Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi van, ha a pasim azt hiszi,...

Mi van, ha a pasim azt hiszi, nem vagyok szűz?

Figyelt kérdés
Van egy problémám...használtam tampont, nagy méretet..és elsőnek:S nagyon fájt és vérzett kicsit..és alul "megvizsgáltam" magam..és nem volt ott a szűzhártyám, ami előtte igen=( a pasimmal meg hamarosan lefekszem..de ettől még szűz vagyok, hogy nem voltam sráccal, nem?Segítsetek légyszi! 15/L
2010. ápr. 19. 13:51
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

akkor barátom na..ha már nem mind1-.-"

de mindenki úgy hívja, ahogy akarja(pasim,fiúm stb..)..és ez nincs törvénybe iktatva, hogy milyen kortól szabad pasit írni stb!!!!;)

ennyi miatt meg nem kéne veszekedni szerintem..ilyen kis pitiáner semmiség miatt!

2010. ápr. 19. 14:34
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

"de ügyesek még okoskodnak ugy birom már az ijen embereket meg magyarázzák addig mondják mig igazat csinálnak maguknak honnan tudod hogy értem azt amit irok és ki a kénköves menküt érdekli a helyesírás jaaa az onlinepatkányokat mintt te is vagy kedves visszapofázó ugye tudud ha szemtól szembe lennél már a fal adná a másik pofontt."


Te ugatsz? Egy összefüggő, normális mondatot sem tudsz megfogalmazni! Majd ha megtanulsz írni, akkor ugass. Mert aki így ír, az beszélni is érdekesen tud. "kénköves menkü"... Úgyhogy állj le az oltásokkal!

2010. ápr. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

"szemtól szembe lennél már a fal adná a másik pofontt."

Annyira satu vagy, hogy válaszra se méltatlak! :) Neked még fejlődnöd kell, mert lemaradtál az egyedfejlődésben!

2010. ápr. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
bocsi , hogy közbe szólok, de én a kérdésemre szeretnék választ..(amit meg is kaptam.köszönöm!) nem pedig itt olvasni, hogy miket írtok egymásnak-.- nincs semmi értelme..úgyhogy légyszii, ha kérhetném..:)
2010. ápr. 19. 14:41
 15/31 anonim válasza:
0%
Lekúr egyet a szeneslapáttal, legalábbis én biztos ezt tenném. És ne hidd, hogy beveszi a tamponos meséd.
2010. ápr. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
0%
jáccd el h nem vagy szűz,ahogy eddig!
2010. ápr. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

Simán elmeséled neki hogy hogy történt, mivel ha lefekszel vele vagytok olyan kapcsolatba hogy elhiszi és bízik benned.

Ha a barátod nem fogja elhinni elmehet a fenébe, nem érdemel meg.

De szerintem nem lesz semmi gond.

2010. ápr. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Amúgy tényleg, nem azért használtál tampont, mert véreztél?
2010. ápr. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Még szűz vagy. Ha meg azt hiszi,hogy már nem vagy az,mond el neki ezt a történetet.
2010. ápr. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Attól,hogy megvolt neki,amikor a tampont használta simán vérezhetett és fájhatott neki.Szűz vagy még.
2010. ápr. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!