Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 40pluszosan babát szeretnék.Lh...

40pluszosan babát szeretnék.Lh tesztekkel próbálkozom,eddig az one step nagy csalódás,két ciklus alatt kb 2szer láttam nagyon halvány második csíkot.Olvastam sokan nem is szereti a teszteket,de nekem sajnos véges időm mit javasoltok?

Figyelt kérdés
jún. 5. 19:40
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
83%

45 vagy 46 évesen elengedném azt az álmot, hogy spontán essek teherbe.

A teszt valószínűleg azért nem lesz pozitív, mert nincs peteérésed.

Nekem PCOS miatt nem volt rendes tüszőrepedésem, de az LH teszt így is erős két csíkos volt hónapokon át. Vizsgálat (cikluskövetés) mutatta ki, hogy nincs peteérésem, elkezdett növekedni, de nem repedt meg. Neked meg a teszt sem erősödik.

jún. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm annak a 47éves anyukának a kedves sorait aki privatba írt,az hog, hány %esély van azt nem mi,nem is egy orvos mondja meg ugyebár. 0% esély 45 év felett teherbe esni,akkor Fejős Éva,Feher Anna erősíti a kiveteleket,meg azert vannak még páran. Köszönöm a támogató üzenetet, igesajjos több a rosszindulatú komment,mint a segítő válasz, hiszen ide azok jönnek akik választ szeretnének nem ész osztast,okoskodást,vagy leiskolázast.Biztos itt mindenki orvosi diplomaval a kezében osztja az eszt.😅
jún. 6. 09:52
 23/39 anonim ***** válasza:

Én javasolnám, hogy One Step helyett más márka tesztel is próbáld.

Itt a Gyakori kérdések oldalon, sokan írják, hogy mindenkinek másfajta teszt válik be, ezért kell próbálgatni. :)

jún. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
Nem is csodálkozom hsokan nem is írjak ki a saját kis bajukat,kérdésüket,hiszen itt tobb a rosszindulat,gonoszkodás mint a segítő szándék.Magyar mentalitas sajnos,tisztelet a kivételnek aki valóban segítő véleményt fogalmaz meg,nem pedig a korra meg anyagi hatterre hovatkozva belemar a másikba.Köszönöm a provat üziket aranyosak vagytok🥰
jún. 6. 09:57
 25/39 anonim ***** válasza:

Előző voltam, valóban elszomorító olvasni a lehangoló és rosszindulatú kommenteken.

Volt amikor másnak csak annyit kommenteltem, hogy szurkolok, hogy ne egy bizonyos betegsége legyen, amit vagy 5 kommentelő vagy több "megjósolt" neki, hogy biztosan az van, és csak gyógyszert kelljen szednie, hogy rendeződjenek az értékei, és jól le lettem pontozva, pedig végül igazam lett, szerencsére nem az volt a gond, amit mindenki megírt. :)

Így szurkolok neked is, hogy sikerüljön a baby természetes úton.

jún. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az is segítő szándékú, aki azt javasolja, a korod miatt inkább ne a spontán terhesség reményével húzd az időd, meg lh tesztekkel, hanem csináltass egy friss cikluskövetést, hormonpanellel, hogy látszódjon, van-e peteérésed.

46 évesen minden hónap számíthat már. A petesejtek száma nem végtelen.

jún. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igazán jól esnek a kedves támogató szavak. Egy ilyen helyzetben lelkileg nagyon nincs szüksége az embetnek egy mit keozelek én ennyi idősen hogy babat akarok,meg hasonló...na vajon mit képzelek?anya szeretnék lenni,ez legyen a legnagyobb bűnöm. A cikluskövetés,hormonpanellel mit takar?minden nap mennem kell,meg árban?köszi a segítséget🙏
jún. 6. 10:13
 28/39 A kérdező kommentje:
Lh,fsh meg e2 re jok lettek ata eredmények, maganlaborba voltam.
jún. 6. 10:26
 29/39 anonim ***** válasza:

Cikluskövetés:

Az ébredési hőmérséklet (minden nap mérned kell a hőd), a nyák (és esetlegesen a méhszáj) változásait, valamint más testi jelek megfigyelése és nyomonkövetése.

Hormonpanelt:

pedig doki tud kérni neked, hogy van e valami hormonprobléma, vagy minden rendben van-e. :)

Nőgyógyász 1 év próbálkozás után írja csak ki.

35 felett pedig fél év után.

Pajzsmirigy is rendben kell hogy legyen, és sok más is.

jún. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:

Akkor ez vérvizsgálat,labor ugye?

Fsh,e2 meg lh értékek nem mutatnakvalami képet a dokinak hogy kell e beavatkozni? Vagy ez a 3nen elég szted?

jún. 6. 10:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!