Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért gondolod, úgy, hogy NEM...

Miért gondolod, úgy, hogy NEM (! ) ciki a szüzesség 20 év felett?

Figyelt kérdés

Én nem tudom elhinni, hogy ne lenne ciki ennyi idősen. Én már 20 felett vagyok és még nem volt részem a szexben az ilyen igenis ciki. Nem tudom, miért mondjak azt, hogy nem ciki.

Indokold meg!! Nemed és korod is írd oda!


2010. máj. 9. 20:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/82 anonim ***** válasza:
87%
Ha valaki azt állítja, hogy ciki 20 év felett akkor meg tudja indokolni? Nem hinném. Makogna valamit a társadalmi elvárásokról, meg arról, hogy már 14 évesen menő elveszíteni és körülbelül ennyi. Azért nem ciki mert másoknak SEMMI KÖZE HOZZÁ.
2010. máj. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/82 anonim ***** válasza:
82%

Nem ciki!

Van aki így lett nevelve, van aki várja az igazit, van aki nem túl szép.. tehát sok sok oka lehet ennek, hogy valaki szűz még! Ez mindenkinek a saját dolga!


Akkor te mondd meg, hogy mért tartod cikinek? Mi az oka , hogy az vagy?


20/L

2010. máj. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/82 anonim ***** válasza:
84%
Így van, előbb az állítást kéne megindokolni! Ez olyan mintha azt kérdeznéd, hogy "indokold meg, hogy miért nincs isten?".
2010. máj. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/82 anonim ***** válasza:
89%
Talán mert a 20 fölötti szüzeknek nincs akut undoruk a szextől, nem volt még abortuszuk, nem ismert látogatók a nemibeteg-gondozón, de valószínűleg őket nem annyira motiválja a szex. Amúgy meg nem ciki. Sokkal szégyenteljesebb, ha az utcán megjegyztésreket tesznek rád, hogy "na ennek meg annak meg amannak is megvoltál!" Nem összekeverni a fehérmájúságot a tapasztaltsággal! Úgy is lehet v.ki tapasztalt, hogy nem hetente volt új v.kije!
2010. máj. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/82 anonim ***** válasza:
81%

Én úgy gondolom, hogy a kölcsönös szerelem teszi igazán jóvá a szexet is. Ha nincs párod, akkor mit érdekel, hogy mások mit gondolnak? Egyszerűen nem találtad még meg azt, akivel szívesen lefeküdnél. Azért lefeküdni valakivel, hogy elmondhasd, hogy te már lefeküdtél valakivel: ez az egésznek a lényegét veszi el.

Hagyd békén a nememet és a koromat, jól elvannak azok magukban is. A választ nézd, ne azt, aki mondja!

2010. máj. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/82 anonim ***** válasza:
84%

Azért mert el sem tudom képzelni mi ebben a ciki. Én ezért képtelen lennék szégyelni magam. Ilyen egyszerű. Meg nem nagyon érdekel mások véleménye. Ha valamit cikinek érez az ember ahhoz általában nem kell nagy indok.

18L

2010. máj. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/82 A kérdező kommentje:

Azért ciki, mert felnőtt ember vagyok már szinte és ez is hozzátartozik a felnőtt életvitelhez.

Okai nem jártam/járok eleget társaságokba, nem próbálkoztam eleget, szerelemes voltam többször és, így éveket vártam lányokra, nem vagyok elég férfias jellem, nem tudom, hogy hogy kell vonzalmat kelteni egy nőben, rendes, megbízható, nem menő csávó vagyok ez az okok.

2010. máj. 9. 20:23
 8/82 A kérdező kommentje:
Egy lánynak nem is szégyen, de fiúnak sokkal inkább szégyen. Egyből abéráltnak néznek. Arra gondolnak, hogy b.zi, hogy impotens, hogy nem kell senkinek.
2010. máj. 9. 20:25
 9/82 anonim válasza:
90%

Hogy én ez hogy utálom!

Az egész azzal kezdődőtt hogy ne legyen ciki a szexről és az intimitásról beszélin. Jó oké ez teljesen rendben is van. De ma meg átt estünk a ló másik oldalára! De hogy is ciki! Ha TE úgy érzed, hogy még nem állszrá készen akkor nem kell sürgetni. Igaz én majd 18 évesen szeretném elveszíteni de nem gondolom, hogy aki nálam megfontoltam és nem szeretné elkapkodi ezt az egészet az hü*e lenne. Még mindíg jobb vagy mint a 10-en éves anyukák. Nem?

2010. máj. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/82 anonim ***** válasza:
65%

utolsó:

A kérdező pasi :D

2010. máj. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!