Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csajok, a ti pocakotok is...

Csajok, a ti pocakotok is sokan megnézik? Szeretitek mutogatni?

Figyelt kérdés
34 hetes, 23 éves kismama :)
2012. jún. 21. 12:02
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Szokták nézegetni,dicsérni. Nemrég az egyik rokonom mondta,hogy húzzam fel a pólómat és úgy kuksizta meg. Én nem szégyellem, szép,teljesen sima a bőröm,nincs egy csíkom sem. De csak úgy magamtól nem szeretem mutogatni. 33 hetes, 35 éves kismama és kétgyermekes anyuka vagyok.
2012. jún. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
értelek :) és ha meg akarják simogatni?
2012. jún. 21. 12:08
 3/10 anonim ***** válasza:
46%

Én tavaly voltam épp 23 éves kismama, csak a rokonoknak mutattam meg, zárt falak mögött, nálunk tabu a test, max fürdőben vagyok fürdőruciban :)

Fogdosni... a rokonok kérdeztek, és örömmel engedtem. A barátok nem mertek, én mondtam, hogy tessék csak, hisz a barátaim vagytok, és így örömmel megfogták, és rúgott nekik a kicsi. Az idegenekről meg inkább nem mondom el, hogy pofátlanul, szó nélkül benyúltak, na, azokra rászóltam, hogy -elnézést, ismerjük egymást?

Amúgy ahogy nőtt a pocim, annál jobb volt testhezállót viselni, és büszke voltam a pocakra :)

Nemsoká megint büszke lehetek...

2012. jún. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%
Én most vagyok 24 hetes és 19 éves.Nem mutogatom csak úgy!De amúgy megnéznek és van aki vigyorog,van aki meg elsápad hogy milyen fiatal vagyok és babát várok.De engem nem zavar!A család folyton simogatja,próbálják elkapni a pillanatot amikor rúg egy nagyot...kisebb-nagyobb sikerrel sikerül is. :):):)
2012. jún. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Az enyémet is sokan megnézik. Van aki mosolyog de nagy részük furán néz mert 20éves vagyok. Kb mintha nem láttak volna még kismamát :-D
2012. jún. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A nagy hasra mindenkinek odatéved a szeme. Minden várandós hasát megnézik. :) Engem nem zavar, amíg nézik, de ha már tapizni akarják, akkor kellemetlen tud lenni, de szerencsére nem akarják csak a párom. :D
2012. jún. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem érem egyébként miért kell az embereknek manapság azon meglepődni,ha az ember nem 30 felett vállal gyerkőcöt.24 éves vagyok,és sokan megnéznek,bár tudom,hogy a terhes pocakra mindenki odakapja a fejét.De mikor megkérdezik hány éves is vagyok,szinte rémüldöznek,hogy milyen fiatal...

Régen ez volt a normális...Nah de hagyjuk is,nekem ez azért egy fájó pont.

Egyébként hála istennek nekem idegen még nem akart tapizni,de tuti rászólnék,zavarna.Amúgy imádom a pocim,nem szégyellek rajta semmit :D

28hkm

2012. jún. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok.. A taperolást én sem engedem akárkinek. Családtagok,vagy nagyon közeli barátok megsimogathatják,vagy ha mozog akkor azt megérezhetik. De csak úgy nem engedem fogdosni!
2012. jún. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
5ös vagyok. Tapizni én sem hagyom csak rokonoknak meg 1-2 barátnőnek. Nagyszülőket "szivatja" mert sose ott mozog ahol fogják de apucijának mindig szót fogad :-) nekem a kedvencem mikor várok a buszmegállóban és a nénik akik kiskorom óta látásból ismernek megkérdezik hogy "kisbabát vársz?". Most erre mit lehet mondani? Hogy nem, csak lenyeltem egy dinnyét egészben? :-D
2012. jún. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

az én pocakom is nézik. néhányan mosolyognak, néhányan az idősebb korosztályból pedig botránkozva tekintenek az arcomra, majd a hasamra.. 22 éves vagyok, de rendszerint el szokták kérni a személyim, ha cigit veszek a páromnak. ettől eltekintve jól esik, ha néznek, ha mosolyognak :) és már az is megtörtént, hogy valaki átadta a helyét a buszon! de olyan is volt már, hogy az istenért nem kelt volna fel a kis tizenéves suttyó, pedig össz-vissz két megállót ment. na ez alatt az idő alatt engem vagy öten löktek majdnem fel és tologattak ide-oda.. különben szeretem kihangsúlyozni a pocakom :) bár már nehéz is lenne eltakarni, de azért mégis. az ilyen cici alatt húzott felsők nagyon kidobják :)

boldog babavárást, kitartást a nagy melegben!

28 hkm

2012. jún. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!