Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz fiúknak meddig tart az...

Szűz fiúknak meddig tart az első átlagosan és ezt a lányok mennyire tartják cikinek?

Figyelt kérdés
Hallottam már olyat is, hogy előtte érdemes önkielégíteni, hogy tovább bírjuk.Vagy az úgy nem gáz, ha mondjuk 15perc alatt 3x megyek el, de addig csinálom (nyalok,ujjazok) míg a lány is el nem megy?
2008. dec. 13. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Ne is próbálj meg könyvekből meg netről szexet tanulni, ezt sajnos tapasztalni kell :)
2008. dec. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy a lány akivel vagy szűz e...mert ha igen akkor neki valószínű ugysem lesz orgazmusa, esetleg fáj, vérzik, ugyh akkor nem bánja ha nem olyan hosszú szerintem, ha tapasztalt a lány akkor lehet érdemes elötte önkielégíteni, de egy rendes lány nem haragudna ezért..és utána máshogy iy kielégítheted..

hajrá:D

2008. dec. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Itt nincs ilyen hogy átlag.

Ne verd ki előtte, mert lehet hogy az izgalomtól még fel sem fog állni. Én személy szerint el sem tudtam menni az első alkalommal, a para meg a teljesítménykényszer miatt.

Ha megfelelő párkapcsolatban történik meg az első, akkor nem kell attól félni hogy jaj, gáz lesz-e, mert megértitek egymást.

2008. dec. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
ebben semmi gáz nincsen. nekem amúgy baromi sokáig tartott mert a rutintalanság + az óvszer miatt nem tudtam igazán felizgulni meg hát a lány sem volt egy übertop. kb. a 4.-re már egész jó volt úgy emlékszem. a csaj az elejétől rendesen élvezte (valószínűleg jobban tetszettem neki/szeretett mint fordítva).
2008. dec. 14. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem tom medig tart de szerintem egyáltalán nem ciki!!!!
2008. dec. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!