Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért hiszik azt hogy r_banc...

Miért hiszik azt hogy r_banc vagyok?

Figyelt kérdés

Nem értem hogy r_bancoznak le mikor szűz vagyok.. tudtommal így nem lehetek az:DD Mitől lesz akkor valaki r_banc??

Igazából az a legnagyobb problémám hogy megelőz a (hamis) hírem, és mikor városon belül ismerkedek sokan mondják hogy azt hallották hogy én egy r_ibanc vagyok. Persze mikor megismernek akkor rájönnek hogy nem de nekem mégis rossz érzés.. Mit tehetnék? 14/L



2014. jún. 8. 09:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/76 A kérdező kommentje:
honnan tudod hogy meddig leszek szűz?
2014. jún. 8. 10:03
 12/76 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem azért mondanak rólad ilyet, mert tetszel/tetszettél valakinek, akit lehet visszautasítottál, és az elterjesztette rólad...ennyin múlnak dolgok sajnos.
2014. jún. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/76 A kérdező kommentje:
lehet hogy igazad van.. :/ szerinted mit tehetnék hogy elfoszlassam ezt tévhitet az emberekben?
2014. jún. 8. 10:19
 14/76 anonim ***** válasza:
100%
Háát elég nehéz, mert az emberek nagyon előítéletesek, de ha megpróbálod kihangsúlyozni a belsődet/gondolataidat, és hogy arra legyenek vevők az emberek akkor lehet nem ítélkeznek annyit. Ezzel nem azt mondtam, hogy öltözz apácának :D csak be kell bizonyítani, hogy nem a külsődből élsz. Sok sikert ;)
2014. jún. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/76 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsot:)
2014. jún. 8. 10:38
 16/76 anonim ***** válasza:

szia, segíthetek rajtad... szeksz?

csak hogy ne alaptalanul gondoljanak ripancnak

2014. jún. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/76 A kérdező kommentje:
imádom ezeket amúgy.. azt se tudod hogy nézek ki de azért felajánlod.. chhh nem értem a pasikat miért nem lehet ler_bancozni!?
2014. jún. 8. 11:26
 18/76 anonim ***** válasza:
miért, hogy nézel ki? válogatós vagyok
2014. jún. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/76 A kérdező kommentje:
jól nézek ki:) de szerintem nyugodj le..
2014. jún. 8. 11:31
 20/76 anonim ***** válasza:
83%
Hát a bevállalósság is jelenthet r-.bancos öltözéket. Ha kint van mindened, kelleted magad, flegma vagy és beképzelt, akkor szerintem jogos. Nem a szüzesség vagy partnerek száma határozza meg ezt. Hanem a jellem és a viselkedés. Én pl túl vagyok már egy tucat partneren is, mégse néznek soha ribinek, mert nőies vagyok, nőiesen öltözködök, értelmes, kedves vagyok és intelligensen viselkedek. Ellenben egy szűz lányt simán lek--rváznak ha p..csásan viselkedik, jogosan. Ez van. :) 23/N
2014. jún. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!