Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért nem hiszik el az emberek...

Miért nem hiszik el az emberek, hogy szűz vagyok? 16L

Figyelt kérdés

Szerintem teljesen átlagosan nézek ki, viszont minden hétvégén, vagy ha úgy adódik, akár hétköznap is kijárok bulizni. Ilyen téren eléggé szabadon vagyok engedve, aminek örülök. Sok barátom van, akikkel jól érzem magam. Mindenki azt hiszi, hogy agyon vagyok d *gva stb stb.. Oké, nem mondom, hogy teljesen ártatlan vagyok, de ilyen "le" nem mentem (nem volt még barátom, vagy akit szerettem)..

Szóval a közeli barátaimon kívül senki nem nézi ki belőlem, hogy ártatlan vagyok. Pedig direkt van tartásom, hogy ne jöjjenek a gonosz visszajelzések, hogy "k* rva", "r* banc" és a többi.. mégis sokszor megkapom és ez bánt. Miért ilyenek az emberek?


2013. aug. 14. 04:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Sajnos azért, mert a tini erában azt az egyént nem nézik embernek, akinek nem volt szexuális kapcsolata. A fériaknál legalábbis biztos, a nőknél meg gyereknek nézik, és gúnyolják azokat akik még nem csinálták.
2013. aug. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Egyik kérdésnél ezt a választ olvastam és ez szerintem nagy igazság:

"Egy valamit tanulj meg: Ha nő vagy, kvára mindegy mit csinálsz a szexuális életeddel, mindig meg fognak szólni. Szóval ennyi erővel akár le is lehet szrni, ki mit gondol :)"

2013. aug. 21. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Mert tudják az igazságot:D
2013. aug. 21. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
talán mert úgy öltözködsz vagy úgy viselkedsz?
2013. aug. 21. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

nem tudom mi számít "úgy viselkedésnek", de szerintem semmi rosszat nem csinálok.. :)

mostanában aki csinosan próbál öltözködni, festi a haját vagy sminkel az rögtön k* rvának van mondva.

2013. aug. 21. 12:13
 16/19 anonim ***** válasza:
Szerintem egy 16 éves lány ne fesse a haját.
2013. aug. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 viktor123456 ***** válasza:
Szeíintem meg fesse csak. Meg tolja a képeket a netre, legyen mire verni. :-) :-) :-)
2013. aug. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

viktor te abszolut perverz vagy

a 16osnak viszont igaza van,

te meg csak legy onmagad

2013. aug. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Van egy olyan mondás, hogy nem elég tisztességesnek lenni, annak is kell látszani.

Mit értesz azon, hogy nem vagy teljesen ártatlan? Ha egy olyannal pettingelsz például egy buliban, aki nem barátod, annak hamar híre megy. Nem ritka, hogy ki is színezi az illető, amiket utólag nehéz megmagyarázni.

2013. okt. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!