Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért gondoljátok, hogy a nők...

Miért gondoljátok, hogy a nők lenézik a szűz pasikat/nem foglalkoznak velük?

Figyelt kérdés

Helyesbítek. Nem a szüzesség a probléma, egyszerűen ha valaki nem tetszik, akkor tök mind1, hogy szűz vagy sem, nem fog érdekelni a pasi.

De ha bejön, tetszik, és szűz, akkor mi a fenéért lenne probléma? (Igaz, hogy aki jól néz ki, az többnyire túl van a dolgokon sajnos, de én pl még örülnék is egy helyes szűz pasinak.)

Akinek annyira előnytelen a külseje, hogy azért nem jött még neki össze, ott meg szintén nem kéne a szüzességre fogni, hogy azért nem kell a nőknek, mert nyilvánvaló, hogy NEM ez az oka, hanem hogy nem vonzó.



2014. nov. 27. 13:10
1 2 3 4 5 6
 31/54 LeftBehind ***** válasza:
Észre lehet azt venni nagyon is. Előtte még lehet, hogy tudnám hülyíteni, de az ágyban kiderülne minden.
2014. nov. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
Noydrának igaza van, félig. Azért egy magamfajta 28 éves elég érdekesen nézne ki még egy 17 éves mellett is. Viszont szerintem is el lehet titkolni azt, hogy ha valaki szűz. Csak oda kell figyelni. A kérdés sokkal inkább, hogy megéri-e a dolog. Véleményem szerint rólam nem mondaná meg a leendő partnerem, hogy az vagyok, főleg, ha ő sem annyira tapasztalt.
2014. nov. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
Ugyanmár, komolyan elhiszi itt valaki, hogy akinek húsz fölött nem volt dolga nővel, arról nem rí le 1 nap beszélgetés után, hogy szűz? Rosszabb esetben két mondat után leesik a másiknak, hogy bizony tapasztalat az nincs. Akik itt okoskodnak, el tudják egyáltalán képzelni, milyen frusztrációkat okoz ez azoknak, akik már benne vannak a korban?
2014. nov. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 Noydra ***** válasza:

Igazad lehet 33as, nem állítom, hogy nem.

Viszont szerintem ha jól elő tudod adni magad, egy hasonlóan 0 tapasztalatú lánnyal meg lehet csinálni.

2014. nov. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos megsúgom, ez a szüzesség egyik oka. Nem tudok hazudni és nem tudom előadni magam. Egyszerűen zsigerileg nem megy. S szerintem sokan küzdenek ezzel a problémával, egyszerűen erre születni kell. Valaki introvertált és alig beszél, főleg idegenekkel, van aki extrovertált és nem lehet beszélni tőle, mert be nem áll a szája.
2014. nov. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 LeftBehind ***** válasza:
34. De ennek mi értelme lenne? OK, tegyük fel hogy megfektette egy nálam sokkal fiatabb lányt és azt is csak úgy, hogy hazudtam neki. Ezzel nem nagyon leszek közelebb ahhoz, hogy a saját korosztályomból egy őszinte kapcsolatot tudjak kialakítani valakivel.
2014. nov. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
100%
Ez a másik. Én speciel nem egy 17 évig lányra vágyom, aki lemegy a buliba hétvégén és háromszor csal meg. Nyilván nem mindenki ilyen, de lássuk be, nem sok kivétel van. Egy érett gondolkodású nőre lenne szükségem, aki segít kilábalni a helyzetemből. Jó, belekerül pár hónapja biztosan, de cserébe garantálom, hogy olyan társa lennék, amilyenből megint csak nagyon kevés van. Csak ugye a fejlődésbe nem akarja egy nő sem az energiát belefektetni, mert miazmár hogy egy férfi nem a határozottság mintaképe, meg félénk meg miegymás.
2014. nov. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 A kérdező kommentje:

"Csak ugye a fejlődésbe nem akarja egy nő sem az energiát belefektetni, mert miazmár hogy egy férfi nem a határozottság mintaképe, meg félénk meg miegymás."

Ennek is 2 fajtája van. Az egyik, aki akar rajta változtatni, és hagyja, hogy segítsen a partner, és a másik, akivel egyszerűen nem lehet mit kezdeni. Mondjuk ha a nője elhívja a baráti társaságába, és ezt visszautasítja, akkor esélyes, hogy annyira magának való egyénről van szó, aki nem fog változni.

2014. nov. 27. 23:06
 39/54 anonim ***** válasza:
Természetesen ha lenne egy barátnőm, mindent megtennék azért, hogy ne egy helyben toporogjak, hanem folyamatosan fejlődjek. Már csak azért is, hogy lássa rajtam az igyekvést. Persze csak a saját nevemben tudok beszélni.
2014. nov. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 LeftBehind ***** válasza:
Itt nem baráti társaságokról van szó. Nekem megvan a magam haveri köre és számomra nem elvárás, hogy a csajjal kedveljük egymás barátait. Az intimitás a lényeg, hogy tudjak benne bízni és merhessek vele őszinte lenni, hogy el tudjak mellette lazulni és segítsen egy kicsit felfedezni a szexualitást amiről eddig csak nem túl előnyös mozgó képeket láttam a neten....
2014. nov. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!