Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha kivertem a legjobb baratomn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kivertem a legjobb baratomnak, mert adott cserebe valamit akkor mar bi vagyok, vagy meleg? ?

Figyelt kérdés
(fiuk vagyunk mindketten) erdekelne hogy ki mit gondol erröl. Van baratnöm egyebkent es szeretem is.
2021. jún. 19. 20:03
 101/137 Godaime ***** válasza:
100%

Pontosan olyannak hangzik, mint aki fél felvállalni a szexualitását. Én is ilyen voltam anno a gimiben, beletelt néhány évbe amíg elfogadtam a dolgokat.

Persze az lehet, hogy százból kilencvenkilenc esetben nőt választana pasi helyett. A szexualitás végülis egy skála és aki biszex nem feltétlenül vonzódik egyaránt mindkét nemhez.

2021. okt. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/137 anonim ***** válasza:
8%

na igen. feltéve h elfogadjuk azt h létezik biszex. mert sztem nem, de tudom, emiatt is támadnak sokan, bár többségben melegek. heterók szerint egy kis szépítő megfogalmazás csak, valahogy jobban hangzik. nekem pedig tapasztalataom h ahány magát biszexnek valló srácot ismertem, kivétel nélkül kiderült h lányt nem igen lát, és persze azért csak fiúval költözött össze.

szóval érdekes dolog ez, de megint a kategorizálási kényszer csapdája.

2021. nov. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/137 Godaime ***** válasza:
100%

Nos én biszex vagyok és főleg a lányokat kedvelem ( olyan 65/35 arányban ) szóval létezünk.

", emiatt is támadnak sokan, bár többségben melegek. heterók szerint egy kis szépítő megfogalmazás csak, valahogy jobban hangzik. "


Nyilván, mivel egy magát heterónak valló egyén nem szívesen vállalja fel a tényt, hogy a saját neméhez is vonzódik. Egy meleg/ biszex aki már ezen túl van viszont érti a szitut.

2021. nov. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/137 anonim ***** válasza:
81%

de számomra az hihetetlen h még azt vonják kétségbe egyesek h "magát heterónak valló egyén" ... mintha nem lennének.

a másik: nem kell vonzódnia ahhoz, h kalandszerűen összejöjjön valami. itt már volt elég példa, de elég egy részeg házibuli is, egy nyári tábor és egyebek ... viszont ettől se biszex se meleg nem lesz.

2021. nov. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/137 Godaime ***** válasza:
100%

Léteznek heterók de hidd el ők nem dugdossák a nemi szervüket velük azonos nemű emberek szájába csak úgy =D Ezt tényleg annyira hihetetlen számodra?


A részeg ember szexualitása nem változik. A mámoros állapot csupán segít lebontani azokat a bizonyos gátakat. Azt hittem ez egyértelmű kellene legyen.

2021. nov. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/137 anonim ***** válasza:
100%

nana, azért vigyázzunk ezzel ... igen, mi is átmentünk pár dolgon (heteróként). és látod h megint ugyanott tartunk?


egyébként vicces a dolog, mert volt egy olyan igazi csajfaló haverom, akiről egy buliban kiderült h megsz--ott egy srácot. másnap a bnője mesélte röhögve, én meg is lepődtem kicsit, aztán hozzátette h "ugyan már, egy részeg este megtörténhet", és csak röhögött. na meg a többiek is, mert a bnője meg terjesztette is, mint nagy poént. és ez így is maradt, senkinek nem jutott eszébe olyan gondolat h biszex vagy meleg lenne, mert pontosan ismerte. de az a helyzet h tényleg létezik a poén kategória.

2021. nov. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/137 Godaime ***** válasza:
80%
Hát ha szerencsétlen csaj így akarta vigasztalni magát amiért a pasija megcsalta, arra nincs mit mondanom. Attól még nem lesz igazad.
2021. nov. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/137 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos akinek efféle gondolatai, kalandjai voltak, az nem heteró. Hanem egy zavaros kisbuzzancs!💁
2021. nov. 2. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/137 anonim ***** válasza:
0%
A furdított bu§i világban, azoknak van igaza akiket lepontoznak💁
2021. nov. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/137 Godaime ***** válasza:
90%
Nyilván ezt gondolná magáról egy hozzád hasonló arrogáns seggfej, aki elképzelni sem tudja, hogy ő téved és nem a világ többi része.
2021. nov. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!