Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért hiszi ezt sok, már egy...

Miért hiszi ezt sok, már egy ideje nem szűz fiú?

Figyelt kérdés
28 éves fejemmel még szűz vagyok, miért tanácsolják többen a hozzám hasonlóknak, hogy menjünk el qrvázni mert ebben a korban ez már nagyon gáz? Ha egy normál felöltözött lányhoz nem merek odamenni csak úgy udvarolni, mert beszari vagyok, akkor hogyan mernék elmenni egy qrvához? A neki adandó X ezer forint semmit sem változtatna ezen a félelmen, akkor sem mernék hozzáérni, nemhogy lefeküdni vele.
2011. aug. 15. 19:35
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Azé mert úgy kell h iszol előtte és csak aztán mész el krvázni.
2011. aug. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jaj :D váá :D ne menj k*rvázni mer összeszedsz vmi jókis AIDS-et és b*szhatod a szüztelen életedet :D Hallod 28 évesen vagy legyél annyira tökös hogy mersz ismerkedni vagy bukta. ennyi
2011. aug. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azért tanácsolják, mert k.rvával nyilván egyszerűbb. Aztán ki tudja, lehet, hogy rákapsz a dologra :P
2011. aug. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ez már gáz, 28évesen már családod kéne legyen.

k/*rvákkal csak óvatosan.

2011. aug. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
gumival nem lesz éces.
2011. aug. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, a prostik pénzért mindent megcsinálnak, és ha szerencséd van, akkor "gondoskodnak" rólad. :) A nagyobb baj az, hogy belekerültél egy ördögi körbe, amiből most már marha nehéz a kiszállás. Nem mersz közeledni a lányokhoz, ami miatt esélyed sincs kapcsolat kialakítására, viszont az idő telik, egyre jobban görcsölsz, egyre gátlásosabb leszel, így egyre kevésbé fogsz merni odamenni bárkihez. Igazából azon kellene elgondolkodnod, hogy miért félsz, és erőt kellene venned magadon. Csak TE segíthetsz magadon, senki más. Két út áll előtted: vagy nem teszel semmit, és akkor elcseszted az életedet, vagy megváltozol, de az kemény meló lesz. Azt tanuld meg, hogy NEM KELL odamenned bármelyik csajhoz, ez így értelmetlen. Olyanhoz menj oda, akin látod, hogy bejössz neki. De előbb meg kell tanulnod a nőkkel való kommunikációt. Nem bonyolult dolog, kezdd egyszerű dolgokkal (mondjuk egy üzletben vásárolsz, és rámosolyogsz a kasszánál a fiatal csajszira, aztán ha megkérdezi, hogy "még valamit?", akkor odaszólsz neki, hogy "még egy mosolyt", erre hátha tényleg elmosolyodik), vagy megkérdezed, mennyi az idő, merre van X épület stb. Utána már jöhet a többi, a kicsit tartalmasabb beszélgetések, ekkorra már lesz annyi tapasztalatod, hogy ki tudod szűrni, ki érdeklődik irántad. Tudatosan figyelj a sikerélményekre, ezekből tudsz építkezni. Legyen önbizalmad, és NE FÉLJ! A nők is emberek (állítólag), ha meg valamelyik beszól neked, akkor állj odébb, és fogd fel úgy, hogy ő járt rosszul, mert nem fog megismerni téged. Egyébként attól se félj, hogy hozzá kell érned valakihez. Nem azt mondom, hogy tapizz le minden csajt, de ezt is tudod gyakorolni. Biztosan vannak az ismerősi körödben csajok. Tegyük fel, beszélgettek, semmiből sem tart megölelni a vállát, ha éppen pl. vigasztalni akarod, de csak úgy, hülyéskedésből is megteheted. Sokáig én is azt hittem, hogy biztosan undorodni fognak tőlem, de most már "gátlástalanul" elkapom a derekát az ismerős csajoknak, vagy poénból megöleltem már olyan csajt is, akinek csak az anyját ismertem, és együtt hülyéskedtünk az anyjával meg egy fickóval, a csaj meg csak vigyorgott. Le kell győznöd a félelmeidet, a nőket is meg lehet érinteni (persze nem fogdosni kell a vadidegeneket), nem szoktak ők arénázni. Aztán a végén már prostihoz se kell menned. :) A saját érdekedben mondom, hogy lépj valamit, mert így semmi esélyed. Sok sikert, menni fog.
2011. aug. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 20 évesen mikor még szüz voltam megelégeltem nézni a sok pics@t körülöttem és elmentem egy bomba prostihoz,olyan csaj volt akik külsőre mindig is a gyengéim voltak, azután sokkal egyszerűbb lett minden :)
2011. aug. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Én is hasonló helyzet vagyok mint te.Elég szerencsétlenül alakult eddig az életem(szerintem) 14 éves koromig olyan volt amilyennek lenni kellett,azután elköltöztünk és minden barátomat ismerösömet ott kellett hagyni.Olyan helyre költöztünk ahol nem volt velem egykorú szóval barátkozni nem tudtam.Középsuli nyáriszünetében melódiák munkán voltam és ott volt egy lány akivel elég jól megvoltam és ekkor tudtam meg elöször mi a szerelem,csak a bibi az volt a lánynak volt barátja.Vége volt a szünetnek(munkának) utána járkáltam a lány után és a barátja megelégelte és kaptam egy monoklit a szemem alá.Ezen a lányon hamar túlléptem.

Eltel egy pár év és megint jött egy lány ,és megint plátói szerelem .Aztán egy kis idő eltelt megint, ezután jöttem rá ,hogy nincs fiú lány barátság.Sok időt eltöltöttem a szomszéd lánnyal,átmentem hozzájuk ő is hozzánk ,esténként elvittem magammal kocsikázni volt több 7vége amit közösen barátokkal töltöttünk.mindezek után elértem egy olyan ponthoz ,hogy ha már nem láttam akkor hiányzik(szerelem) és mikor észrevette rajtam szó szerint került engem és ekkor teljesen kiakadtam az egész lányos dolgoktól,itt eldöntöttem soha lány közelébe.Most sajnos itt tartok.

2011. aug. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

19:21-es


Akkor te messze sokkal tovább eljutottál, mint én. Nekem se baráti köröm, se lány ismerőseim. Nem is tudom már, hogy mikor beszéltem lánnyal csak úgy legalább pár szót.

2011. aug. 20. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!