Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért gondolod, úgy, hogy NEM...

Miért gondolod, úgy, hogy NEM (! ) ciki a szüzesség 20 év felett?

Figyelt kérdés

Én nem tudom elhinni, hogy ne lenne ciki ennyi idősen. Én már 20 felett vagyok és még nem volt részem a szexben az ilyen igenis ciki. Nem tudom, miért mondjak azt, hogy nem ciki.

Indokold meg!! Nemed és korod is írd oda!


2010. máj. 9. 20:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/82 anonim válasza:
85%

Lesz olyan lány, aki pont ez fogja benned értékelni. ;)

Én is értékelném. :)

2010. máj. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/82 anonim ***** válasza:
84%

Az a ciki hogy neked az számít mások mit gondolnak. Szerintem kit érdekel hogy te szűz vagy? Aki meg ezen röhög az hülye. Különben sem kell senkinek elmondani. Normális csaj még örül is hogy nem mentél végig a fél városon!

B*zi, aberrált- erre csak azt tudom mondani hogy mit érdekel más mit mond ha te tudod az igazat, másnak nem kell tudnia? Hanincs igazuk akkor nem mindegy?

2010. máj. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/82 anonim ***** válasza:
88%
nem találtál még olyat, akivel szívesen lefeküdnél. ennyi. neked számít, hogy kivel...ebben én nem találok semmi cikit. nem örülnék tapasztalatlan partnernek, de ha szeretem, akkor elfogadom.
2010. máj. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/82 anonim válasza:
85%
Rettentően ciki az aki az általad ismertetett tények alapján homokosnak tart...
2010. máj. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/82 anonim válasza:
92%

Nemrég óta van egy barátom. Szűz, pedig már jóval a 20 felett van. De kérdésem: kit érdekel? Én ugyanúgy kívánom, és SEMMI hátránya nem származik ebből. Megjegyzem, irtózatosan jó pasi, férfias, nagyon okos,- eddig egyszerűen még el volt foglalva a saját dolgaival.

Ő is cikinek tartotta először, de hát, ez valljuk be: hülyeség.

Én is 20 felett vagyok, egy tucat barátom volt már, de hozzá hasonlóval még nem találkoztam. Minden nő álma...

2010. máj. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/82 anonim ***** válasza:
90%

Tudom, hogy nem a középkorban élünk, de abban a korban egy fehér lepedőt terítettek az ifjú házasok nászágyára. Ha reggelre ez a lepedő véres volt, akkor a házasság el volt hálva, s ez bizonyította, hogy a férj elvette felesége ártatlanságát. Akkor, ott, az volt a szégyen, ha valaki nem volt szűz.


Manapság pedig azt állítják, hogy az a ciki, ha valaki az? Az illető restellheti magában, pedig egyáltalán nincs oka kellemetlenül éreznie magát. Sajnos-nemsajnos mára társadalmi elvárás lett a "próba baba" életmód. Próbáljuk ki, használjuk ki, aztán dobjuk el, úgyis találunk helyette másikat. Ma ez a menő. De ettől még nem kell hasonlítani mindenkinek a menőkre.


MAGÁNÜGY, senkinek semmi köze nincs hozzá, s nincs a homlokodra írva, ha jársz - kelsz az utcán. Nem fognak emiatt megkövezni, s ha normális társaságba keveredsz, ha megtalálod azt a nőt/férfit, akivel kölcsönösen tudjátok egymást szeretni, tisztelni, akkor ő talán még értékelni is fogja.


S, hogy mi lehet az oka annak, hogy valaki szűz? Számtalan dolog. Vallási nevelés, Nem talált párt, Nem találta meg a megfelelőt, kishitűség, nehezen ismerkedik, testi vagy lelki probléma/sérültség, vagy egyszerűen mást fontosabbnak tartott az életben. De ami késik, nem múlik, tehát mindent be lehet pótolni, s ugyanannyi joga és esélye van a szerelemre egy 25-30 vagy akár 40 évesnek is, mint egy fiatal tizenévesnek. Persze az idő előre haladtával a szerelem esélyei csökkennek, hiszen antiszociális lesz az ember.

