Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért gondolod, úgy, hogy NEM...

Miért gondolod, úgy, hogy NEM (! ) ciki a szüzesség 20 év felett?

Figyelt kérdés

Én nem tudom elhinni, hogy ne lenne ciki ennyi idősen. Én már 20 felett vagyok és még nem volt részem a szexben az ilyen igenis ciki. Nem tudom, miért mondjak azt, hogy nem ciki.

Indokold meg!! Nemed és korod is írd oda!


2010. máj. 9. 20:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/82 A kérdező kommentje:
Köszzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
2010. máj. 9. 23:33
 52/82 A kérdező kommentje:
Többször is próbálkoztam és MINDIG visszautasítottak.
2010. máj. 9. 23:33
 53/82 anonim ***** válasza:
68%
Akkor itt nem a szüzesség a probléma, hanem az, hogy valamiért vagy a nem "neked való" lányokat fogod ki, vagy pedig a módszered rossz: görcsölsz, nem a megfelelő hangnemet ütöd meg, gondterheltnek tűnsz, nem vagy vidám, vagy nem vagy humoros... ha már nagyon régen zavar ez a dolog hogy hiába próbálkozol, nem megy, akkor könnyen megkeseredhetsz és ez sajnos látszik...hidd el a lányok menekülnek azok elől, akiken látszik, hogy nincsenek magukkal megelégedve és ezt ki is mutatják.... először a hozzáálláson változtass...légy vidám, vicces, és egy kis időre próbáld lesz*ni, hogy szűz vagy-e vagy sem..mert nem ez a belépő egy lányhoz...másrészt egy szűz fiú ha oda jut valszeg tudni fogja, hogyan kell tennie a dolgát és nem biztos, hogy fel fog tűnni....a belépő a személyiséged, azt tedd vonóvá...ha az sikerül utána már könnyebb lesz.
2010. máj. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/82 anonim ***** válasza:
68%
ja és nem nem ciki! (előző vagyok)
2010. máj. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/82 anonim ***** válasza:
44%
Ha ennyit nyafogsz, akkor már tudom, hogy miért nincs barátnőd.
2010. máj. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/82 anonim ***** válasza:
58%
nem a szüzesség a ciki, hanem hogy képtelen vagy intim kapcsolatot kialakitani valakivel.ezt lássuk be.
2010. máj. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/82 anonim ***** válasza:
58%

igaza van az utolsónak!

én még azt is hozzá teszem, hogy ezzel a hozzáállással nem is fog soha összejönni...megérezzük ha valaki nem magabiztos ez az egyik, ki akar egy olyan embert aki így áll a dolgokhoz... "hát megpróbáltam és nem ment..."


gondolkozz el mért nem ment és változtass.

de ha csak sajnálod magad úgy valóban nem lesz semmi..


21/L

2010. máj. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/82 anonim ***** válasza:
44%
Szerintewm meg kéne becsülni egy lányt és szerelmet keresni, nem úgy beszélni hogy "lebeszélni róla a ruhát"...
2010. máj. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/82 A kérdező kommentje:

De legalább megpróbáltam.:)


Mintha a nők marhára megbecsülnék a normális férfiakat.

2010. máj. 10. 13:15
 60/82 anonim ***** válasza:
44%
Attól függ miért vagy még szűz. Ha azért mert szerettél volna, de nem találtál eddig olyan pasit, akivel el tudtad volna képzelni az együttlétet, akkor nem ciki. Az cikibb lenne, ha emiatt egy arra nem méltó pasinak odaadnád magad aztán soha többé nem látnád. Inkább azt tartom cikinek, ha valaki 13 évesen szexel.
2010. máj. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!