Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért gondolod, úgy, hogy NEM...

Miért gondolod, úgy, hogy NEM (! ) ciki a szüzesség 20 év felett?

Figyelt kérdés

Én nem tudom elhinni, hogy ne lenne ciki ennyi idősen. Én már 20 felett vagyok és még nem volt részem a szexben az ilyen igenis ciki. Nem tudom, miért mondjak azt, hogy nem ciki.

Indokold meg!! Nemed és korod is írd oda!


2010. máj. 9. 20:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/82 anonim ***** válasza:
67%
bocs, hogy beleszolok, de MINDENKI által mindenre kapható rbancok nincsenek.a könnyüvérü nöket megszerezni sem tudja mindenki.ez itt a fail
2010. máj. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/82 anonim válasza:
82%
Adj magadra és akkor talán nem utasítanak vissza a nők...
2010. máj. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/82 anonim ***** válasza:
48%

17.39-es

Maximálisan igazad van!Könnyűvérű lány sok van,de nem mindenkinek adják oda magukat.És nem kell egy lepukkant csövesre gondolni, elég, ha értelmes, szerény srác valaki, máris elküldik a francba.

2010. máj. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/82 anonim válasza:

Ha "érteles, szerény srác" akkor nem küldik el, csak ha mellé "lepukkant csöves" is!

Hidd el, ha nem lenne semmi baj a külsejével már rég talált volna valakit. Olyan nincs, h valaki jól néz ki és mégis kivétel nélkül mindenki elküldi a fenébe..De a csajozáshoz amúgy se kell jól kinézni, elég az átlagos külső is csak legyen benne valami..

2010. máj. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/82 anonim ***** válasza:
100%

Mondok valamit.

Ha engem az anyám elátkozott, hogy nekem soha nem lesz barátnőm illetve ha szexuálisan közeledek egy lány felé, akkor kihasználom őt és tönkreteszem lelkileg, akkor hiába akarok majd egy lánytól valamit, megbénulok mikor oda kerül a sor. Ez további kudarcokat szül és arra ítél hogy beszűküljek még jobban, tehát nagyon, nagyon nehéz hogy testi kapcsolatot teremtsek egy lánnyal. Ha erre más azt mondja ciki, akkor ő ezt cikinek tartja. De attól nekem életem egyik legnagyobb problémája, ami elveszi az élet igazi örömét, és azt hiszem bármennyien röhögnek rajtam ez egy olyan seb amit megkaptam, és addig kell remegve közelednem a lányokhoz, amíg nem tudom levetkőzni amit belém programozott az anyám! Ha valaki ezért kiröhög, azzal nincs dolgom, végképp nem szégyenkeznem vagy kevesebbnek tartanom magam őnála.

Más nem keres huszonegykét évesen havi 4-500e Ft-ot, nincs saját lakása, autója.. Én ezekre tettem szert rengeteg munkával, nekem ezek vannak, és nem tartom cikinek ha valakinek nincs! Valakinek ez élete problémája vagy célja, hogy ezekkel rendelkezzen. Mégis számomra könnyebb volt ezeket megszerezni mint normális szexuális életet élni, ezért ha valaki azt mondja ciki akkor annyi volt neki szexelni mint nekem vagyonhoz jutni, mégsem tartom cikinek ha valaki zsebpénzből él!

2010. máj. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/82 anonim ***** válasza:

Nem, miért lenne az. HA meg úgy gondolod, hogy ciki, akkor tégy ellene, menj el örömlányhoz, vagy nem tudom...


Ne az oldalon elhangzott kérdések alapján gondolj erre, mert ezek nagy része kamu kérdés, csak szórakozásból írják ki, hidd el. Eljön majd az idő, amikor megtalálod azt, akit keresel, ill. Ő fog megtalálni Téged...és nem nagyon lesz menekvés...:)

2010. máj. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/82 anonim válasza:

Kedves Kérdező,

még mindig szűz vagy?:)

2012. júl. 29. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/82 A kérdező kommentje:
Miért mit hittél, hogy a "lányok kedvencévé váltam? :S Én már az maradok. De gondolkodom a prosti lehetőségén.
2012. júl. 29. 10:54
 79/82 anonim ***** válasza:
A prostit én megbántam. Amúgy egyre gyakrabban kerülök olyan szituációkba hogy versengenek értem a lányok, de valahogy egy pontnál még most sem tudok tovább jutni náluk. Türelem, kitartás, kezdd el szeretni magad, és erősíts arra amiben jó vagy, és azért arra is fordíts energiát amiben kevésbé. Kezdd el a lehetőségeket látni, nem könnyű mert néha én is megingok, de meggyőződésem hogy mire 30 leszek már összejövök azzal a lánnyal akivel szeretnék, ha nem is varrok le előtte 10-20 csajt. Így összpontosíthatok a fontos dolgokra, és fejlődhetek az élet egyéb területein amik legalább annyira fontosak mint a minőségi párkapcsolat.
2012. júl. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/82 szuperpocok válasza:

Én nem tartom cikinek. Tulajdonképpen senki sem tartja cikinek, csak amikor társaságban vagy ahol tetszik vagy sem elő fog kerülni a szex, és mindenki meséli a kis storyjait és te meg ott ülsz kussban kukán, na akkor az egy kicsit kényelmetlen érzés lesz.


Nem voltam az a társaság közepe alkat, engem nem érdekeltek az ivós-hányós-belefekvős összejövetelek. Más platform meg sajnos nem nagyon van már a korombéliekkel való ismerkedésre. Szóval nehéz...


De már ez csak múlt idő...

2013. dec. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!