Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tudnátok jótanácsokkal segíten...

Tudnátok jótanácsokkal segíteni egy 22éves szűz pasinak aki holnap megy örömlányhoz?

Figyelt kérdés

Először is a lényeg hogy én ezt erkölcsileg nem fogom fel bűnnek.

Amúgy meg a poénkodást hagyjátok másnak mert én komoly és hasznos tanácsokat várok.

Előre is köszönöm mindenkinek.



2014. nov. 26. 16:44
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:

Tanyulmányozz beszámolókat, csak olyanhoz menj akinél vannak is beszámolók. Keresd az olyat akinél sokan írják a "barátnő feelinget" :)

Egyéb kérdésed van privizz.

2014. nov. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
19%
egy nőnek még fizetni is.....elég gáz.Idővel és hazugsággal fizess egy igazinak.Jobban kijössz mint prostival.
2014. nov. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
16%
Férfiak szégyene leszel ha k*rvához mész.....
2014. nov. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
86%
Húzzál gumit, ne nyald ki és ne is csókold meg!
2014. nov. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
73%

Ne halgass az utolsóra.

Nyilván ha ment volna enélkül már nem lennél szűz.

Én is igy veszítetem el 24 évesesen, és nem bántam meg.

Olyat keress akinél be van jelölve a szüzesség elvétel is, mert sokan nem szeretik.

És az előzőeknek igaza volt, olvasd a beszámolókat.

2014. nov. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
# 13 ra gondoltam, csak azóta gyorsabban írt valaki
2014. nov. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
75 %. te nő vagy férfi vagy?
2014. nov. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
Egyébként aki prostihoz megy és akinek egyéjszakás kalandja van, az ugyanaz, csak az egyik ingyen van.:P
2014. nov. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%

"jah, menj le inkább bulizni.. olcsóbban kijösz és kevesebb betegséget kapsz el:)" vagyis kevsebb valószínűséggel kapok el valamit egy olyantól aki tiszta igényes házban vár kötelező óvszerrel és zuhanyzással, mint egy olyan csajtol aki valószínű enyhe ittas állapotban van és egy szűz/tapasztalatlan pasi fel tudja vinni magához akit isten tudja hányan kurtak meg óvszerrelvagyanálkül elötte. (kedvenc példám amikor a haver smárolt egy csajjal akinek a szájába 5 perce élvezett a társaság másik tagja :D), de igen, a prostik koszos büdös mocskos lények: Logika a négyzeten.


Kérdez: menj el nyugodtan, elötte verd ki (így talán kicsit tovább bírod, de a legtöbb prosti két elsülésig megy), ha megtörtént a dolog ne reklámozd senkinek még a csajodnak se aki kérdi mondj annyit, hogy alkalmi volt (így nem is hazudsz)

2014. nov. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
75%
A nőknél ez megy, a logika nem az igazi. Ha minden buliban megfekteted a ribiket, akik előtted ugyanabban a buliban ki tudja kivel csókolóztak, vagy kit cumiztak le, te vagy az isten, csajozóművész, zsáner. De ha a szerencsétlen, lassan huszas évei közepén járó srác elmegy egy igényes, tiszta prostihoz, aki előtted lefürdik, akkor ő a világ legszánalmasabb embere, és körülbelül olyan gyülölettel beszélnek róla, mintha könyörtelenül megerőszakolt és kivégzett volna 13 nőt. Csak gratulálni tudok, és akkor lehet csodálkozni, hogy miért jut egyre több férfi idáig.
2014. nov. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!