26 L

2010. máj. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/82 anonim válasza:
90%

Az én párom (ffi) 22 évesen vesztette el, több ok miatt.

- túlsúly

- és nem viszonzott szerelemek.

Igaz boldog, hogy megvárt.

2010. máj. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/82 anonim ***** válasza:
90%

Figyi, én 20 éven felül vagyok (21 pontosan) és még szűz vagyok. Igaz, hogy lány, de én pl nem tartom annyira cikinek, hogyha szűz valaki. Oké, nem hangoztatom, és terelem a témát, de senkinek semmi köze ahhoz, hogy voltam-e már pasival vagy nem. Egy pár hete az egyik ismerősömnek mondtam, hogy elveszítettem az egyik füzetem, erre az volt a válasza, hogy inkább a szüzességedet kellene. Hát elég szarul esett egy pillanatig, de leráztam magamról.


Amúgy hidd el, hogy lesz előbb-utóbb valaki akivel kölcsönösen tetszeni fogtok egymásnak. Velem most van életemben először, hogy kölcsönös a vonzalom valakivel. Mondjuk nem akarom elkiabálni, mert lehet hogy ebből sem lesz semmi, de nálam már ez is nagy dolog....Legyél nyitott, udvarias, és ne álomnőket nézz ki magadnak. Én ott csesztem el többek között eddig, hogy álompasik után "futottam". Akivel most ismerkedtem meg, meg sem közelíti az álompasiknak tartott pasikat külsőleg, de mégis vonz benne valami. Tetszik, hogy kedves, udvarias, humoros, nagyszájú. Ha ezekből néhány tulajdonságot magadra szedsz (vagy már rendelkezel velük) simán menni fog. Lehet, hogy nem egy "menőmanócsajjal" , hanem egy szerényebb, normálissal, de sikerülni fog. Szurkolok. :)

2010. máj. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/82 anonim ***** válasza:
89%
Alapvetően probléma, hogy a szexről úgy beszéltek, hogy ciki-nem ciki. Nem rohadt mindegy hogy ki mikor veszíti el? A saját dolga. Ugyanúgy semmi köze senkinek ahhoz ha valaki 14 évesen elveszíti, mint ahhoz hogy ha 30 évesen vagy hogy soha. Csak annak az embernek, esetleg a párjának van köze hozzá. Undorítóak azok a begyöpösödött emberek, akik rínak hogy a mai fiatalok milyen erkölcstelenek, meg azok a begyöpösödött emberek is undorítóak akik szerint ciki ha valaki 20 vagy akár 30 évesen szűz. Moralizáltok ezerrel, miközben nem veszitek észre, hogy csak a saját magánéletetekhez van közötök!
2010. máj. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/82 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem önmagában a szüzesség nem ciki. bár persze, hogyha visszahúzódó nem menő srác vagy, aki nehezen kezdeményez, akkor ciki. De nem azért mert önmagába a szüzesség gáz lenne, hanem mert alapvetően nem felelsz meg annak, ami a külső elvárások szerint jó, és erre még rátesz, h még egy lányt se sikerült lefektetned. ez az egész egyben ciki, és megértem, ha szarul érzed magad miatta.

A 20 évesen szüzesség önmagában szerintem viszont nem ciki, a szűz pasi vonzó, pl nekem.

Úgyhogy ne a szüzességeden rágódj, hanem inkább minden egyeben, ami ehhez vezetett, hogy még nem...

Ha szeretsz ilyen lenni és jól érzed magad, akkor frankó és szarj a szüzességre, egyszer egy lány nagyon oda lesz érte nyugi. Ha nem érzed így jól magad, akkor meg tessék változtatni. és persze ehhez lehet, hogy az első lépés a szüzességed elvesztése.

2010. máj. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!