Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mért nem hiszi el hogy még...

Mért nem hiszi el hogy még szűz vagyok?!

Figyelt kérdés
Arról van szó hogy 1 hete megismerkedtem egy lánnyal és tegnap voltam náluk bemutatott a szüleinek minden rendben volt. Mikor kettesben voltunk és elkezdtem csókolni a nyakát olyan szenvedélyesen és akkor azt mondja de tök komolyan hogy ' te már nem vagy szűz '! Olyan rosszul esik hogy nem hiszik el:(:(:( Pedig szűz vagyok!!! 16 F Kérlek segítsetek mit mondjak hogy elhiggye? (Nem tudom még de a lányok kényeztetése,a csókólozás egyszerűen benn van a véremben tök olyan mint ha már 10 éve csinálnám pedig nem rég kezdtem el csajozni)
2011. febr. 21. 19:23
 1/10 A kérdező kommentje:
hiszi* mér*
2011. febr. 21. 19:28
 2/10 anonim ***** válasza:
hülye a csaj ha ennyiből ezt gondolja, már bocs...
2011. febr. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Tömés válasza:
A fenébe, mikor én 16 voltam nem vitt fel egy lány sem egy hát után, hogy csókolgassam a nyakát.:O
2011. febr. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem hülye a lány csak biztos azért gondolja mert rutinosan csinálom:S Nem tudom honnan:O
2011. febr. 21. 19:36
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát azért egy nyakpuszilgatáshoz nem kell előkészítő kurzus, azt mindeki ösztönösen csinálja szerintem...
2011. febr. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én inkább téged nem értelek, hogy ez miért zavar - nem, hogy büszke lennél, hogy neked ilyen jól megy ilyen kevés idő után.
2011. febr. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
Dehogy zavarja, csak fényezni akarja itt magát, hogy ő szüzen is milyen jól tud nyakatpuszilni... pfff, légy rá büszke, kis majom!
2011. febr. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Pff... kellet nekem kérdést írnom:S Nem magam akarom fényezni te agyatlan hanem elhitetni vele hogy szűz vagyok!!!!!És ehez kéne segítség de ahogy látom nem innét :S:S:S
2011. febr. 21. 20:08
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne zavarjon, hogy azt hiszi, hogy nem vagy az. Majd rájön, ha akcióra kerül sor és szerencsétlenkedsz egy kicsit.
2011. febr. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Csoda hogy van még értelmes ember :D Kösz megpróbálok vele nem foglakozni:)
2011. febr. 21. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!