Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért gondolod, úgy, hogy NEM...

Miért gondolod, úgy, hogy NEM (! ) ciki a szüzesség 20 év felett?

Figyelt kérdés

Én nem tudom elhinni, hogy ne lenne ciki ennyi idősen. Én már 20 felett vagyok és még nem volt részem a szexben az ilyen igenis ciki. Nem tudom, miért mondjak azt, hogy nem ciki.

Indokold meg!! Nemed és korod is írd oda!


2010. máj. 9. 20:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/82 anonim ***** válasza:
2010. máj. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/82 A kérdező kommentje:
Egyébként fiú vagy v lány? Kedves 81%-os.
2010. máj. 9. 22:21
 43/82 A kérdező kommentje:
Ezt a kérdést még nem is láttam.:D
2010. máj. 9. 22:21
 44/82 A kérdező kommentje:
Egyébként ha unod az ilyen kérdéseket minek írsz hozzá kommenteket? Csak kíváncsiságból kérdezem. Én ha látok egy "Terhes vagyok?" "Elég nagy a f@szom?" kérdést ügyet sem vetek rá. :)
2010. máj. 9. 22:24
 45/82 anonim ***** válasza:
39%
Egyébként lány és sajnos nem 1 ismim ilyen aki arról siránkozik h szűz és pont ez az idegesítő!Pedig a nők többségét nem nehéz ágyba csalogatni hála az égnek engem sose volt könnyü kivéve az utolsó kapcsimat ami már 2 éve tart és már van babánk is.23 éves vagyok és láttam ezt azt.Főleg az ismerős csajokat figyeltem h 2 nap és hopp 1 ágy egy 7 és hopp megint ágy.És ez totál nem volt kor függő egy 16 éves is és egy 40 éves is 2-3 nap alatt az ágyban köt ki ha 1 pasi olyan szinten nyomul.Egyébként még mindig állítom h nem ciki h szüz vagy csak könyörgöm ne hangoztasd kivéve annak a nőnek akivel vagy mert ha avval kezded az egészet h szűz vagy meg a haveri körben is ezt hangoztatod akkor az kiábrándító!
2010. máj. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/82 anonim ***** válasza:
51%
Mert sokszor sírhatnékom van h ez a legnagyobb problémája egyeseknek....Bárcsak ennyi bajom lenne.Arról nem beszélve h jókat szoktam rajta nevetni...Nem kinevetem a kérdezőt csak olyan jókat lehet néha kacagni h egyesek meddig mennek el....És h mennyire tudják sajnáltatni magukat pedig a szüzesség szép dolog.És koránt sem akkora probléma mint az ha megcsalnak vkit vagy a szegénység vagy 1 beteg gyerek vagy még sorolhatnám.Számomra a szüzesség ill a hasonló jellegű kérdések a legutolsók a sorba.
2010. máj. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/82 A kérdező kommentje:
A szüzesség "szép" dolog? :D
2010. máj. 9. 22:39
 48/82 anonim válasza:
47%
kérdező: ha ennyire ráérsz és ennyire foglalkoztat a dolog, miért nem teszel ellene valamit?
2010. máj. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/82 A kérdező kommentje:
Próbáltam nem ment. :(
2010. máj. 9. 23:02
 50/82 anonim ***** válasza:
60%
Es miert nem megy? Elutasitanak? Nezd, senkinek sem elsore jon ossze. Teperni kell. Majd lesz egy no, aki teged akar. Ne siettesd. Es nem ciki, de az baromi ciki, hogy ezt igy 2X eves fejjel megkerdezted es a gondolkodasod az irasod alapjan olyan, mint egy 15 evese. Ami viszont tenyleg ciki! Fel kellene nonod eszben, erettsegben. Ez fontosabb lenne.
2010. máj. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!