Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 40pluszosan babát szeretnék.Lh...

40pluszosan babát szeretnék.Lh tesztekkel próbálkozom,eddig az one step nagy csalódás,két ciklus alatt kb 2szer láttam nagyon halvány második csíkot.Olvastam sokan nem is szereti a teszteket,de nekem sajnos véges időm mit javasoltok?

Figyelt kérdés
jún. 5. 19:40
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
97%

40fölött miből gondolod, hogy a teszt hibája, hogy nem lesz+?

Ha 78 a születési éved, akkor jócskán 40pluszos vagy, kis túlzással az lenne fura, ha pozitív lenne. 30 évesen még nekem is mutatta még a 25-ös is, 40 fölött meg már a 20-as is csak majdnem egyforma csíkos lett. Feltételezem, 20-ast használsz, próbálj érzékenyebbet, vagy mondjuk vizsgáltasd ki magad, hogy van-e egyáltalán ovud.

jún. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Múlt ciklusba 22,15és 14mm petesejteket latott a doki,volt vervizsgalat fsh,lh és e2,minden rendben vele.One step 20as azt hiszem,facelle nem tudom milyen érzékeny,de az is halvány lett.A koromra való megjegyzést köszönöm, de a diki szerint ennek köze sincs hozzá.Segítő nem ítélkező valaszt várok csak.,köszönöm.
jún. 5. 19:58
 3/39 anonim ***** válasza:
89%

Segítő, mivel én is 40fölött vagyok terhes, de eszembe se jutott volna a tesztet szidni, azért, mert nem +.

Akkor nyilván azt is tudod, hogy se a 22, se a 15, se a 14-es TÜSZŐ(nem petesejt) nem jelenti, hogy meg is repedt.

De ahogy a másik kérdésed elnézem, vannak még hiányosságok bőven. Nem, a "mindjárt megjön érzés", nem ovu előtt van, mivel a progreszteron okozza, ami az ovu után termelődik.

#1

jún. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:

Akkor majd kioktatom a nőgyógyász dokim mert ő mondta ezt nekem.,ovuláció előtt tapasztalhatom ezeket a tüneteket.

Ugyanis tüszőrepdès előtti feszülés lehet.

jún. 5. 20:19
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
Privátra: Nem vagyok nőgyógyász, de az a feszítő érzés igen, lehet attól, hogy meg akar repedni. Csak azzal nem mész sokra, amit a doki mondott. Akkor csinálhatna mondjuk egy cikluskövetést, aminek értelme is van. Ez inkább ilyen lerázós szöveg volt tőle.
jún. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
95%
Ha 40 felett vagy, akkor nem ovu teszttel kell szórakozni, hanem meddőségi intézménybe menni és a próbálkozással párhuzamosan elindítani a kivizsgálásokat. Ugyanis ha spontán egy év alatt nem leszel terhes, akkor a lombik sikeressége 40 felett itthon 1%.
jún. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Tavaly vesztettem el a kisbabam,nincs termékenységi problémám
jún. 5. 20:37
 8/39 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Hány hetesen?
jún. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%

#6! Az a baj, ha 45 fölött van, nem is lombikozhat Magyarországon.

#3

jún. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
6hetesen pár hónap próbálkozás után jött össze,úgyhogy nincs meddőségi problema.Hcg nem emelkedett kellőképpen.
jún. 5. 20:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!