Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért gondoljátok, hogy a nők...

Miért gondoljátok, hogy a nők lenézik a szűz pasikat/nem foglalkoznak velük?

Figyelt kérdés

Helyesbítek. Nem a szüzesség a probléma, egyszerűen ha valaki nem tetszik, akkor tök mind1, hogy szűz vagy sem, nem fog érdekelni a pasi.

De ha bejön, tetszik, és szűz, akkor mi a fenéért lenne probléma? (Igaz, hogy aki jól néz ki, az többnyire túl van a dolgokon sajnos, de én pl még örülnék is egy helyes szűz pasinak.)

Akinek annyira előnytelen a külseje, hogy azért nem jött még neki össze, ott meg szintén nem kéne a szüzességre fogni, hogy azért nem kell a nőknek, mert nyilvánvaló, hogy NEM ez az oka, hanem hogy nem vonzó.



2014. nov. 27. 13:10
1 2 3 4 5 6
 41/54 A kérdező kommentje:
A válaszom arra irányult, mikor valaki "visszahúzódónak" nevezi magát, közben meg már inkább nevezhető aszociálisnak, nem jár emberek közé, és a párkapcsolatot is úgy képzeli el, hogy kizárólag kettesben, otthon a 4 fal között. Max az ő ismerősei jöhetnek szóba. (Sok ilyet ismerek sajnos.) De ez már nem ide kapcsolódik.
2014. nov. 27. 23:16
 42/54 Noydra ***** válasza:

Az a baj, hogy a normális nők nagy része 20 felett komoly kapcsolatban él (szerintem!!!).

Persze nyilván nem mind.

Az olyan nők meg, akiknek probléma az, hogy a férfi szűz, általában nem érik meg sem a szeretet, sem a tudomásul vevést...

2014. nov. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:

Az a hozzászóló vagyok, aki szerint "szűz pasi keressen szűz lányt", válaszolnék a válaszra...

miért ne lennének 2O feletti szűz lányok? Úgy ahogy vannak akár 3O feletti szűz pasik, simán leetnek ilyen lányok is. Pl. itt vagyok én, 23,5 éves lány, életem első csókja egy éve történt, amiután nem is lett semmi a fiúval. Fél éve került másvalaki, akivel ugyanúgy első csóknak számítom a dolgot, ő cirógatott először, ő vetkőztetett először, ő látott meztelenül először, hozzá bújtam először stb. Az más, hogy végül az aktust nem engedtem, illetve nem sikerült, mert félek tőle még most is jobban mint egy földrengéstől. S egyéértelmű is volt, hogy jobban kíván testileg, nem is hitt egyikünk sem abban, hogy lehetne köztünk kapcsolat. Hülye voltam, hogy engedtem a manipulációjának, és nem vártam meg az igazi herceget, egy aranyos, nálam pár évvel idősebb, szűz srácot, aki tud értékelni engem úgy ahogy vagyok, és az érzelmeimre van szüksége, nem a testemre.

Mondhatjátok, hogy mesebeli hercegekben nem érdemes hinni, de akkor sem leszek sose képes arra, hogy olyan emberrel ágyba bújjak, aki nem képes rám várni és nem képes feloldani a gátlásaimat. És még egyszer mondom, egy szűz srác is, mondjuk 3O közelében, akit már százszor visszautasítottak, még mindig teljesítheti sikerrel ezt.

2014. nov. 28. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
48%

#43 Szerintem te vagy az egyedüli szűz nő aki szívesen csinálná először szűzzel. Örülnék ha szűzzel veszíthetném el, de még tapasztaltabb nők között is alig van aki hajlandó kezdővel összejönni, hát még szűz nő...

25F

2014. nov. 28. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
100%
Jól látod kérdező, ha megvan a vonzalom a két fél között akkor nem hinném, hogy ebből gond lenne. Különben is semmit sem ér a tapasztalat mivel nem vagyunk egyformák így még a tapasztaltabb félnek is annyit kell tanulnia mint egy kezdőnek a szexnél ugyanez, hülyeség az hogy aki szűz nem tudja mit csinál és teljesen béna, mert egy szexben jártas egyén is lehet ügyetlen. Inkább a hozzáállástól függ mintsem a tapasztalattól, oda kell figyelni a partnerre, beszélgetni vele és elkerülhető ez a gond. Ezt a témát meg lazán kell előadni nem úgy mintha halálos betegségetek lenne az se megoldás, ha eljátszátok az alfát, mert magatokból csináltok hülyét. Az se jó megoldás, hogy direkt szűz lányt kerestek, mert egyrészt nem sok van belőlük nem érdemes ilyen miatt szűkíteni a kőrt másrészt mint mondtam nem a tapasztalat számít, hanem most milyenek vagytok, ne nézzétek le magatokat emiatt, legyetek lazák!
2014. nov. 28. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 Noydra ***** válasza:

43: Amit te írsz, az nem igazán normális, vagy egészséges. Sajnálom, ez saját vélemény.

