Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha kivertem a legjobb baratomn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kivertem a legjobb baratomnak, mert adott cserebe valamit akkor mar bi vagyok, vagy meleg? ?

Figyelt kérdés
(fiuk vagyunk mindketten) erdekelne hogy ki mit gondol erröl. Van baratnöm egyebkent es szeretem is.
2021. jún. 19. 20:03
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/137 A kérdező kommentje:
ohmmm... ha szabad közbe szoljak... szeressetek egymast :D
2021. okt. 22. 11:18
 72/137 Godaime ***** válasza:
100%

64/ Nem azt mondtam, hogy maga a csatorna keresztény propaganda, hanem az általad linkelt video. Azt feltételezi, hogy isten létezik, mivel a tudósok nem tudnak még mindent az ősrobbanás körülményeiről.

"Az evolúció, mint folyamat továbbra sem zárja ki, a teremtést."

De igen, a Bibliai teremtést egyértelműen kizárja. A 6 nap és több milliárd év alatt azért van egy pici különbség. Más vallások teremtéstörténetét ugyanúgy kizárja. Egyik sincs még csak köszönőviszonyban sem az igazsággal.


"Ugyanis rengeteg, felmérés alátámasztja, hogy ez a közösség hajlamosabb a különböző patológiákra, instabilitásra, pszichés gondokra, fertőzésekre és azok terjesztésére, alacsonyabb impulzuskontrollra, az önmegtartóztatás viszonylagosan jelentős hiányára, kijelenthető, hogy semmilyen értelemben nem kívánatos ennek a közösségnek és életformának a parádés ünneplése, normalizálása, de még csak elfogadása, megtűrése sem. "


Ez egy szemenszedett hazugság és te is tudod. De hajrá, kérlek linkelj tizet nekem ebből a rengeteg kutatásból. Ja, és a kutatók legyenek neves pszichológusok vagy orvosok, nem valami random homofób senkik.


"Emellett az aids elterjedését is nekik köszönhetjük."


A koronavírus elterjedését meg a kínaiaknak köszönhetjük. Most mi legyen, öljük meg mindet? Egyébként meg egyes afrikai országokban az AIDS még ma is egy hatalmas probléma és ott tudod kik terjesztik? A heterók. Itt nyugaton sem kizárólag a melegek terjesztették.


Az irományod többi része pedig arra az érvre alapul, hogy ha a homoszexualitás normális lenne, az emberiség nem létezne. Ez szintén badarság és eleve rossz szempontból közelíted meg a dolgot. A szaporodásnak semmi köze az érzelmi és fizikai kapcsolatokhoz. Az ember NEM csupán a szaporodás miatt közösül. Főleg így a 21. században amikor számos alternatív módszer is létezik a megtermékenyítésre a szexen kívül.

A homoszexualitás egyidős az emberiséggel, mindig is létezett. Az állatvilágban is számos fajnál megfigyelhető a dolog, tehát teljesen normális.

A család nem attól lesz család, hogy egy férfi nő és gyerek alkotja azt. Ez egyfajta modell igen, de nem az egyetlen amely működőképes. Rengeteg egyedülálló vagy gyermektelen család is létezik és az ő családjuk is pont annyit ér, mint bármely más.


66/


"Ohh, és az is butaság, hogy ateistának születünk! "


Ez nem butaság, hanem tény. Senki nem születik úgy, hogy hinne bármilyen istenben. Ha a társadalom nem mossa ki az agyad, most is ateista lennél. Persze ahogy azt te is mondod keresnénk válaszokat, de egy 21. századi ember a válaszokat nem holmi mesekönyvekből szerezné, hanem a tudomány felé fordulna. Legalább is aki megteheti.

2021. okt. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/137 anonim ***** válasza:
19%

Reakcióid, téves vagy hiányos tudáson alapszik. Ami irónikus, hiszen pont te dobálóztál a műveltségeddel, de helyette csak az elfogultságodról tettél eddig tanúbizonyságot.

De minek is hozzak neked ide bárminemű bizonyítékot-amit ha nem csak szodoma propaganda olvasgatással töltenél, te is megtalálhatnál.

Amit hoztam, azt is lehurrogtad, hogy hülyeség. És pont. Azonban a cáfolat az hiányzott, mint ahogy a logikus érvelés és következtetés is, hogy te miért gondolod másképp.

Csupán pontosítottál, de számodra továbbra is értelmezhetetlen, hogy a tudomány nem Isten ellen szól. Nagyon jól megfér a kettő egymás mellett!

Csak ezt te nem akarod elfogadni. De ez már szokványos ateista kórkép….nincs mert a a logika és a józan ész nem meggyőző…azonban ők mégis a “tisztángondolkodás” hírnökeiként aposztrofálják magukat. Elárulom neked, egy igazi ateista nem olyan mint te. Ugyanis nem kell másokat megaláznia, a hitében-mesekönyv-hogy premisszáit hatékonyan szemléltesse. Te csupán egy kocsmai stílusú kis hangoskodó vagy. Semmi több. És ezek tények nem személyeskedés.


