Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha kivertem a legjobb baratomn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kivertem a legjobb baratomnak, mert adott cserebe valamit akkor mar bi vagyok, vagy meleg? ?

Figyelt kérdés
(fiuk vagyunk mindketten) erdekelne hogy ki mit gondol erröl. Van baratnöm egyebkent es szeretem is.
2021. jún. 19. 20:03
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/137 anonim ***** válasza:
100%
59: Mi alapján tételezed magad tanult embernek?
2021. okt. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/137 Godaime ***** válasza:
88%
Ateistának születtem, mint mindenki más. A társadalmos és a szüleim nyilván már gyerekként kimosta az agyam és akaratom ellenére megkereszteltek. A kritikus gondolkodást a fősulin sajátítottam el így nagyjából azóta vallom ateistának magam. Bisex meg kb mióta először recskáztam. De ha visszanézek már gyerekként is egyaránt szerettem babázni, olvasni meg fiús játékokat is játszani, szóval voltak rá jelek. Ez miért releváns amúgy?
2021. okt. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/137 anonim ***** válasza:
100%
62: Nem releváns, csak érdekel.
2021. okt. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/137 anonim ***** válasza:
33%

Eddig azért nem hoztam érveket, mivel te sem éveltél semmivel. Nem azért mert nem tudnék, de felesleges is, hiszen szűklátókörű, szemellenződ miatt csípőből utasítanád el a leglogikusabb magyarázatot is. Így tehát a premisszák sem elsősorban neked szólnak, hanem másoknak akik ugyan úgy olvasnak mint te, de esetleg képesek a logikus elfogulatlan gondolkodásra is.


1.Ha alaposabban utánna jártál volna, amit nem tettél meg, csak felszínes következtetéseket hagytál itt, amik hibásak-rájöttél volna, hogy a csatorna nem az Istenkérdésről szól! Csupán egy űrkutatást bemutató videósorozat…tehát az a kijelentésed, hogy vallásos propaganda alaptalan. Kell e bizonyítani, a szűklátókörű elfogultságodat a továbbiakban?

Az evolúció, mint folyamat továbbra sem zárja ki, a teremtést.

“Porból lettünk és porrá leszünk”


[link]


2.Nem a Bibliára hivatkozva ítélem el a homoszexualitást. Még csak meg sem említettem, bármennyire is fáj ez most neked, hogy valamit amit nehezen kipréseltél magadból, most kártyavárként zuhan magába.

A homoszexualitás objektíve rendellenes. Ha normális lenne, te most nem léteznél, mert szüleid, sem hetero-normatív életvitellel kötődtek volna egymáshoz. Ha pedig kiteszed az állításod közé, azt, hogy ez is ugyan olyan “normális” az a megalapozatlan hazugság! Ugyanis rengeteg, felmérés alátámasztja, hogy ez a közösség hajlamosabb a különböző patológiákra, instabilitásra, pszichés gondokra, fertőzésekre és azok terjesztésére, alacsonyabb impulzuskontrollra, az önmegtartóztatás viszonylagosan jelentős hiányára, kijelenthető, hogy semmilyen értelemben nem kívánatos ennek a közösségnek és életformának a parádés ünneplése, normalizálása, de még csak elfogadása, megtűrése sem. Egy olyan társadalomban pedig, ahol a születések aránya alacsony, egyszerűen abszurd mindaz. Az emberiség, gyakorlatilag nem is létezne. Emellett az aids elterjedését is nekik köszönhetjük. Egyetlen olyan érvet nem tudsz mondani, védelmükkel kapcsolatban ami kimondottan csak rájuk jellemző, és nem lehet hetero-normatív állaspontra alkalmazni.

Hagyjuk a “szerelem az szerelem” -mert ez is igaz, súlytól, (bizonyos társadalmi kortól) és nemzetiségtől függetlenül!

A “család az család” is csak hetero-normatív megközelítésre igaz! Minél közelebb áll az eredeti család modellhez, amit a családtagok, féri és nő valamikori leszármazottjainak életközössége!

“A család az ahol az élet kezdődik, és a szeretet soha nem ér véget”


Te pedig csupán tanultnak képzeled magad, beképzeltségedből eredően, de írásaid, nem ezt bizonyítják.

2021. okt. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/137 anonim ***** válasza:
91%
Csak jelzem, hogy ebben a vitában három fél vesz részt jelenleg...
2021. okt. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/137 anonim ***** válasza:
0%

Ohh, és az is butaság, hogy ateistának születünk! 🤦

Senki nem születik annak. Ugyanis ahogy gyarapszik a test, és nő az értelem, úgy jönnek a kérdések is, hogy kik vagyunk és honnan származunk. Mi a létezésük értelme. És milyen érdekes az egyetemes emberiség a föld bármelyik pontján-ha különböző mértékben is-de felismert egy spirituális természetfeletti létezését. Logikai úton💁 Erre a mai napig nem is született jobb válasz. Te is hiszel istenben. Csak te a véletlenek istenének nevezed!

2021. okt. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/137 anonim ***** válasza:
79%

te jó ég, mi megy itt ...

nos, igen, sztem az illető kifejezetten értelmes. bár ugye aki ateista, ott eleve feltételezhető némi IQ, szóval annyira nem lep meg.


egyébként a válasz: nem, nem lettél bi és meleg se. ha én is minden edzés utáni öltözős kalandot annak vennék, akkor már rég be kellett volna sorolnom magam homónak és mégse. bnőm van, lassan kisgyerek is, és rohadtul nem érdekelnek a fiúk. de azért pár hülyülés belefér.

2021. okt. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/137 anonim ***** válasza:
100%
Én meg csak itt szerénykedem a PhD-mmal, milyen ironikus...
2021. okt. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/137 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván a hívő Newton is IQ alatti volt neked...
2021. okt. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/137 anonim ***** válasza:
100%

68

nemtom, melyik vagy, na meg azt se h miből van PhD-d, mert ugye nálunk ez egy baromi egyedi kérdés. van ahol tényleg komoly tudást igényel, aztán máshol leginkább formaság és kapcsolatok alapján osztogatják. szóval ezt így nehéz megítélni. elárulod, miből szerezted?

2021. okt. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!