Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tudnátok jótanácsokkal segíten...

Tudnátok jótanácsokkal segíteni egy 22éves szűz pasinak aki holnap megy örömlányhoz?

Figyelt kérdés

Először is a lényeg hogy én ezt erkölcsileg nem fogom fel bűnnek.

Amúgy meg a poénkodást hagyjátok másnak mert én komoly és hasznos tanácsokat várok.

Előre is köszönöm mindenkinek.



2014. nov. 26. 16:44
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
Bocs a helyesírási hibáért de nagyon izgatott vagyok.
2014. nov. 26. 16:44
 2/35 anonim ***** válasza:
38%
jah, menj le inkább bulizni.. olcsóbban kijösz és kevesebb betegséget kapsz el:)
2014. nov. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
11%

szerintem verd ki előtte, mert voltam már szűz pasival, 3-4x ki-be tolta, és eldurrant.


másodpercekben mérhető volt a dolog.

2014. nov. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
Sok sikert haver!Aztán valami szépet válassz!
2014. nov. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
72%
Vigyél saját gumit biztos ami biztos alapon.Előre tisztázd a tarifát,a második menetét is hátha szükségét érzed.Ne várj ölelgetést meg puszit csak felárért.
2014. nov. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
36%
Egyetlen tanácsom van: ne legyenek illúzióid. Profival, érzelmek nélkül nem lesz az a tündérmesésen nagy élmény.
2014. nov. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

Nincs tapasztalatom prostizásban, de én azt mondanám, ilyen alkalomra nagyon igyekezz jól választani. Ne csak olyat, akinek a segge 10/10-es, hanem olyat, aki legalább valamennyire kedvesnek meg figyelmesnek néz ki.


Örülnék amúgy, ha utána beszámolnál róla, mi lett!

2014. nov. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
Megvan a lany, vagy meg nem valasztottad ki? Ez az elso kerdesem.
2014. nov. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:

Ne izgulj rá, mert akkor nem fog felállni. Ha gondolod, igyál meg egy pohár bort vagy egy felest, hogy ne izgulj, de ne többet.

Ha nem állna fel, mert nagyon izgulsz, akkor meg ne ess kétségbe, kérd, hogy csinálja szájjal. Olyanhoz menj, aki vállal szájjal történő befejezést.

2014. nov. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
24%

Hát perzse, van jó tanácsom!! :D:D

NE ADD ÖRÖMLÁNYNAK A SZÜZESSÉGED, SŐT SOSE MENNY ÖRÖM LÁNYHOZ.

2014. nov. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!