1. A biblia teremtésciklus, nem 24 órából áll….de nem is az a Biblia feladata, hogy tudományos enciklopédia legyen. Azonban az összefüggések magyarázatát így is pontosan és szépen ellátja!

Az emberiség mint faj, amúgy csak pár ezer éves…a bibilia pedig innentől szól. Hogy mi volt előtte nem lényeges, mert az ember és Isten kapcsolatára épít.


A teljesség igénye nélkül, hozok párat csupán hogy szembesítselek, kettőnk közül aki nem tudja az igazságot elviselni, az nem én vagyok.

Bár tudom, te ezek után is csak legyintesz, hogy hülyeség…pont úgy ahogy egy tanult ember teszi…iróna vége.


Az Express tavalyi cikke arról ír, hogy sok száz fiatal kap hormonblokkolókat, melyeknek következtében serdülésük megreked, nemi szerveik nem fejlődnek ki rendesen, hogy majd a „nemátalakító” műtét könnyebben elvégezhető legyen: „A 16 éves legalsó korhatár 2014-ben eltörlésre került, azt jelentve, hogy a kamaszkor korai szakaszában bármilyen gender diszfóriás gyerek jogosult lehet a kezelésre – beleértve akár 10 éveseket is.”

[link]


egy az Egyesült Királyságban 7 403 felnőtt megkérdezésével készült 2007-es pszichiátriai felmérés arra mutat rá, hogy „A depresszió, szorongás, kényszerbetegség, fóbia, önsanyargatás, öngyilkossági gondolatok és az alkohol- és kábítószerfüggőség jelentősen magasabbak voltak a homoszexuális válaszadók között.”

[link]


Túllépve azon, hogy a kritikusaikat folyton fóbiával vádolók hajlamosabbak a fóbiákra, egy 2011-es tanulmány eredményeként megállapítható az is, hogy a homoszexuálisok között magasabb a partnerváltogatás száma, a magas kockázatú cselekedetekre való nagyobb hajlam és a szexuális partnerek általi erőszakosság.

[link]


Egy 2008-as tanulmány azt állapítja meg, hogy a homoszexuálisok hajlamosabbak a heteroszexuálisoknál a túlzott önbecslésre és önteltségre a valóságtól elrugaszkodva, jellemzőbb rájuk az alacsonyabb impulzuskontroll, illetve a gyilkosságok elkövetésének jellemzőbb rájuk a „brutális” stílus a heteroszexuálisokhoz képest.

[link]


Egy 2012-es tanulmány pedig azt állapította meg, hogy a szexuális természetű gyilkosságok elkövetői között felülreprezentáltak a homoszexuálisok, a felnőttek és a fiatalkorúak között egyaránt.

[link]


Egy 1987-es tanulmány szerint a homoszexualitás tízszer valószínűbb olyan férfiak és hatszor olyan nők esetében, akik borderline személyiségzavarral rendelkeznek az alapvető társadalomhoz vagy egy depressziós kontrollcsoporthoz viszonyítva.

[link]


Mindezt egy 2008-as tanulmány is megerősítette és megjegyezte, hogy „borderline személyiségzavarral rendelkező alanyok jelentősen hajlamosabbak voltak az összehasonlítási alanyokhoz képest homoszexualitásról, biszexualitásról és azonos nemű szexuális kapcsolatokról beszámolni”.

[link]


Visszatérve a véradási tilalomhoz (mely hazánkban és a civilizált világ nagy részén létezik): ennek az oka az, hogy a ferde hajlamúak jelentősen hajlamosabbak a szexuálisan terjedő fertőzések hordozására a heteroszexuálisokhoz képest, lévén hogy szexuálisan hedonisták (talán a fentebb is vázolt meglehetősen instabil és patologikus hajlamaik miatt), lásd az amerikai hivatalos adatokat erre vonatkozóan. Jellemző módon, az elmúlt év deviánsparádé sztárvendége, a Conchita Wurst nevű lény maga is HIV-fertőzött.


A kórokat, fertőzéseket hordozó és terjesztő közösségről vélekedett úgy a Kanadai Orvosi Egyesület Folyóirat még 1980-ban, hogy „Egy kontrollált tanulmányban a 200 homoszexuális férfi 67,5 százaléka de a 100 heteroszexuális férfi csupán 16 százaléka volt bélrendszeri parazitákkal fertőzve. (...) Ezek az adatok azt sugallják, hogy a férfi homoszexuális közösség egy jelentős gyűjtőhelye lehet a potenciálisan kórokozó parazitáknak.”

[link]


1980 már viszonylag régen volt ugyan, de hasonló helyzet látható manapság is, elég a fentebb hivatkozott amerikai adatokat megnézni, melyekből kiderül, hogy bár a HIV-fertőzések száma alapvetően csökken, a homoszexuálisok (főleg a színes bőrű homoszexuálisok) csoportja az egyetlen, amely inkább növekedést mutat. De nem csak a már ismert kórokról beszélhetünk a ferde hajlamúak kapcsán, hanem újabb mutációkról is, amint arról a BBC is beszámolt két éve:

[link]


Itt nyugaton, kizárólagos elterjedésének a homoszexuálisok okolhatók. Ideje lenne a felelősséget is vállalni, de ugye ti azt nem szeretitek…

Ugyanis ez egy életvitel következménye. A koronavírus eredete pedig máig nem tisztázott, de kiegyezhetünk az emberi hanyagságban. A felelősöket pedig meg kell keresni és elszámoltatni. Mint ahogy a homoszexualitást is be kell tiltani🙅🏼


A szaporodásnak igen is köze van, a fizikai és érzelmi kapcsolatokhoz!

