Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Valóban ennyire sokan szeretik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban ennyire sokan szeretik a kicsi melleket?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor ezen az oldalon, és más helyeken is kommentekben látom azt, hogy a pici cici jobb, mint a nagy,de még beszélgetésekben is hallottam már ezt felmerülni. Én ezt egyszerűen nem tudom elhinni. Akinek van egy picit is amit kirakni, próbál villantani, akinek pedig nagy van, az általában büszkén kirakja (dekoltázs). És a legtöbb férfi, de még nő is, szerintem a nagy cicikre figyel fel azonnal. Plusz nagyon sok nő mellnagyobbító műtétre megy.

Na de akkor mi az igazság? Szavazzátok meg.



jún. 26. 20:25
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
0%
De ha sok pasit nem is érdekli a mell méret vagy inkább a kicsi a jó, akkor nőknek miért nem jobbak az alacsonyabb pasik?
jún. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
51%
Mert a nök jó részét nem érdekli a magasság, ez egyes férfiak rögeszméje csak
jún. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 zol56 ***** válasza:
50%

Itt mindenki azt szereti aki épp van. Ha azt írod... mindegy mit írsz... kép nélkül minden nélkúl, jönnek a jelentkezők. "Pont ilyet keresek." " Ez a kedvencem."

Ahh, mindegy is.

Szerintem a többség a nagyobb melleket szereti. Persze sokan szeretik a kicsiket is. Szóval ezt nem fogod tudni itt felmérni.

jún. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
74%
Tulajdonképpen az egész értelmetlen, ha a férfiak 99 %-a a nagy melleket szeretné is, attól még lehet, hogy akivel összefutsz, az éppen a kicsiket részesíti elönyben, ami számít, hogy akivel összejössz, annak pont olyan legyen a kedvence, ami neked van.
jún. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:
Hát érdekes eredmény, hadd kezeljem nagyon erős fenntartással... Azt hiszem, hogy a kismell imádók valahogy hangosabbak sokkal.
jún. 27. 20:57
 26/37 anonim ***** válasza:
48%
Nem láttam még olyan hetero férfit, aki ne bámult volna meg egy mélyen dekoltált nőt.
jún. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
jún. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

Nem hangosabb egyik sem.


De egy szép lányt ha kisebb a melle azért nem fogják elküldeni, hogy bocsi de nem...(max 100-ból ha 1)

jún. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
48%
28: bocs, de szerintem nem is ez volt a kérdés. hanem az egyéni ízlés, preferencia. ami azt mutatja, hogy az itteni nagy többségnek kifejezetten a kicsi jön be. persze azt nem tudjuk ebben hány férfi és hány nő válasz van. csak azt nem értem, ahogy már más is pedzegette, hogy a nagy méreteket miért bámulja meg kivétel nélkül minden férfi és miért csorgatja annyira a nyálát rá, ha amúgy a kicsi jön be a többségnek.... valahogy erős ellentmondást érzek ebben. vagy ez ugyanolyan hazugság valójában amikor a nők azt mondják, hogy nem számít a cerka mérete csak tudjon vele bánni a férfi, mintha az valami önálló entitás lenne?
jún. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
Nyilván nem a mellméret az elsődleges szempont, de azért elég fontos. Ha elméletben lenne 2 ugyanolyan csaj, egyiknek kicsi melle, másiknak szép nagyok, akkor kétlem, hogy a nagyot kevesebben választanák.
jún. 28. 17:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!