Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért gondoljátok, hogy a nők...

Miért gondoljátok, hogy a nők lenézik a szűz pasikat/nem foglalkoznak velük?

Figyelt kérdés

Helyesbítek. Nem a szüzesség a probléma, egyszerűen ha valaki nem tetszik, akkor tök mind1, hogy szűz vagy sem, nem fog érdekelni a pasi.

De ha bejön, tetszik, és szűz, akkor mi a fenéért lenne probléma? (Igaz, hogy aki jól néz ki, az többnyire túl van a dolgokon sajnos, de én pl még örülnék is egy helyes szűz pasinak.)

Akinek annyira előnytelen a külseje, hogy azért nem jött még neki össze, ott meg szintén nem kéne a szüzességre fogni, hogy azért nem kell a nőknek, mert nyilvánvaló, hogy NEM ez az oka, hanem hogy nem vonzó.



2014. nov. 27. 13:10
1 2 3 4 5 6
 11/54 A kérdező kommentje:

De a szüzesség nem ok, csak okozat.

Randiztam régen olyan pasival, hogy rohadt jól nézett ki, szűz volt, és engem érdekelt volna (komolyabbra). Viszont talin kb alig szólt hozzám, majd lerázott, hogy siet valahova. Elkönyveltem magamban, hogy oké, biztos nem tetszem neki, semmi gond.

Pár napra rá felhívott, hogy nincs-e kedvem újra találkozni. Akkor elgondolkodtam, ha valaki ennyire félénk, hogy inkább "hazaszalad", azzal én mit csináljak, végül nem találkoztunk többet.

De még 1x mondom, nem a szüzesség volt a baj. Voltam szűz pasival (ő pl nem is nézett ki jól), viszont elvoltunk, tudtunk beszélgetni, és nem zavart nála sem, hogy az.

2014. nov. 27. 13:55
 12/54 anonim ***** válasza:
81%
A szüzesség ténye összefügg a tapasztalat hiányával, esetlenséggel, amitől az illető a nő számára visszataszító lesz. A kettő egymás nélkül nem létezik. A nő nem a szüzességet nézi le a férfiban, hanem annak a kiváltó okát. A végeredmény természetesen ugyanaz. Így aztán amit a szövegedben írsz, hogy "De ha bejön, tetszik, és szűz" nem állhat fenn, nem létezik.
2014. nov. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
83%
Lényegtelen mi okozza, ugyanaz az eredmény. Bár a neten sokkal jobban el lehet különíteni, mik a hátrányok, hiszen pl. nem kell azonnal képet küldeni, és nagyon jól el lehet beszélgetni lányokkal egészen a képküldésig vagy egészen addig, hogy bevallja az ember, hogy még csak nem is csókolózott: az eredmény ugyanaz: gyors lekoptatás, legyen előtte bármilyen nagy is az összhang.
2014. nov. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 A kérdező kommentje:

12:

Akkor én is visszahúzódó voltam. Azóta fejlődtem kommunikációs szempontból, jobban tudnám kezelni azt a helyzetet, amit pl előbb írtam.

2014. nov. 27. 16:55
 15/54 anonim ***** válasza:

"Szerintem a megoldás egyszerű (és mégsem): szűz pasik ismerkedjenek szűz lányokkal."


Sok sikert ahhoz, hogy 20 felett még találj szűz lányt.


" És mit gondolsz arról, ha valaki aránylag jól néz ki, még is szűz?"


Üdv a klubban! :D

2014. nov. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:

Kerdező! Örülhetnek a szűz ferfiak hogy vannak ilyen nők de fogd mar fel hogy TE hiaba gondolod így,attól meg rengeteg mas lany NEM. Sok lany nem akar tanítonéniskedni.

Teljesen felesleg itt kardoskodnod,nem mindenki gondolkozik ugy mint te. Pont.


Attól hogy en szeretem a lecsót nem következik az hogy minden ferfi szereti.

2014. nov. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 A kérdező kommentje:
Igazad van. De azok a nők/lányok mit várnak? Tele van az oldal "a barátom nem akar/nem tud kielégíteni" kérdésekkel... és csak fogom a fejem.
2014. nov. 27. 17:53
 18/54 LeftBehind ***** válasza:

OK, most magamból fogok kiindulni szóval senki ne veszítse el a fejét, ha nem ért velem egyet.


Nekem szükségem lenne egy bizonyos szintű biztonság és bizalom kialakítására ahhoz, hogy kapcsolat vagy szex lehessen a dologból. Már annyi csaj játszotta nekem az agyát, csak hogy pár napra rá lekoptasson a semmivel, annyian aláztak már meg és küldtek el a francba - és még finoman fogalmaztam - hogy nem lennék képes erre a "durr bele, dugjunk" mentalitásra ami úgy néz ki, mára már alap követelmény. Azt látom, hogy mindenki előbb kefél és aztán gondolkodik le egy randin vagy kapcsolaton. A csajoknak már csak a végtermék kell és isten őrizz, hogy vonzódjanak valakihez aki nem egy egó bomba és/vagy lepedőakrobata az elejétől fogva.


A többieket meg csak megerősíteni tudom, amint egy nő rájön hogy szűz, tapasztalatlan vagyok, onnantól nincs visszaút és el is lehet felejteni, hogy valaha férfiként fog rám tekinteni.

2014. nov. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
Én is szűz vagyok 24 éves férfiként. Nem a kinézetem miatt, hanem megválogatom egyáltalán kikkel érintkezek. Nem egy csaj kezdeményezett már nálam. Én még nem találkoztam olyan lánnyal, -vagyis csak 1-gyel, de ő foglalt volt, aztán kiderült, hogy átpártolt a női nemhez- akit érdemesnek tartanék arra, hogy kitüntessem a figyelmemmel. Egyszer volt már erre példa, nagyon jó dolga volt velem a lánynak, egyetemen mindenben kisegítettem, de ő még akkor is csak a hibáimat kutatta és hozta fel egy sikeres vizsgafelkészítés után is, amit ráadásul ki se fizetett. A nők a hasznot nézik egy férfiben, illetve azt, hogy m,ennyire irányítható. Ha valakiből már nem tudnak hasznot húzni, ráadásul az illető nem egy papucs személyiség, máris mennek tovább. Mondjuk neki sem kellett sokáig várnia, hogy elküldjem az anyjába. Ennyit a mai nőkről. 24/F
2014. nov. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
Ma egy csevegőoldalon kérdezte egy csaj, hogy csókolóztam-e már? Válaszoltam, hogy nem, erre szó nélkül lelépett...
2014. nov. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!