Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért tartják gáznak az...

Miért tartják gáznak az emberek ha valaki szűz?

Figyelt kérdés

Itt arra gondolok amikor akár húszonéves és szűz még, lehet akár csaj akár pasi.

Szerintem tök normális dolog, hogyha valaki nem akármilyen jött menttel akarja elveszteni hanem azzal akit szereti s.


L/18


2013. febr. 10. 09:15
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Mert hülyék.
2013. febr. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%
Nem az a gáz hogy meddig várnak, lánynál meg egyátalán nem! A fiúknál 20 felett viszont az jelenti hogy ronda és nem kap csajt! Vagy van valami komplexusa pl selejtnek érzi magát mert csak átlagos a farka és így szándékosan nem is keres lányt.
2013. febr. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki,ha nem akarod oda adni magadat bárkinek. az a ciki aki már 14 évesen nyomja. Viszont ha valaki huszon, hamrminc évesen azért szű z még mert nem volt egy kapcsolata sem ott vannak problémák. Valószinűleg nem tud kapcsoalatot teremteteni más emberekkel, komoly önértékelési problémái vannak, szocializációs problémák. Sok esetben ezeknek az embereknek barátaik sincsenek, és ez nagyon nem normális. AZ embertársas lény, kellenek a barátok. Ide is gyakran írják egyesek hogy huszon X évesen még nem volt egy kapcsolata sem és magányos, mert se barátai nincsenek, se nem jár el soha sehova. Ez nem normális. Ha valaki pl vallási megfontolásból szűz az teljesen más dolog. Ebben az esetben nincs is semmi baj. Vagy ha volt már kapcsolata csak nem jött a megfelelő ember, ilyen is előfordul.
2013. febr. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Lánynál abszolút nem gáz.Sőt egyenesen vonzó tud lenni, az ha tudom, hogy még soha senki..Persze csak ha egy csinos, "normális" lányról van szó. Fiúnál sem kéne annak lennie, de azért ott nem árt, a tapasztalat szerzés sem.
2013. febr. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem gaz vagy nem gaz, hanem egyszerűen magánügy.
2013. febr. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én már ott elakadtam a megértésben, hogy egy testi-lelki-szellemi állapotot leíró fogalmat hogyan lehet egy halmazállapottal összefüggésbe hozni.
2013. febr. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Mert balf@sznak tartják, mivel szerencsétlen és nem talál magának társat, vagy csak mert megvonja magától a szexelés örömét.
2013. febr. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%

Tudod, én 23 éves vagyok, fiú, sőt hetero és szűz, ismerek nagyon csinos lányokat akiknek a lelke is szép, de nem mindenkinek elég egy kapcsolathoz ennyi, (sőt, az egy éjszakás kalandokért sem mindenki rajong) ha nincs egy plusz, amitől azt tudná mondani, hogy "ez a csinos lány sokkal másabb számomra mint az összes többi szintén csinos lány" 100%-os védelem meg nem létezik, és amúgy is a biztosra megyek, mert véletlenül sem szeretnék gyereket egy olyantól, akit "csak" egy helyes, csinos csajnak tartok a sok közül, egy gyerek meg szent dolog, nem szabad elvetetni sem! Másfelől meg 4-5 éves korom óta élvezek hason fekve, és percek alatt olyanokat tudok spriccelni hogy csak na, és késleltetésben is jó vagyok, valakinek meg sok lánnyal volt már dolga, és mégsem jó benne, nah!

Engem nem érdekel hogy ki mikor veszti el, és hogy kivel, vagy hogy minden nap mással/másokkal csinálja, ezek magándolgok, és senkit sem szabad ilyen dolgok alapján sem elítélni! Pedig látod, vannak olyan srácok is akik minden nap más nővel dugnak és mégis álszentet játszanak, hogy a mai lányok milyenek.... én meg szűz létemre mondom azt amit, hogy minden nőt egy angyalnak tartok, attól független hogy milyen életet él. Ha személyesen megismer valaki valakit, akkor tudja csak eldönteni az egyik hogy valójában mennyire is találja értékes embernek a másikat, nem pedig olyan dolgok alapján, Hogy most ki hány évesen kivel feküdt össze először, és hogy mért, vagy éppen miért nem.


23/Bikaherceg/Bull Prince :)

2013. febr. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

mikor fiatal voltam, én abba a hibába estem, hogy azért akartam elveszteni a szüzességem, mert úgy gondoltam, engem úgysem fog soha senki szeretni, tehát teljesen mindegy kinek adom oda. meg egyáltalán... azt éreztem hogy szüzen fogok meghalni és ezt nem akartam.

szóval 19 évesen odaadtam egy olyan fiúnak akivel ugyan 4 hónapja jártam, de nem voltam belé szerelmes. nagy hiba volt. utána több sráccal is voltam de a nagy szerelem sose jött el.

évekkel később 24 évesen megismertem egy majdnem 21 éves srácot, akivel olyan jól éreztem magam mint előtte soha senkivel, és életemben először szerelmes lettem. ő még szűz volt, én pedig rég nem, és kifejezetten zavar hogy voltam másokkal is.


azóta már házasok vagyunk, de ma is sokszor eszembe jut, milyen jó lett volna ha ő lett volna az első.


mikor megkérdeztem miért várt ilyen sokáig, azt mondta, hogy az igazi szerelemre várt:) hát ezért volt még szűz . bár a 21. szülinapján már nem:)


egyébként pedig az a gáz ha valaki ezt a dolgot gáznak tartja:)


26/N

2013. febr. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!