Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Valóban ennyire sokan szeretik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban ennyire sokan szeretik a kicsi melleket?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor ezen az oldalon, és más helyeken is kommentekben látom azt, hogy a pici cici jobb, mint a nagy,de még beszélgetésekben is hallottam már ezt felmerülni. Én ezt egyszerűen nem tudom elhinni. Akinek van egy picit is amit kirakni, próbál villantani, akinek pedig nagy van, az általában büszkén kirakja (dekoltázs). És a legtöbb férfi, de még nő is, szerintem a nagy cicikre figyel fel azonnal. Plusz nagyon sok nő mellnagyobbító műtétre megy.

Na de akkor mi az igazság? Szavazzátok meg.



jún. 26. 20:25
A kérdező szavazást indított:
kicsi cici
nagy cici
mindegy, csak cici legyen
nagy cici, de csak ha nem lóg
nagy cici, és azt sem zavar, ha lóg, mert legalább természetes
52 szavazat
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Rossz kategória, tegyétek át kérlek
jún. 26. 20:25
 2/33 anonim ***** válasza:
64%
A párom a nagy cicire azt mondja, neki undorító, csak a kicsit szereti.
jún. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
78%
Igen, sokan szeretik. A vékonysággal azonosítják. Nagyon ritka a karcsú, nagymellű nő. Ha van is, 95%-ban műtött. És ritka az is, amikor valaki 120 kilós de alig van melle. 50 évem alatt 1 ilyen nővel találkoztam. Inkább elhízottakat látok nagy mellekkel.
jún. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
61%
Szeretem a kocsit és a nagyobbat is, de a kicsik általában formásabbak szerintem.
jún. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
71%
Nekem B kosaras, sosem volt rá panasz.
jún. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
61%
Nekem nem fontos. Nem zavarok el, egy nagy mellű nőt, és még biztatóan mosolygok is a méretes csöcsökön, de amúgy nem lényeg. A mellek alapvetően a látvány miatti zsirfelhamozodások, ráadásul a nőknek is kényelmetlen lehet ezért nem várom el a nagy mellet.
jún. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

"Inkább elhízottakat látok nagy mellekkel."

Hát ez azért erős túlzás szerintem

jún. 26. 21:23
 8/33 anonim ***** válasza:
45%
Csak a lúzerek mondják akik nem tudtak meg nagy Cicis csajt szerezni. Nekik bármi jó.
jún. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
51%
Erre is sokan úgy válaszolnak, mintha lehetne a nagy mellekkel mit csinálni, ha egyszer valakinek nagy…
jún. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
50%

Az igazság: vannak mellfunok akiknek mindegy csak jó nagy legyen. S vannak akiknek nem fontos mekkora, mert nem ez nekik egy nőben a legfontosabb.

S igen, van a GyK meg az anonim fórumok ahol pont azt szeretik ami a kérdezőnek, adott nőnek van :D Írj ki egy kérdést egy-két hét múlva nagy mellekről, s kb. 70%-ban ugyanazoktól fogsz privit kapni hogy a nagy melleket imádják, mint akik most rádírnak hogy a kicsi mell a mindenük :D

jún. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!