Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért hiszik azt hogy r_banc...

Miért hiszik azt hogy r_banc vagyok?

Figyelt kérdés

Nem értem hogy r_bancoznak le mikor szűz vagyok.. tudtommal így nem lehetek az:DD Mitől lesz akkor valaki r_banc??

Igazából az a legnagyobb problémám hogy megelőz a (hamis) hírem, és mikor városon belül ismerkedek sokan mondják hogy azt hallották hogy én egy r_ibanc vagyok. Persze mikor megismernek akkor rájönnek hogy nem de nekem mégis rossz érzés.. Mit tehetnék? 14/L



2014. jún. 8. 09:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/76 A kérdező kommentje:
... jó művelt lehetsz
2014. júl. 22. 13:05
 72/76 anonim ***** válasza:
attól, hogy művelt, te még riban.c
2014. júl. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/76 A kérdező kommentje:
miért is?:)
2014. júl. 24. 14:15
 74/76 anonim ***** válasza:

ez a kérdés még él ? :O azt a mindenit, te jó régóta lekötöd az embereket :D ebből látszik, h vannak belső értékeid, csak irigykednek a külsődre ;)

üdv. egy korábbi hozzászóló :D

2014. júl. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/76 KJUsul ***** válasza:
A rib-an. Co-zás mindennapos lett. Tapasztaltam, hogy mostanában a fiatal lányok, ha kicsit összevesznek máris rib-an. Coz-zák egymást a másik háta mögött, mert ugye minden kis titkot megosztanak egymással, aztán mikor megszűnik vagy szünetel a barátság, akkor megy az elárulás meg a rib-an. Co-zás. Én az ilyeneket nem értem. Persze kamaszkoromban is voltak összezördülések, de ez nem volt jellemző. Durvább ma világ sajnos.
2014. júl. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/76 A kérdező kommentje:
igazából az ember nem tud mást csinálni csak nem törődni velük.. miután magába nézett és biztos benne hogy nincsen igazuk :)
2014. aug. 5. 23:20
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!