Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » One step lh-teszt nem jelez...

One step lh-teszt nem jelez semmit,facelle tegnap halvany,ma kb azonos halvány....mitől lehet?

Figyelt kérdés
jún. 5. 16:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hányadik ciklus napon vagy?
jún. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Semmit. Nincs (most) LH csúcsod.
jún. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Attól hogy negatív ak.
jún. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
17.napom van, görcsöl a hasam mintha meg akarna jönni, előző ciklusba 22,14,15mm petesejteket látott a doki,4nap késés utan jött meg a menstruációm,holott sose késik, csak amikor elvesztettem a babám tavaly.
jún. 5. 16:37
 5/11 anonim ***** válasza:
És hány naposak a ciklusaid? Simán lehet hogy a 17. Napon már túl vagy az ovuláción.
jún. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De akkor is maradna a mindjart megjön a mensi érzés?én úgy tudom ha ovuláció bekövetkezik akkor múlik ez el.eleve 31napos volt az utolsó ciklusom ,mert 4napot késett mensim
jún. 5. 16:58
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem a mindjárt megjön érzés nem is szokott lenni csak ritkán. Terhesen viszont sokszor.
jún. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
17.ciklusnapon nem gondolnám hogy terhesség állna emögött, mellbimbó erzekenyseg,teltség érzés, alhasi mensi szerű görcs ovuláció jele inkabb nem???nekem legalábbis ezt mondták páran.
jún. 5. 19:32
 9/11 A kérdező kommentje:
Ovuláció előtt kinek milyen tünetei vannak?mert a mindjárt megjön érzés, puffadás,mellbimbó érzékenység úgy tudom ovuláció előtti tünet.,és ha elmúlik akkor colt meg az ovu.nem?
jún. 5. 19:53
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem petesejt. Megint felre beszelsz itt is.

Ne beszelj mar hulyeseget.

jún. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!