Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért gondoljátok, hogy a nők...

Miért gondoljátok, hogy a nők lenézik a szűz pasikat/nem foglalkoznak velük?

Figyelt kérdés

Helyesbítek. Nem a szüzesség a probléma, egyszerűen ha valaki nem tetszik, akkor tök mind1, hogy szűz vagy sem, nem fog érdekelni a pasi.

De ha bejön, tetszik, és szűz, akkor mi a fenéért lenne probléma? (Igaz, hogy aki jól néz ki, az többnyire túl van a dolgokon sajnos, de én pl még örülnék is egy helyes szűz pasinak.)

Akinek annyira előnytelen a külseje, hogy azért nem jött még neki össze, ott meg szintén nem kéne a szüzességre fogni, hogy azért nem kell a nőknek, mert nyilvánvaló, hogy NEM ez az oka, hanem hogy nem vonzó.



2014. nov. 27. 13:10
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim válasza:
56%

Aki jól néz ki,az úgysem szűz mondjuk 18-20 felett.Azt el lehet felejteni,hogy helyes pasi vagy,de 25 évesen még szűz ilyen olyan mondvacsinált okból.Úgyis rámásznak a helyes fiúkra a csajok.

Én hihetetlen rusnya vagyok,sosem lesz barátnőm,bele is törődtem.Valóban nem az a baj,hogy szűz vagyok,hanem a csúnyaság,ami okozza ezt,de ezt minden ép eszű ember tudja,nem kell érte kérdést feltenni.

2014. nov. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
100%

"A szüzesség ténye összefügg a tapasztalat hiányával"

Hát ez egyáltalán nem igaz. Saját példával tudom bizonyítani az ellenkezőjét, mivel mikor összejöttem barátommal ő is szűz volt és 18 éves. Már az elsők között elárulta, hogy nem szűz. Ennek nagyon megörültem, hogy velem fogja majd megtapasztalni a szexualitás örömeit és úgymond ezt velem éli át először nem pedig mással. Ha így vesszük ez egy aranyos és jó dolog.


Barátom sokat olvasott utána a dolgoknak, fejben teljesen fel volt készülve sok eshetőségre, egyáltalán nem parázott semmitől és én sem. Az első együttlétünk csodás volt, borzasztóan élvezetes, jobban el sem tudtam volna képzelni, pedig tapasztalatlan volt. Na ennyit erről. 3 éve vagyok vele, csodálatos minden. Nem tudom mit kell túlspirázni ezt a szüzesség dolgot. És akkor mi van ha valaki idősebb és szűz? Ezt komolyan miért probléma? Az eszem megáll.


Amúgy meg nem minden nő nézi le őket, csak egy-két ,olyan fajta is, nő.


Szerintem sokkal jobban jártam, hogy úgymond én mutattam meg neki először a élvezetet egy nővel, ezt a leírhatatlan csodát. Ez engem mai napig boldogít.


És ez hogy lenézik a szűz pasikat, nekem annyira érthetetlen, minthogy isten mindig is volt. Valamikor meg kellett "születnie", hogy hogy mindig is volt, HOGYHOGY LENÉZIK A SZŰZ PASIKAT??

Nem kése a fiúkba ilyen félelemérzetet táplálni, mert szüzek, ezzel csak az önbizalmukat rombolja sok nő.

2014. nov. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 A kérdező kommentje:

Utolsó, én ugyanígy voltam az első barátommal (akivel elvesztettem. Ő is szűz volt.)

És a kérdést sem írtam volna ki, ha nem olvasnék itt ilyeneket napi szinten.

2014. nov. 27. 20:56
 24/54 LeftBehind ***** válasza:
Tudjátok az a baj, hogy vannak itt ugye GYK-n a csajok akik azt állítják, ez nem zavarja őket. Csak aztán van az a több 100 visszautasítás, megalázás és átverés amit első kézből tapasztaltam. Nem tudom, ti a kettőből meyikben bíznátok jobban?
2014. nov. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 A kérdező kommentje:

Teljesen igazad van.

De szerintem sokan vagyunk, akik megszívták nem 1x, nem 2x valamilyen dologgal.

Engem ahányan kihasználtak, megfordult a fejemben, hogy többé senkivel semmit, és egyedül maradni.

De tudom, hogy az meg nem normális dolog.

2014. nov. 27. 21:25
 26/54 LeftBehind ***** válasza:
76%
Tudod mi az, hogy 5 év után egy nyavalyás randi se? Ez nem olyan, hogy egyszer-kétszer elküldtek. A több 100 elutasítást szó szerint kell venni!
2014. nov. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 Noydra ***** válasza:

Én gondolkoztam és rájöttem srácok, hogy ha 20 felett lennék szűz, akkor 14-17 éves naív, szintén tapasztalatlan lányt keresnék.

Ebben az évben még sok kiscsaj akar menőzni azzal, hogy idős a pasija, másrészt meg könnyen "irányíthatók".

Persze nem kihasználni meg átverni kell, hanem közösen "tapasztalatot szetezni".


Nem feltétlen lehet szép dolog, de ilyen az élet.

2014. nov. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
Túlaggódjátok. Nem kell. Amint írtam nekem is szűz volt a barátom és mégis vele vagyok, mert nekem így volt tökéletes.
2014. nov. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 LeftBehind ***** válasza:

1. 21 évesen egy 14 évessel? Neeeeeeeeeeem buli!

2. Az a korosztály van legjobban ráélezve a kigyúrt, borotvált poszterférfiakra. Nyilván megüti a mércéjüket valaki, aki 20 felett szűz maradt....

3. Igen, idősebbekre buknak, de miért? Hát mert azok tapasztaltabbak!

2014. nov. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 Noydra ***** válasza:

Bekamuzod neki, hogy tapasztalt vagy, szűzen honnan venné észre, hogy nem?

Ha meg mégis rákérdezne, megmondod, hogy 1 éve nem volt nőd, mert vártál valaki "különlegesre".

Mindenre van megoldás.:D


Ha meg valaki azzal jönne, hogy kapcsolatot nem kéne hazugsággal kezdeni (tényleg nem), nos ennek nem az az elsődleges célja.

2014. nov. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!