Ösztön szinten vonzódnak egymáshoz azok a személyek akiket az utódvállalásra, és nevelésre a leginkább alkalmasnak vélnek!

Ha a szexualitást kiemeled, mint öncélú örömszerzést, akkor szépen el lehet indulni egy hedonista úton. Mi keresztények, a szexualitást nem csak így értelmezzük. Bár szükségleteink nekünk is vannak, nem egyiranyú gondolkodás-csak nekem legyen mihamarabb jobb-irányában dől el, hanem affelé a személy irányába mozdul, ahol érzelmi kötödés is fellelhető! Így tehát nálunk a szex, csupán a kötelék elmélyítésében egy eszköz, addig nálatok, és a jelek szerint bizonyíthatóan, csupán a lelki kiégést hozza el.


Homoszexuális állatokról felesleges vitáznunk, mert legalább annyi cáfolat van erre, mint ellene! Egy állatnál a szaporodás vágya a gondolkodás hiánya nem befolyásolja….mi azonban emberek vagyunk. Már aki, ugye?

Úgyhogy ebbe nem mennék most bele, van épp elég téma így is! Nem szeretem egymásra hajigálni a dolgokat mint egy kocsmában. Egyet vesézzünk ki de alaposan, ellenben a közeljövőben szívesen tartok fejtágítót neked, a “b@zi pingvinek” és egyéb tengeri állatok, hüllők, biszfenol okozta hormonális egészségkárosító hatásairól, amit pont ez a beteg kapitalista világ idézett elő, a környezetszennyezés által…


A család attól lesz család, hogy férfi és nő leszármazásán alapszik.

Azért mert szeretem a főnököm, meg összejárunk sörözni még nem leszünk azok! Mint ahogy egyéb kívülálló okokból kifolyólag, pl meddőség sem változtat ennek a MODELLNEK a lényegén. Ezt is csupán ti szeretnétek megváltoztatni, hogy görcsösen beerőltessétek magatokat oda is!

Azonban akkor sem lesztek család💁


Nekem pont, hogy a társadalom, és materalista életszemlélet mosta ki az agyam nagyon sokáig. Úgy 17 éves koromig, én is ateista voltam. Azonban az általa nyújtott válaszokat elégedetlennek találtam és találom a mai napig. Ezért feltételezem a teremtő létezését, hisz a tudomány jelenlegi állása is erre az irányba mutat. Lásd előbbi videóim!

Vallással, csak többe válik az ember, kevesebb nem lesz! Azonban az ateizmus csak elvesz! Állandó tagadása helyére a semmit piedesztálja! A véletlent és a semmit, de ezek logikailag teljesen hibás következtetések. Ebből kifolyólag az ateizmus is egy hibás tévképzet.

2021. okt. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/137 A kérdező kommentje:
juj ezt most nekem vegig kene olvasni ah en kihagyom ha nem banjatok :D
2021. okt. 22. 19:06
 75/137 anonim ***** válasza:
0%
Nem baj, úgy sincs eszed máshoz…menj szopkodd a kilincset, nehogy rádnyisanak! 😄
2021. okt. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/137 A kérdező kommentje:
neked se lehet tul sok eszed ha ilyeneket irsz egy szamodra ismeretlen embernek :D de nembaj eld ki magad. talan meg teis jo vagy valamire, ha masra nem is.:D
2021. okt. 22. 19:45
 77/137 anonim ***** válasza:
19%
Nem is szeretném jobban megismerni. Pontos bemutatkozás volt a kérdésedben mi is vagy te. De az is jellemez, hogy állandóan bizonyítékot meg érvekért nyafogtok, és mikor olyat kaptok ami nem tetszik, csak sírtok. Primitívek vagytok. Szerencsére nincs jövője ennek!
2021. okt. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/137 A kérdező kommentje:
szerencsere egy csicska vagy es kesz :) anyukadnak kar volt ki ejtenie egy ilyen selejtet mint te :D mivel te is itt vagy a bi kategorias kerdeseket olvasgatva igy biztosan te is kukira vagysz :) ezen ne muljon szivesen a szadba teszem, legalabb közbe se beszelsz hülyesegeket.
2021. okt. 22. 20:19
 79/137 anonim ***** válasza:
100%
Enyémbe is bele teheted, de én nem beszélek hülyeségeket. Cserébe én is bele teszem neked!:D
2021. okt. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/137 anonim ***** válasza:
0%
További jó fajtalankodást! Reméljük egyszer a személyigazolványban is feltűntetik, hogy mennyire büszke bi vagy, kretén!
2021. okt. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!