Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha kivertem a legjobb baratomn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kivertem a legjobb baratomnak, mert adott cserebe valamit akkor mar bi vagyok, vagy meleg? ?

Figyelt kérdés
(fiuk vagyunk mindketten) erdekelne hogy ki mit gondol erröl. Van baratnöm egyebkent es szeretem is.
2021. jún. 19. 20:03
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/137 anonim ***** válasza:
10%
Abban a 2000 éves “mesében” több igazság van, mint benned volt bármikor is! 💁
2021. okt. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/137 Godaime ***** válasza:
75%
Azt kétlem, mivel az én létezésem legalább bizonyítható.
2021. okt. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/137 anonim ***** válasza:
8%
Kapaszkodj meg! A bibliai utalások közül, sok tudományosan is megalapozott már!💁
2021. okt. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/137 anonim ***** válasza:
24%
Meleg? Az nem kifejezés! Durvább szót írnék rá.
2021. okt. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/137 Godaime ***** válasza:
82%
Kapaszkodj meg, csak azért mert egy történet egyes részei tartalmaznak igazságot, attól még az egész nem lesz igaz.
2021. okt. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/137 anonim ***** válasza:
9%
Kedves GODaime, a sátán létezése spekulatív úton, a Biblia ismerete nélkül is levezethető. Még a legateistább ateista sem tagadhatja a világban jelen lévő gonosz létezését. De csak te hidd azt, hogy jó, és erkölcsös, amit csinálsz, és az élet átadása (azaz továbbadása) neked semmi. Éljetek csak magatoknak, magatokért, csak majd a felelősséget is vállalni kell.
2021. okt. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/137 anonim ***** válasza:
12%
Azt honnan tudod? Eldöntötted? Mert ha így gondolkozol az ismeretlenről, vagy a be nem bizonyítottról, szűk korlátozott kis buborékban élhetsz, ami gátat szab a fejlődésednek! Légy nyitottabb! Olvass többet, ne csak szodomapropagandát!💁
2021. okt. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/137 anonim ***** válasza:
0%
43: Ha a létezést emberre vonatkoztatod, attól még te lehetsz mesterséges intelligencia, azaz nem feltétlen ember...
2021. okt. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/137 anonim ***** válasza:
11%
Átkozott egy cinizmus, mikor az LMBTQ ateista mozgalmár isten szerelméről (szeretetéről) nevezi el magát. GOD/aime.
2021. okt. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/137 Godaime ***** válasza:
86%

47/


A gonosz létezésének semmi köze a természetfölöttihez, ahogy a jónak sincs. Minden ami jelenleg a világunkban létezik megmagyarázható a természetfölötti nélkül is, szóval minek foglalkoznánk vele egyáltalán?


48/


Nem én döntöttem el, hanem ez egy tényszerű megállapítás. Csak azért mert egy sztori tartalmaz morzsákban igazságot, attól az egész még nem lesz igaz. Ilyen alapon minden legendát és mítoszt is tényként kellene kezelni, ami ugyebár badarság lenne. Egyébként meg nagyon irónikus, hogy pont egy képzeletbeli dolgokban hívő homofób nevez engem szűklátókörünek.

2021. okt. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!