Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 40pluszosan babát szeretnék.Lh...

40pluszosan babát szeretnék.Lh tesztekkel próbálkozom,eddig az one step nagy csalódás,két ciklus alatt kb 2szer láttam nagyon halvány második csíkot.Olvastam sokan nem is szereti a teszteket,de nekem sajnos véges időm mit javasoltok?

Figyelt kérdés
jún. 5. 19:40
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

Én szerintem kevés, igen. De az jó, ha ezek az eredmények is jók.

Minimum egy pajzsmirigyet is lehetne nézetni:

Az a THS, T4.

TSH-t a háziorvos is tud írni beutalóra mondjuk egy nagy labor mellé.

Ha TSH rendben van, akkor T4 értéket nem fogják feltüntetni.

"ideális tartomány minimális értéke inkább 0,5 mIU/l, maximális értéke pedig 2,5 mIU/l - egészséges felnőttek, különösképpen terhességet tervező és terhes nők esetében"

jún. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
Az AMH szintedet mikor nézték utoljára?
jún. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:
Azt nem nezték sztem,amikor elvsztettem a babám arra kellett hogy kerjenek?
jún. 6. 11:01
 34/39 anonim ***** válasza:
65%
Egyáltalán tudod, mi az AMH szint?
jún. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:
Anti müller hormon,képet ad a petesejt számáról,állapotáról. Teherbeeséskor vizsaglajak,a termékenységet befoylasolhatja.
jún. 6. 12:30
 36/39 anonim ***** válasza:
80%
34, dehogy tudja, kb írni sem tud, gondolod, ilyen kifejezéseket használ, hogy képet ad? Most kereste meg...
jún. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:
Ennyi örömöd legyen egész életedben hogy ilyen szanalmas vagy....nagyon unalmas eleted lehet ha csak gonoszkodni tudsz ,de sebaj legyél tőle boldog😅
jún. 6. 20:05
 38/39 anonim ***** válasza:
100%
Érdemesebb lenne felkeresned egy olyan magánintézményt akik külföldi lombik központtal kapcsolatban állnak. Orvosilag életkor szerint be vannak határolva a nők és azért aki 40 felett van annak már komolyan ketyeg a biológiai órája. Az alapján amit leírtál elég hiányos a kivizsgálásod, ugyanis egy ciklus alatt néznek hormonokat de nemcsak az fsh-t, ösztradiolt meg lh-t. Illetve ezeket átlagban a ciklus elején nézik és ciklus második felében más hormont. Pont amiatt mert normál női ciklusban ezek szintje változik a szervezetben.
jún. 7. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
100%
Ha pedig érdeklődsz esetleg a jövőben egy komolyabb meddőségi intézményben ott szépen elfogják mondani, hogy a többieknek abban teljesen igaza van, hogy ilyen életkorban a spontán teherbeesés nagyon alacsony eséllyel történik úgy, hogy abból egészséges gyermek szülessen vetélés nélkül.
jún. 7. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!