Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha kivertem a legjobb baratomn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kivertem a legjobb baratomnak, mert adott cserebe valamit akkor mar bi vagyok, vagy meleg? ?

Figyelt kérdés
(fiuk vagyunk mindketten) erdekelne hogy ki mit gondol erröl. Van baratnöm egyebkent es szeretem is.
2021. jún. 19. 20:03
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 131/137 A kérdező kommentje:
ohm.. köszi a valaszokat. mondhatom hogy jo sok jött :DD
2021. nov. 11. 19:42
 132/137 anonim ***** válasza:
100%
En oralt is adtam dolgokert cserebe nincs ezzel baj
2021. dec. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/137 anonim ***** válasza:
100%

hát... én elgondolkodnék azon, ha felajánlana bárki valami komolyabb dolgot, ha cserébe megdughatja a seggemet

persze, olyan dologra gondolok, amire szükségem volna


duplán járok jól

kapok egy olyan dolgot amire szükségem van

és kipróbálom az anál szexet passzív szerepben, amire annyi ideje gondolok, de bátorságom sose volt rá



jó, mondjuk fura lenne, hogy áll mögöttem egy pasi és tömi a seggemet, de ha azt élveztem, hogy megujjaztam magam, akkor szerintem ez sem lenne sokkal másabb :)

2021. dec. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/137 anonim ***** válasza:
67%
Ha elkövetsz mondjuk egy lopást amin rajtakapnak kapsz 1 év felfüggesztettet majd letelik közben céget alapítasz sikerre viszed talomba rakod amég üzletkötőként sikert sikerre halmozol. Akkor mi vagy? Tolvaj? Tudom kissé szélsőséges megfogalmazás de attól hogy valaki egyszer tett ilyet még nem válik azzá.
2021. dec. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/137 anonim ***** válasza:
51%

134

pl, bár sántít kicsit, de igen. lényeg h egy ilyen kis hülyeség nem tesz meleggé snekit. akkor enny ierővel hány olyan osztályról tudok, köztük a mienket is, ahol suli után jártunk rendszeresen egyikünkhoz és közösen kivertük. aztán néha egymésnak is ... és mégse lett senki homo. azóta családapák, sztem rég elfelejtették h valaha is műveltek iylesmit.

2021. dec. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/137 Godaime ***** válasza:
Ja ez biszexualitásnak számít, igazatok van. Hihetetlen, hogy egyesek nem értik ezt a koncepciót.
2021. dec. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/137 anonim ***** válasza:
52%
biszex? eszméletlen h sokan mennyire ragaszkodnak ehhez a cimkéhez. nem, nem biszex sztem. az azért jóval több. jóval! már ha egyáltalán elfogadjuk a biszex létezését.
2021. dec. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!