogy ez jó nekem. és ő sem. 19 éves lány
2009. márc. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/79 anonim ***** válasza:
81%

Én is szeretem csinálni, de ha te nem, akkor ne tedd. Nincs ebből semmi, ha a párod is elégedett a szexuális életetekkel.


Egyébként ez olyan dolog, hogy az orális szex mostanra a nemi élet magától értetődő része lett (ezért nem értik sokan a hozzáállásodat).

Mostanában az anális szex a "sláger". Ezt a logikát követve 10 év múlva már az is a szexuális élet magától értetődő, "mindennapos" része lesz?

Mert akkor engem 33 évesen fognak oltogatni a fiatalabbak, hogy mit nem szeretek rajta :):):)

2009. márc. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/79 anonim ***** válasza:
75%

Egyáltalán nem undorító, hisz szeretem azt, akinek csinálom, és jó érzés, hogy ez neki jó.

Szerintem ez a két ok mindenkinek elég kéne hogy legyen, hogy szeresse a párját orálisan kényeztetni.

2009. márc. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/79 anonim ***** válasza:
66%

13.07

Az orális szex a nemi élet magától értetődő része már pár ezer éve. Olvass egy kicsit ókori/középkori írásokat.

És az anális is az volt, ez volt az akkor "biztos fogamzásgátlás".

Semmi nem új a nap alatt.

2009. márc. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/79 anonim ***** válasza:
69%

"Fel nem tudom fogni, hogy lehet ilyen gusztustalanságot tenni"

Ez sajnos a szexuális kultúra szinte teljes hiányának köszönhető nálad (és általában a keresztény Európában). A kereszténység egyik súlyos hatása. Más kultúrákban a normális szexuális nevelés IS természetes.

Talán még emlékszel, hogy tizenegynéhány évesen milyen fura (és talán gusztustalan) látvány volt, ahogy egyesek nyalják-falják egymást. Nem lehetett érteni ugye, hogy mi ebben a jó?

Most már talán jobban érted - de annyit sikerült elérni nálad, hogy csak félig nőttél fel, 28 éves korodra.

Mondjuk örülj ennek is: olyan is van, aki teljesen frigid lesz.

Úgyhogy én is azt mondom, hogy ne csináld, ha nem szereted - talán majd 40 éves korodra (nagyjából akkor teljesednek ki a nők a szexben) - sikerül is elérned, hogy ez is jó érzés legyen.


Amúgy az anális szex is lehet jó érzés - de az veszélyes a lány egészségére, úgyhogy nem ajánlom.

2009. márc. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/79 anonim válasza:
20%
Mért veszélyes az anális zsex a lánynak?
2009. márc. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!