Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tudnátok jótanácsokkal segíten...

Tudnátok jótanácsokkal segíteni egy 22éves szűz pasinak aki holnap megy örömlányhoz?

Figyelt kérdés

Először is a lényeg hogy én ezt erkölcsileg nem fogom fel bűnnek.

Amúgy meg a poénkodást hagyjátok másnak mert én komoly és hasznos tanácsokat várok.

Előre is köszönöm mindenkinek.



2014. nov. 26. 16:44
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Megmondtam hogy előtte tisztázd le a tarifákat.Pár ezerért többért se.gből szájba is vállalják az ökölszexen át mindent.eleve mond neki mi a szitu,vállal e így téged,esetleg előtte egy erotikus masszázs stb stb.

Mennyivel húzott be a prosti ha szabad megkérdezni.

2014. nov. 29. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Hát a problémádat teljesen megértem, csak az tudom tanácsolni amit az előző (lazítás képpen igyál egy felest, de ne részegedj le, és egy RÁGOT mindenképp vegyél be, de a csaj elött köpd ki).

Én a beszamolok.hun olvasgatok, de én eddig csak olyan jó nőket találok akiknél nincs ilyen "hozzám sem nyúlhatsz" szöveg. Lehet csak nekem van ilyen autü "normális nő" szűrőm, de aki ezt mondja az valószínű csak a pézedet akarja és kb olyan undorral töltöd el, hogy legszívesebben kigrana (itt most nem te vagy a probléma hanem maga a helyzet). Nem ismerem azt az oldalt, de biztos vannak beszámolók ott is, azokat mindenképp olvasd el.

2014. nov. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
Összesen 8rugómba került mert fél órát kértem ami 6000 a francia pedig plusz 2000volt. Miután kifzettem azt is megmondta hogy a fél óra egy aktust jelent. Így nem a legjobb de ha az erekcióm létrejött volna nem lennék csalódott.
2014. nov. 29. 18:34
 34/35 anonim ***** válasza:

Tudom nem vígasztal, de ez átlag ár volt.

Legközelebb jobban megy majd, lehet hogy ha egy órára mennél jobban jánál. Lenne időd feloldódni.

2014. nov. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
De persze az is gáz lenne ha egy órából fél óra lenne míg megjönne az erekcióm.
2014. nov. 30. 17:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!