Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért gondolod, úgy, hogy NEM...

Miért gondolod, úgy, hogy NEM (! ) ciki a szüzesség 20 év felett?

Figyelt kérdés

Én nem tudom elhinni, hogy ne lenne ciki ennyi idősen. Én már 20 felett vagyok és még nem volt részem a szexben az ilyen igenis ciki. Nem tudom, miért mondjak azt, hogy nem ciki.

Indokold meg!! Nemed és korod is írd oda!


2010. máj. 9. 20:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/82 anonim ***** válasza:
53%
egyébiránt 20/L
2010. máj. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/82 anonim válasza:
92%
Haverom 26éves, a lányok szerint jópasi, még sosem volt nővel. Most összejött egy álomszép bomba leányzóval... Eddig rajta nevettünk, hát butaság volt, mert úgy beújított, hogy azóta is csak lesünk a meglepettségtől. Szóval sosem késő.
2010. máj. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/82 anonim válasza:
91%
A barátom elmondta, hogy szűz. "Gáz"-nak tartja, amit persze már azóta elmagyaráztam neki, hogy természetesen nem az. Sőt.. Basszus,alig várom, hogy.. nagyon vonzó egy szűz férfi, aki ráadásul a világon a legjobb társ és legvonzóbb ffi.
2010. máj. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/82 anonim válasza:
90%
NEM ciki! Egyrészt azért, mert ez a magánügyed. Nincs rád írva, nem kell másnak tudnia róla. Másrészt pedig azért, mert azt kívánom neked, hogy ne mások elvárása miatt veszítsd el a szüzességedet, hanem igazi szerelemből.
2010. máj. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/82 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem az ciki, hogy azt gondolod, hogy ciki. Én is szűz vagyok. De szerintem nem ciki és nem is görcsölök. És még mindig nem érzem késznek magam.

Szerintem az egész akkor válik cikivé, ha cikinek tartod, és ahelyett, hogy tennél ellene valamit, a neten sírsz.

22/L

2010. máj. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/82 anonim ***** válasza:
81%
Én (nő vagyok) 22 éves koromig voltam szűz, a párom megvárta, míg én is kész vagyok rá (ő már nem volt szűz). Nem bántam meg, sőt, Ő volt a tökéletes, mással nem lett volna ugyanaz, így viszont tényleg nem csak azért vesztettem el a szüzességemet, mert "már minden barátnőm elvesztette és de ciki...", hanem szerelemből, ahogy lennie kéne normális esetben.
2010. máj. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/82 anonim ***** válasza:
88%

Mar nagyon szeretnek olyan embereket latni, akik ezt nem az elet reszenek tekintik. Kapcsolatban az elet resze, de nem ugy, hogy arra mesz, hogy barkivel csak elveszitsd. Ennek semmi ertelme! En 21 evesen vesztettem el az eskuvom napjan. Egyaltalan nem tartottam kesonek vagy cikinek, sot. En nagyon orultem volna neki, ha a ferjem is szuz lett volna. Teged miben er hatrany azert, mert szuz vagy? Semmirol sem vagy lemaradva. En azt sem nezem le, ha valaki egy eleten at szuz marad, de azt igen, aki egyik agybol a masikba ugral. Gusztustalan dolog. Azert akarod, mert ez a divat?


24/N

2010. máj. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/82 A kérdező kommentje:
Nem azért akorom, mert szeretnék már én is boldog lenni és szeretkezni egy lánnyal. De a szüzesség egy hátráltató tényező tud lenni manapság ebben.
2010. máj. 9. 21:40
 29/82 A kérdező kommentje:
* akarom
2010. máj. 9. 21:41
 30/82 anonim ***** válasza:
40%
Anyám te még mindig ezen lovagolsz?Ahelyett h itt kérdezed meg nap mint nap h ciki-e mehetnél és foghatnál már végre magadnak 1 nőt és akkor nem tartoznál a "ciki 20 év fölötti szüzek" táborába!!!Már unom!!!
2010. máj. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!