Nagyon nehéz szerintem nőt találni 20 felett, aki szűz. Olyat, aki normális körülmények miatt maradt az, nem pedig gátlások miatt.

Mert az, hogy 23 évesen rettegsz tőle, az orvost kíván.

2014. nov. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 A kérdező kommentje:

A 45ös válaszban ott van minden,amit én is próbáltam érzékeltetni.

És ennek az odafigyelésnek a hiánya, hogy mindenkit egyformaként kezel valaki, ez az igazi probléma szexnél, nem az, hogy valaki még sose csinálta...

2014. nov. 28. 12:10
 48/54 anonim ***** válasza:

"Szerintem te vagy az egyedüli szűz nő aki szívesen csinálná először szűzzel. Örülnék ha szűzzel veszíthetném el, de még tapasztaltabb nők között is alig van aki hajlandó kezdővel összejönni, hát még szűz nő... "


Ez nem igaz. Nekem is szűz volt a barátom, és ennél jobban nem is történhetett volna. Én kifejezetten örültem neki, hogy szűz, mert legalább együtt tudtuk megtapasztalni az elsőt, a szexualitás örömeit.



Jól látod kérdező, ha megvan a vonzalom a két fél között akkor nem hinném, hogy ebből gond lenne. Különben is semmit sem ér a tapasztalat mivel nem vagyunk egyformák így még a tapasztaltabb félnek is annyit kell tanulnia mint egy kezdőnek a szexnél ugyanez, hülyeség az hogy aki szűz nem tudja mit csinál és teljesen béna, mert egy szexben jártas egyén is lehet ügyetlen. Inkább a hozzáállástól függ mintsem a tapasztalattól, oda kell figyelni a partnerre, beszélgetni vele és elkerülhető ez a gond.

Pontosan így van. Ez az egész személyiség nem tapasztalatfüggő. A kölcsönös vonzalom.

2014. nov. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
100%
Ezért is tartom hülyeségnek ezt a tanítónéni, tanítóbácsi mentalitást. Az a baj, hogy sokan elfelejtik, hogy senki sem egyforma és mások az igények, ezért nem ér semmit a múltbeli tapasztalat, csak akkor lenne ezzel probléma, ha az illető bunkerbe élte le volna az életet, gondolom a legtöbb embernél nem áll fenn ez a veszély, hanem inkább nem volt szerencséje vagy sok minden közbejött, és e miatt kéne tanítósdit játszani, mert nem volt senkije? Ez a szerep jó szexuális játéknak, de komolyan venni hatalmas nagy ostobaság.
2014. nov. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:

46-osnak:

Kíváncsi lennék, mit értesz "normális körülmények" alatt, amik miatt egy lány 2O felett szűz?


"Amit te írsz, az nem igazán normális, vagy egészséges."

Szerintem a gátlások, félelmek stb. abszolút normális dolgok, nem hinném, hogy te sem félsz semmitől. Szerintem meg az nem normális, hogy a tizen-huszonévesek ahelyett, hogy tanulnának mesterséget, vagy legalább emberséget, hogy felkészüljenek az életre, inkább esténként leisszák magukat és dugnak mint az állatok, érzelmek nélkül. Sajnálom, ez saját vélemény.


"Mert az, hogy 23 évesen rettegsz tőle, az orvost kíván."

Egyáltalán nem kíván ez orvost, csak normális, épeszű embereket, esetleg olyat, aki tud szeretni is, és legalább egy cseppet vonzó is. GyK-t meg körülöttem levő korosztályomat nézve én is azt hittem, hogy lemaradtam az életről, ha még pasim sem volt ilyen koromban, s még csak nem is érdekelnek különösebben, nem találok köztük olyat, akivel el tudnék képzelni kapcsolatot. 2-3 éve vágyom én is egy társra, de nem jött össze, mert nem bírom a bulizást és a nagy társaságokat, így nincs ahol ismerkedjek. Alig most végzem az egyetemet, majd ezután számítok arra, hogy új környezetben talán lesz több esélyem érett, felnőtt fiúkkal találkozni. Minden esetre nem kizáró tényező az, hogy addig volt-e már kapcsolata vagy nem, a lényeg az, hogy tudjunk beszélgetni, és amikor megismertük egymást, akkor legyen vonzó is, és türelme is, hogy lassanként szokjak hozzá a jóhoz. :P


És igen, "bevettem", hogy ez orvost kíván... s az orvos mit mondott? Azt, hogy ha eddig nem forogtam olyan környezetben, ahol minden nap téma legyen a pasizás és a szex, teljesen normális, hogy nem is kellett sose, nem is kívántam, nem is érdekelt. És személy szerint örülök, hogy nem tiniként vagy gyerekként éltem át a vak szerelmet, első csókot stb.

2014. nov. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!