Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért gondoljátok, hogy a nők...

Miért gondoljátok, hogy a nők lenézik a szűz pasikat/nem foglalkoznak velük?

Figyelt kérdés

Helyesbítek. Nem a szüzesség a probléma, egyszerűen ha valaki nem tetszik, akkor tök mind1, hogy szűz vagy sem, nem fog érdekelni a pasi.

De ha bejön, tetszik, és szűz, akkor mi a fenéért lenne probléma? (Igaz, hogy aki jól néz ki, az többnyire túl van a dolgokon sajnos, de én pl még örülnék is egy helyes szűz pasinak.)

Akinek annyira előnytelen a külseje, hogy azért nem jött még neki össze, ott meg szintén nem kéne a szüzességre fogni, hogy azért nem kell a nőknek, mert nyilvánvaló, hogy NEM ez az oka, hanem hogy nem vonzó.



2014. nov. 27. 13:10
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
69%
Azért gondoljuk, mert így van! Engem is aranyosnak hívnak a lányok mindig, meg barátzónába raknak automatikusan... Eszük ágában sincsen férfiként rám tekinteni...
2014. nov. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
75%

És mit gondolsz arról, ha valaki aránylag jól néz ki, még is szűz?

Mert én ebben a cipőben vagyok, és már kezd kiidegelni, hogy sokak szerint jó pasi lettem, aztán még is egyedül vagyok.

2014. nov. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:

Ha ez be jön nállad, én szűz vagyok!

Kisebb hibákkal! :D

2014. nov. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 A kérdező kommentje:

2, 3:

Azt gondolom, mint leírtam fent, hogyha megismernék valakit, aki tetszik, szimpatikus, akkor abszolút nem lenne hátrány, hogy szűz.

(Beszélhetnek itt tapasztalatról, hogy az kell a nőknek, ahhoz képest voltam együtt pár tapasztalt pasival, akivel kimondottan élvezhetetlen volta szex. Sőt, azokat még külön meg kell győzni arról, hogy de, igen is létezik, hogy nekem nem biztos, hogy pont ugyanaz jön be, mint az exének, vagy az azelőtti csajának....)

2014. nov. 27. 13:23
 5/54 anonim ***** válasza:
Attól meg hogy TE nem így gondolod meg sok nő igen.
2014. nov. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:

#3:

Szerintem te inkább a pároddal foglalkozz és ne sajnáltasd már magad ennyire, hogy nem jut megfelelő nő neked.....eléggé szánalmas.

Ha nem jó az aktuális akkor cseréld le jobbra ha meg jó akkor azzal törődj ahelyett hogy itt áhitozol friss puncira.

2014. nov. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
100%
A lányok megkérdezik az első talin: Volt már barátnőd? Válaszolom, hogy nem volt, onnantól kezdve tovább már nem is hajlandóak velem foglalkozni, max "kedvesen" lekoptatnak, elbúcsúznak, rosszabb esetben megaláznak...
2014. nov. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 A kérdező kommentje:
Utolsó: És amíg ezt meg nem kérdezik, más a hangulat?
2014. nov. 27. 13:35
 9/54 anonim ***** válasza:
100%

Amit a 7-es mond, már én is tapasztaltam.

Kiderült, hogy szűz vagyok, "jaj de cuki, az tök jó" blabla, aztán lekoptatott.

Ha nem hazudunk, soha nem jövünk össze senkivel se, de igazából így se jön össze nekem, "pedig olyan helyes pasi vagy" ... már unom.

2014. nov. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
Szerintem a megoldás egyszerű (és mégsem): szűz pasik ismerkedjenek szűz lányokkal. Van olyan, akinek a belső a fontos, és szeretetre, törődésre, figyelmességre, mély érzelmekre vágyik, és nem nagy tapasztalattal rendelkező alfa-hímekre, akiknek a női test csak egy kerék.
2014. nov. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!