Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért gondoljátok, hogy a nők...

Miért gondoljátok, hogy a nők lenézik a szűz pasikat/nem foglalkoznak velük?

Figyelt kérdés

Helyesbítek. Nem a szüzesség a probléma, egyszerűen ha valaki nem tetszik, akkor tök mind1, hogy szűz vagy sem, nem fog érdekelni a pasi.

De ha bejön, tetszik, és szűz, akkor mi a fenéért lenne probléma? (Igaz, hogy aki jól néz ki, az többnyire túl van a dolgokon sajnos, de én pl még örülnék is egy helyes szűz pasinak.)

Akinek annyira előnytelen a külseje, hogy azért nem jött még neki össze, ott meg szintén nem kéne a szüzességre fogni, hogy azért nem kell a nőknek, mert nyilvánvaló, hogy NEM ez az oka, hanem hogy nem vonzó.



2014. nov. 27. 13:10
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
Azért örülök, hogy vannak még ilyen fiatal nők, akik így gondolkodnak. Valóban, nagyon elkorcsosult a világunk. Mi megy a tv-ben, mi megy az életben? 13-14 évesen fetrengjünk, járjuk a bulikat, cigizzünk, drogozzunk, mer' az menő. Érzések, érzelmek? Az emberek java részének fogalma sincs róla, mik is azok.
2014. nov. 29. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 Noydra ***** válasza:

50: Rengeteg mindennel tudnék vitatkozni, mert kevés dologgal értek egyet a mondandódból, de inkább most csak egyet kérdezek, ami nagyon szemet szúrt.


Mi az, hogy nem voltál olyan környezetben, ahol nem téma a párkapcsolat meg a szex?

Nem jártál középsuliba? Nem jársz most is egyetemre? El nem hiszem, hogy nem kerül szóba.

2014. nov. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
Bármennyire is furcsa, személy szerint alig 3-4 alkalommal kerültem olyan helyzetbe egyetem alatt, hogy körülöttem szexről illetve nőgyógyászról, fogamzásgátlásról legyen szó, akkor is lányok közt, és kívülállóként, beavatatlanként, nemtörődéssel voltam csupán hallgató. Ez szerintem mindenkinek a magán dolga, nincs mit róla fecsegni egész nap, és pláne nem lehet erőltetni. Amúgy nem középiskolában még ennyire sem volt ez téma, vagy mindenki a kicsi klánjában végezte, én meg nem ilyen emberekkel voltam/vagyok jóba szerencsére.
2014. nov. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 Noydra ***** válasza:

Szóval szerencsének tartod, hogy nem voltál körülvéve olyan emberekkel, akik csak szóba hozták volna a világ legtermészetesebb dolgát?

Az, hogy te ezt szerencsésnek gondolod, már nem normális.

Na de mindegy. Sajnos te sem tudod, hogy mennyire nincs veled rendben valami ebben a témában...:/

2014. dec. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!