Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi van, ha a pasim azt hiszi,...

Mi van, ha a pasim azt hiszi, nem vagyok szűz?

Figyelt kérdés
Van egy problémám...használtam tampont, nagy méretet..és elsőnek:S nagyon fájt és vérzett kicsit..és alul "megvizsgáltam" magam..és nem volt ott a szűzhártyám, ami előtte igen=( a pasimmal meg hamarosan lefekszem..de ettől még szűz vagyok, hogy nem voltam sráccal, nem?Segítsetek légyszi! 15/L
2010. ápr. 19. 13:51
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
100%
igen addig szűz vagy még nem voltál pasival...
2010. ápr. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Várj, valamit nem értek! "amikor először használtál tampont fájt és vérzett!" Hát nem azért tetted fel azt a tampont mert vérzel??? Vagy heccből feldugtad, hogy milyen?
2010. ápr. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
0%
15 éves és aszmogya van pasim mért szerinted egy pasi tizenéves? a pasi szó sz kb 23-felfel van de ha te 23 évessel jársz akkor édes mindegy hogy van e szüz hártyád.. ergo mert normális felnőtt ne kezdd gyerekkel de neked csak barátod van nem pasid ! És a tampontól el vesztetted a szüz hártyádat
2010. ápr. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
pasim, csávóm, haverom, faszim, barátom, kedvesem... stb. ezek szleng szavak, nem korhoz kötöttek!
2010. ápr. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
82%
"aszmogya" : Ezzel a szóval te hány éves vagy? Na látod! Ez sem korhoz kötött, hanem unintelligánciához!!! :)
2010. ápr. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
0%
ne ugass kis tizenéves lehetsz te is mék az a degenerált aki egy 15-16 éves fiura azt mondja hogy az pasi ? még ki sem alakultak a férfias vonásai!
2010. ápr. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
0%
te nagyon hülye ezzel a szóval is csak a vérét szivom!
2010. ápr. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
88%
25 éves vagyok kiscsillagom, a te 14éveddel ellentétben. És nem a vérét szívod, hanem nem tudsz helyesen írni, és még trágárul is beszélsz! :) Engem nem zavar, hisz csak sajnálatot érzek az ilyen kis butuskák iránt! :) "Barátom és barátnőm:Napjaink argónyelvi szavai a csajom, pasim." Én kérek elnézést! Tanulj még életem! :)
2010. ápr. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
39%-os, Te nagyon degradált bunkó vagy.
2010. ápr. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
0%
de ügyesek még okoskodnak ugy birom már az ijen embereket meg magyarázzák addig mondják mig igazat csinálnak maguknak honnan tudod hogy értem azt amit irok és ki a kénköves menküt érdekli a helyesírás jaaa az onlinepatkányokat mintt te is vagy kedves visszapofázó ugye tudud ha szemtól szembe lennél már a fal adná a másik pofontt.
2010. ápr. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!