Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért gondolod, úgy, hogy NEM...

Miért gondolod, úgy, hogy NEM (! ) ciki a szüzesség 20 év felett?

Figyelt kérdés

Én nem tudom elhinni, hogy ne lenne ciki ennyi idősen. Én már 20 felett vagyok és még nem volt részem a szexben az ilyen igenis ciki. Nem tudom, miért mondjak azt, hogy nem ciki.

Indokold meg!! Nemed és korod is írd oda!


2010. máj. 9. 20:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/82 A kérdező kommentje:
Én pasi vagyok, nem nő! Utolsó!
2010. máj. 10. 14:51
 62/82 anonim ***** válasza:
66%

Honnan tudod, hogy nem becsülik meg ha még nem volt??


én megbecsülöm...


21/L

2010. máj. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/82 anonim ***** válasza:
51%
Nem, nem becsülik meg.
2010. máj. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/82 anonim ***** válasza:
51%

ÉN MEGBECSÜLÖM de te biztos jobban ismersz...


bírom az ilyen önsajnáltató izéket, akiket egyszer átvert egy nő és általánosítanak...

2010. máj. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/82 anonim ***** válasza:
83%

Bocs, öcsém, de ha te a Kiszel Tüncike féle plázacicusok között akarsz normális pasikat megbecsülő nőkre találni, akkor el vagy tévedve...


Egyébként meg egyetlen kifogásom ellened tudod, mi lenne, ha korban hozzád illő lennék? Hogy hisztis vagy! Hisztis pasi nem kell. Elég az apám...

2010. máj. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/82 anonim válasza:
64%

Egyet értek!

A nyavajgás női reszort! (bár szerintem nekünk se áll valami jól... Ezért én ha lehet kerülöm is...)

2010. máj. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/82 anonim válasza:
64%

21:57-es

Ez nem zavarna?

"Okai nem jártam/járok eleget társaságokba, nem próbálkoztam eleget, szerelemes voltam többször és, így éveket vártam lányokra, nem vagyok elég férfias jellem, nem tudom, hogy hogy kell vonzalmat kelteni egy nőben, rendes, megbízható, nem menő csávó vagyok ez az okok."

A kérdező figyelemre vágyik az önostorozás nem elég, hát adjuk meg neki.

/egy jól szórakozó férfi/

2010. máj. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/82 anonim ***** válasza:
100%
22:03 - Nem tudom, miért nem tartja magát férfiasnak, mert nem ismerem, nem láttam. Az eljárkálásról annyit, hogy én se nagyon járok el, munka + tanulás (államvizsga előtt vagyok), és eltelt a napom, ha eljárok, az mozi vagy alkalmi program, még nyaralni se voltam évek óta.
2010. máj. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/82 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a ciki, ha még szűz vagy, hanem amit az ember lánya mögé képzelhet adott esetben. Mivel nem ismerlek, így nincsen jogom messzemenő következtetéseket levonni, csak annyit, hogy borzasztóan visszahúzódó lehetsz és talán néha mélyre süllyedsz az önsajnálatban. A lányoknak pedig nem ez kell. Az első benyomás ne az legyen, hogy itt egy elhagyatott férfi, akinek égetően nőre lenne szüksége ahhoz, hogy az önbecsülése helyrerázódjon. Mert kevés lány szeret megtört lelkeket összeragasztgatni az első találkozáskor:) később persze jóban rosszban egymás mellett, de elsőre ne egy kesergő férfit lássunk. ugye érted?:) sok sikert!

21L

2010. máj. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/82 anonim ***** válasza:
76%
Bocs de honnan veszed hogy én pl nem becsülöm a férfiakat és honnan veszed hogy te normális férfi vagy akit becsülni kell? Az nem is lehet hogy veled van a baj, ugye? :) De neeem mindenki igazodjon hozzád, nehogy te is dolgozz az ügy érdekében... Hát tudod mit, valóban irtó ciki amit csinálsz! Szerintem bujdoss el, mert mindenkit az érdekel hogy szűz vagy és meg fognak lincselni! Úristen szűz vagyok összedől a világ... Ha meg olyan kanos vagy akkor hidd el vannak mindenre kapható lányok... -.-" Elnézést hogy nem sajnállak de olyan szánalmasak a mai fiatalok mondom ezt 18 évesen de hát tényleg így van. Csak az érdekli őket mit gondol a másik, meg hogy elég menők-e...
2010. máj. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!