Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi van, ha a pasim azt hiszi,...

Mi van, ha a pasim azt hiszi, nem vagyok szűz?

Figyelt kérdés
Van egy problémám...használtam tampont, nagy méretet..és elsőnek:S nagyon fájt és vérzett kicsit..és alul "megvizsgáltam" magam..és nem volt ott a szűzhártyám, ami előtte igen=( a pasimmal meg hamarosan lefekszem..de ettől még szűz vagyok, hogy nem voltam sráccal, nem?Segítsetek légyszi! 15/L
2010. ápr. 19. 13:51
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
51%
Ha jól gondolom, ha megvan egy nőnek az vérzéssel jár! Vagy nem? XD
2010. ápr. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

15.31

Micsoda felfedezés.Nagyon jól gondolod.Viszont a szűzhártya is vérezhet attól,hogy átszakította.Említette is,hogy fájt neki a felhelyezés.Ne legyünk már értetlenek.

2010. ápr. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Ja értem! És megkülönböztette a szűzhártya vérzését, a menstruációs vértől? :D Istenem! Micsoda elme!
2010. ápr. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Ez már fájt.:D Látom nagyon szeretsz belekötni az élő fába is.Esetleg pihenjél egy picit.Senki nem említette,hogy megkülönböztette volna a vérzést.Megnézte magát utána alul(gondolom előtte is látta már magát).Úgy látta átszakadt a szűzhártya.
2010. ápr. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim válasza:
Persze, szűznek számítasz.
2010. ápr. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
hat az mar reg "ciki" ha a baratod nem hiszi el h szuz vagy! szerinted megerdemel? ennyire biztok egymasban? szerintem nem vagytok meg eleg erettek.kulomben azt h szuz vagy eszre fogja venni mivel az elso aktusnal nem leszel valami jo az agyban.
2010. ápr. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:

hadjátok már abba a veszekedést.

túl sok spártát néztetek vagy birkozó szar volt reggelire?szűz vagy amíg nem voltál pasival...

2010. ápr. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:
55%
A szüzességed a szexuális szüzességed. A tamponnal nem tudsz lefeküdni. Mellesleg a pasid semmit se fog észrevenni mivel ez nem egy betonfal amit komoly erővel kell átlökni. Te szűznek érzed magad? a válasz benned van nem kellett vna feltenni ide.
2010. ápr. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Igen, még szűz vagy attól még hogy nincs szűzhártyád.:)

De most mi is a baj?A barátoddal nem beszéltétek meg hogy még szűz vagy?Mert ezt most nem rosszindulatból de ha tényleg úgy látjátok hogy itt az ideje a szexre meg kéne beszélnetek..megmondod a barátodnak hogy figyelj én még szűz vagyok.ennyi.ha szeret akkor ez a legkisebb problémája..de én a kérdést se értem..

2010. ápr. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

csak akkor nem leszel szűz,ha lefekszel a barátoddal.

a tampon ugyan megsérthette a szűzhártyád,de én pl.mondjuk minitampont használtam már kb 6 hónapja,és mikor lefeküdtem a barátommal fájt és vérzett.

szűz vagy no para.

2010. ápr. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!