Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tudnátok jótanácsokkal segíten...

Tudnátok jótanácsokkal segíteni egy 22éves szűz pasinak aki holnap megy örömlányhoz?

Figyelt kérdés

Először is a lényeg hogy én ezt erkölcsileg nem fogom fel bűnnek.

Amúgy meg a poénkodást hagyjátok másnak mert én komoly és hasznos tanácsokat várok.

Előre is köszönöm mindenkinek.



2014. nov. 26. 16:44
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
vigyél saját gumit, jófajtát, hogy ne lukadjon ki
2014. nov. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
Borotválkozz meg, tekintettel az esetleges arc-mell interakcióra. (én ki nem hagynám...) :)
2014. nov. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
10.27, a gumit a nő adja.
2014. nov. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Na hogy ment??
2014. nov. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
Sajnos nem jól. :(
2014. nov. 28. 16:37
 26/35 anonim ***** válasza:
na mi volt a probléma?
2014. nov. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:

Félve mondom el még anonim személyként is.

Nem jött létre tisztességes erekció ami nagyon égő volt. De azért még gumin keresztül is éreztem a hüvelybemenetet.

A csak nyelvel kézzel próbálta felállítani de nem ment szerinte ennek izgalom vagy munka utáni fáradtság lehet az oka. Hát izgalom volt bőven és szívverés is még az odaúton kezdődött.

A csaj állítja a maximumot tette meg. De testi kontaktust nem engedett pedig kértem és próbáltam simogatni. De kézzel nem érhettem hozzá intim részéhez és előjáték sem volt. Lehet én hibám de arra számítottam hogy majd a ruáit én szedhetem le és lesz ölelés, simogatás stb gesztus.

A kérdés az hogy most szűznek nevezzem magam?

2014. nov. 28. 20:41
 28/35 anonim ***** válasza:

Ne tegyél magadnak egyáltalán szemrehányást, bárkivel, akár tapasztalt férfival is előfordulhat ilyen még ennél kevésbé stresszes helyzetben is. Te kb. a legstresszesebb ilyen helyzeten vagy most túl, ennél már csak könnyebb lesz.:) Legközelebb menj oda nyugodtabban (igyál meg előtte egy Unicumot vagy valami hasonlót, felest, ami ellazít), és esetleg előre kérdezz rá a csajnál, hogy milyen előjátékra számíthatsz, hogy érhetsz hozzá. Ha szeretsz futni, fuss egy félórát, zuhanyozz le, és úgy menj a csajhoz, a sportolás is jól oldja a feszültséget.


És úgy nevezd magad, ahogy jólesik, volt már nőben a farkad, ha akarod, nyugodtan vehetjük úgy, hogy már nem vagy szűz.

2014. nov. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Nem jó csajt választottál. Hol kerestél, a vidéki lányon? Ott sajnos vannak ilyenek bőven. Ha nem laksz túl messze Pesttől, inkább ott keress csajt, vannak nagyon kedvesek és szépek, akikkel hamar elfelejted ezt a kis fiaskót. Amúgy ritka mocsoknak tartom, hogy még ilyen alapdolgokat sem engedett meg, mások ennél tízszer többet tesznek.
2014. nov. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:

Hát sajnos ez van. Ehhez a nőhöz nem szeretnék visszamenni és igen a vidéki lányon találtam. A legtöbb amit tehetek ellene hogy a honlapon negatív véleményt írok róla.

Már megvan a következő kiszemeltem. Itthon maszturbálásnál nincs gondom az erekcióval, ezért hiszem hogy az izgalom leküzdése segít.

2014. nov. 29. 02:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!