Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Valóban ennyire sokan szeretik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban ennyire sokan szeretik a kicsi melleket?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor ezen az oldalon, és más helyeken is kommentekben látom azt, hogy a pici cici jobb, mint a nagy,de még beszélgetésekben is hallottam már ezt felmerülni. Én ezt egyszerűen nem tudom elhinni. Akinek van egy picit is amit kirakni, próbál villantani, akinek pedig nagy van, az általában büszkén kirakja (dekoltázs). És a legtöbb férfi, de még nő is, szerintem a nagy cicikre figyel fel azonnal. Plusz nagyon sok nő mellnagyobbító műtétre megy.

Na de akkor mi az igazság? Szavazzátok meg.



jún. 26. 20:25
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
Azért ez összetett dolog, mert ugyanakkor az is köztudott, hogy a legtöbb férfinak a vékony nők jönnek be. Nekik pedig a legritkább esetben van nagy cicijük. De azt hiszem ez csak a felszín, mert ha mondjuk a saját családi környezetemet nézem, akkor a relatív új kapcsolatok (<10 éves) esetén szinte minden férfinek testes vagy telt barátnője, felesége van, ehhez tartozó idomokkal... Vagy csak mert, - ha nincs ló, jó a szamár is - esete? Szóval érdekes kérdés. Egy valami vitathatatlan, hogy egy nagy cicire az utcán minden férfi csorgatja a nyálát, ami szerintem önmagáért beszél...
jún. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:
Vékony csajok velejárója a kicsi cici, ez így van ahogy mondod. De ha mégis valakinek a vékony alkat mellé nagy melle van, azért mindenki megőrül. A duci csajok pedig megint nem annyira taszítóak a férfiaknak, mint sokan gondolják, sőt, rengetegen imádják.
jún. 28. 17:31
 33/43 anonim ***** válasza:
45%

"Ha elméletben lenne 2 ugyanolyan csaj, egyiknek kicsi melle, másiknak szép nagyok, akkor kétlem, hogy a nagyot kevesebben választanák."


Hidd el, sokan választanák, nem mindenkinek a nagy a kedvence!

jún. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
59%
Legalább annyian mint a nagy ciciket. A divat szerint is, és szerintem is a szépség etalon a vékony sportos test nagy cicikkel, akár szilikonnal is.
júl. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
80%
Vékonyabb test, nagyobb cici. Ez jól hangzik!
júl. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
76%
Itt kezdődnek a problémák, hogy az ízléseteket a profit orientált divat és média ipar irányítja, nem pedig a természetesség. Nők pedig szintén ennek akarnak megfelelni egész életükben és ezért nem lehetnek elégedettek soha saját magukkal. Tisztelet a kivételnek.
júl. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
A felfogásuk miatt nem elégedettek az alakjukkal.
júl. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
65%
Amin nagyon sokat segítene, ha nem a csapból is az folyna, hogy csak az lehet vonzó és kívánatos aki vékony, lapos, fiús, és őket is mutatják be szinte mindig. Majd minden ember mintákat követ vakon és nem szeretnek kilógni a sorból, mert az ciki egy olyan országban ahol a béka feneke alatt van az átlagostól eltérőek elfogadása, amit a politikusok is gerjesztenek az uszítással, kirekesztéssel.
júl. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
100%
Én vékony vagyok, de nagy meellekkel. Sosem mondták, hogy lehetne kisebb. Inkább a férfiaknak a vékony alak fontosabb, mint a nagy mell. 27/L
júl. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
100%
Na ez az 39-es. Most elképzeltem ahogy azt mondja neked egy pasi, hogy figyu neked hogy szép vékony vagy de mivel nagyobb melled van nem jössz be. 😅
júl. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!