Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha valakit megujjaztak,...

Ha valakit megujjaztak, orálisan kielégítettek és betették 1,5-2 centire kb neki de aztán abbahagyták mert fájt az szűz még?

Figyelt kérdés
2014. nov. 25. 21:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem szakadt át a hártya, akkor igen..
2014. nov. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Vót benne fhasz, akko má nem. De most komolyan. Miért érdekli valakit, hogy ezek után szűz-e? Válaszold meg kérlek. Az, hogy csak érdekel nem válasz.
2014. nov. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem, már lapát.
2014. nov. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az év kérdése!:DDD
2014. nov. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyen úgy hívják, hogy szűzk..va.
2014. nov. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Arra nem gondolsz h van valamilyen nőgyógyászati porblémája?
2014. nov. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Technikalilag igen, de az én értemezésemben már nem.


Ahogy az sem aki már "megszívta" a "pipát" legalább egyszer

2014. nov. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

21:41

ennyitől miért lenne ku.rva valaki? gratulálok, érett felfogás..

2014. nov. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nem vagyok az csak az a fiú akivel hittem h meg fog történni már nincs meg. és kíváncsi voltam hogy állok ezek után. aki megszívta a pipát az miért nem?
2014. nov. 25. 22:04
 10/12 anonim ***** válasza:

Én erre azt mondanám, hogy szűz vagyok. De hozzá tenném a barátomnak, hogy volt próbálkozás csak nem ment...

Innen érteni fogja, hogy elsőnél nem kell úgy tolni, mint egy nem szűznek, de azt is érteni fogja, hogy ért már hozzád pénisz. A lényeget érteni fogja és nem hiszem, hogy egy férfi ezután azon agyalna, hogy te most szűz vagy vagy sem. Szerintem inkább arra gondolna, hogy még nem szexeltél senkivel.


Egyébként én is hasonló helyzetbe kerültem. Próbálkoztunk, de már nagyon-nagyon az elején leállítottam. Utána én is ezen agyaltam, hogy szűz vagyok vagy sem. De logikusan végig gondolva még egy picit sem tudta betenni... a viselkedésem meg baromira nem olyan, mint egy tapasztalt lányé. Szóval, ha azt mondanám, hogy nem vagyok szűz azt nem hinné el nekem senki az ágyban.:D

2014. nov. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!