Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha kivertem a legjobb baratomn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kivertem a legjobb baratomnak, mert adott cserebe valamit akkor mar bi vagyok, vagy meleg? ?

Figyelt kérdés
(fiuk vagyunk mindketten) erdekelne hogy ki mit gondol erröl. Van baratnöm egyebkent es szeretem is.
2021. jún. 19. 20:03
 121/137 anonim ***** válasza:
74%

de félreértesz. heteró fiúk tényleg nem fogják egymás se..gébe nyomni a farkukat. de nem is ezt írtam. az viszont abszolút gyakori h elkap és megtorkoztat, legalábbis nálunk az volt, elég volt pl ha nem edzettem úgy, ahogy kellett volna, tudtuk, h utána jön a büntetés a nagyoktól. és igen, heterók voltak mind, ahogy én is. (és valóban egynek se jutott eszébe soha a seggembe feldugni semmit, azmár tényleg homó)

egyébként utólag azt mondom, h tulképp egy egész hatásos nevelési eszköz volt.

na mindegy, tényleg páran vmi más bolygón élnek.

2021. nov. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/137 Godaime ***** válasza:
100%
Az biztos, hogy te nagyon más bolygón élsz. Bár aki nemi erőszak áldozata ( a te eseteben állítólag többszöri alkalommal előfordult ) az néha ilyen sztorikkal győzködi magát. Sajnállak tényleg.
2021. nov. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/137 anonim ***** válasza:
100%
de mivel győzködöm magam? csak leírtam, ami volt.
2021. nov. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/137 Godaime ***** válasza:
100%

Valaki elkap és "megtorkoztat" és seggberak az akaratod ellenére. Azzal győzködöd magad, hogy ez "előfordul", mindennapos dolog, mással is megesik. Hát nem az. Ezt nemi erőszaknak nevezik, te is hívd annak.

Az ilyen dolgok nem fordulnak elő csak úgy. Ha tényleg igaz és nem csak kitalálod ezeket kérj segítséget.

2021. nov. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/137 anonim ***** válasza:
22%

de még mindig nem érted, sokadszorra írom le: NEM ARKOTT SE..GG.BE !!!!!!!

ÉS valóban nem csak előfordul, de pl kollégiumokban, egyesületekben stb stb olyan helyeken ahol sok fiú van együtt, bizony megesik, nemis ritkán. nem kell ehhez homónak lenni, értsd már meg. volt egy koleszos eset, ahol pont azért szopatták meg a csávót, mert rászállt a srác csajára ... akkor szted homó az is?

2021. nov. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/137 Godaime ***** válasza:
82%

Nem homó, hanem erőszaktevő és börtönben a helye.

A másik meg ha önszántadból csinálod, akkor minimum biszex vagy. Fel tudod fogni annak a szónak a jelentését? Nem homó, nem is heteró hanem valami a kettő közt.

2021. nov. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/137 anonim ***** válasza:
0%

jó, feladom ... eleve biszex nincs, ezt is sokszor megbeszéltük. az csak kábítás.


viszont nem is sorolnám erőszaknak, vagy hát tulképpen annak is lehet venni, ien, ha pl egy utcán, idegenek közt történik. de így fiúknál egymás közt tulképpen csak dominancia-harc része, ugyanúgy mint a verekedés és hasonlók. na meg büntetés.


de akkor részemről ennyi, és felőlem gondolhatod, ahogy szeretnéd ..

2021. nov. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/137 A kérdező kommentje:
folytassatok csak nem akarok zavarni :D
2021. nov. 10. 13:21
 129/137 Godaime ***** válasza:
100%
Vonzódsz mindkét nemhez és ÖNSZÁNTADBÓL létesítesz szexuális kapcsolatot? Akkor biszex vagy. Ennél egyszerűbben ezt nem tudom elmagyarázni és szerintem nem is lehet. Ha nem vagy képes megérteni ezt az egyszerű koncepciót akkor tényleg végeztünk.
2021. nov. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/137 anonim ***** válasza:
42%
😭ennyi csődtömeget.
2021. nov. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!