Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért nem hiszik el az emberek...

Miért nem hiszik el az emberek, hogy szűz vagyok? 16L

Figyelt kérdés

Szerintem teljesen átlagosan nézek ki, viszont minden hétvégén, vagy ha úgy adódik, akár hétköznap is kijárok bulizni. Ilyen téren eléggé szabadon vagyok engedve, aminek örülök. Sok barátom van, akikkel jól érzem magam. Mindenki azt hiszi, hogy agyon vagyok d *gva stb stb.. Oké, nem mondom, hogy teljesen ártatlan vagyok, de ilyen "le" nem mentem (nem volt még barátom, vagy akit szerettem)..

Szóval a közeli barátaimon kívül senki nem nézi ki belőlem, hogy ártatlan vagyok. Pedig direkt van tartásom, hogy ne jöjjenek a gonosz visszajelzések, hogy "k* rva", "r* banc" és a többi.. mégis sokszor megkapom és ez bánt. Miért ilyenek az emberek?


2013. aug. 14. 04:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
ezt azért csinálják, mert irigyek rád. ismered azt a mondást, hogy mindenki magából indul ki? na ez így van. és azért hiszik azt, mert a csinos fiatal lányok általában már nem szüzek. valószínűleg csinos lány vagy. ha nem lennél az, akkor nem r*bancoznának le. hidd el, nem veled van a baj, te csak legyél olyan amilyen vagy, és ne hagyd, hogy más külső hatás befolyásoljon, mint pl: ha valaki azt mondja, hogy : úgy se mered megtenni... azért szokták ezt mondani az emberek a másiknak, hogy hátha megcsinálja bizonyítás képpen. de ezt nem szabad. ezzel azt szerettem volna mondani, hogy ha valaki azt mondja, hogy k* rva, vagy r* banc vagy, akkor ne foglalkozz vele, mert csak irigy. remélem segítettem :) sok sikert.
2013. aug. 14. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Én elhiszem!
2013. aug. 14. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

köszi mind a két választ!

2. igazán kedves vagy :D

2013. aug. 14. 05:10
 4/19 anonim ***** válasza:

Minek foglalkozok mas emberek velemenyevel? :) szard le oket inkabb lenyeg h te es a barataid tudjak.

Es miert nem alszol ilyenkor, es merre szoktal bulizni? :D

2013. aug. 14. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ha körbe nézel itt a gyk-en akkor olvashatod a kérdéseket: ciki, hogy 16 évesen még szűz vagyok? 14 múltam és még nem feküdtem le pasival, ez gáz? és hasonló remek témák. Na, ezért nem hiszik el az emberek, hogy még szűz vagy. A mai világban bevett, hogy a 14-15 éves kislány az első adandó alkalommal lefekszik a pasijával, még sokszor az sem számít, hogy szereti-e. Szerintem a Te hozzáállásod és felfogásod a normális. Bulizol, elmész egy bizonyos határig de mindig tudod, hogy meddig lehet. Egyetértek az első válaszolóval, hagyd a francba ezeket a megjegyzéseket a lényeg, hogy Te és a hozzád közel állók tudják az igazságot :)
2013. aug. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

tényleg azért mondják..mert biztos jól nézel ki, és irigyellnek:)


17/F

2013. aug. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Mert a világ egyre rosszabb erkölcsi téren. Manapság ami tegnapelőtt elképzelhetetlen volt, tegnapra furcsa, mára elfogadott, csak nehogy holnap kötelező is legyen... Biztos jól nézel ki :D és hidd el, sokan el is hiszik, hogy szűz vagy (pl jaguár vagy én).
2013. aug. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Jaj ne törődj ezzel, teljesen mindegy, hogy mit gondolnak azok, akik nem ismernek. Az egyetlen hátrányod az lehet, hogy a pasik bátrabban közelednek, de ha nem akarod, elküldöd, ennyi. Ugyanilyen helyzetben voltam, sokat buliztam, főképp fiúkkal, volt 6 évvel idősebb barátom (nem feküdtem le vele 4 hónap alatt), azt hiszem külső szemmel én se hittem volna el magamról, hogy szűz vagyok :D
2013. aug. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Utolsó: akkor te is egy szűz-kva vagy. Az még rosszabb...
2013. aug. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 viktor123456 ***** válasza:
100%
Az hogy szűz vagy miért számít annyira?
2013. aug. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!