Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Miért nem szeretik sokan a...

Miért nem szeretik sokan a lengyel márkájú babakocsikat? Illetve melyik a megbízható márkák?!

Figyelt kérdés

2019. jún. 4. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyik barátnőm lengyel bk.-t vett, meg van vele elégedve. Én is lengyelt szeretnék.
2019. jún. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén nem tudom. Volt a lányommal egy Baby Merc, kb. ugyanaz, mint a Kunert, meg hasonló lengyel márkák. Volt újonnan 44 ezer az egész. Semmi bajom nem volt vele, tök jól elment 2 évig, még mindig bőven használható, csak azért cseréltem le, mert csajos volt, a második babám meg fiú lett. Megvettem használtan a barátnőm 170 ezres ABC Design Cobráját, hát, ezt utálom, de nagyon. Iszonyú sok béna megoldás van rajta, kezdve onnan, hogy univerzális testvérfellépő erre nem jó, nagy nehezen túrtam olyat, ami igen, de a felhajtó heveder már rövid hozzá. A 3 kerekes kivitel egy szar, egy fűcsomón már nem tudom áttolni, mert keresztbe fordul az első kerék, és megáll, akkor az első kerék random fixálódik, mert csúszkál a pöcök, amivel lehet állítani, hogy bolygós legyen, vagy fix, a hátsó két kerék közti táv bazi széles, hogy meglegyen az egyensúly, szóval egy tragédia ez a babakocsi. Lehet csak 3 kerekeset nem kellett volna venni, most már mindegy, úgyis inkább hordozok, de ezerszer jobban bejött a sokat szidott lengyel babakocsi.
2019. jún. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy Kunert Lavadonk van. 130 ezer volt.Mi imádjuk, könnyű tolni, a nehéz terepet is jól bírja és simán el lehet vele intézni egy bevásárlást. Teljesen meg vagyok vele elégedve és örülök neki, hogy megvettük.
2019. jún. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
13%
Mert rohadt nehezek, átlag 15 kg (+ a gyerek), beszarik az ember ha fel kell emelni. Mert gyakori probléma, hogy valamit javítani kell rajta és nehézkes beszerezni az alkatrészt, nem egy szülő rinyált már itt mert kiesett a kocsi kereke, szétszakadt a huzata stb. Gyakran nem úgy működnek rajta a dolgok, ahogy kéne; be kell rúgni, rá kell feküdni hogy az ember beállítson valamit. Nem lehet őket kicsire összecsukni és szűkebb helyekre sem férnek be mert óriásiak. Ezek a 3:1 szettek annyi pénzért amennyiért a Cybex pl egy babakocsit / gyerekülést alig ad tükrözik a minőséget; a hordozó pl semmit nem véd egy balesetnél, ADAC teszteken hátul kullog az összes ilyen márka hordozója míg a már említett Cybexnek kategóriagyőztes ülései vannak. Többnyire gagyi az anyaghasználat és a kivitelezés, az egész megjelenése gagyi és mindegyik ugyanúgy néz ki mert a designra se költenek. Ehhez még hozzátenném a ronda és ízléstelen mintákat / színeket de hát kinek mi ugye. Ismerősnek volt ilyen lengyel kocsija ezeket azért tudom, hadd idézzem őt: “új autót kellett venni mert nem fért be ez a nagy batár a csomagtartóba, annyira gyűlöltem azt a babakocsit hogy amikor eladtuk mondtam a férjemnek, hogy ez életem legszebb napja.”
2019. jún. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!