Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért hiszik azt hogy r_banc...

Miért hiszik azt hogy r_banc vagyok?

Figyelt kérdés

Nem értem hogy r_bancoznak le mikor szűz vagyok.. tudtommal így nem lehetek az:DD Mitől lesz akkor valaki r_banc??

Igazából az a legnagyobb problémám hogy megelőz a (hamis) hírem, és mikor városon belül ismerkedek sokan mondják hogy azt hallották hogy én egy r_ibanc vagyok. Persze mikor megismernek akkor rájönnek hogy nem de nekem mégis rossz érzés.. Mit tehetnék? 14/L



2014. jún. 8. 09:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/76 A kérdező kommentje:

gonoszak vagytok pedig én csak néhány tanácsot szeretettem volna kapni:( néha eltöprengek azon hogy milyen a mai társadalom.. ha megpróbálsz divatosan öltözködni, nagy a melled segged, sminkeled magad akkor r_banc vagy (de ugye ezt suározzák mindenhonnan hogy ilyennek kell lenni..) ha gyerekesen öltözködsz vagy nagyon visszafogottan, laposvagy, nem sminekeled magad akkor nyomi vagy.. gondoljatok bele nem is ismertek és ler_bancoztok

Most akkor kivel van a baj?:)

2014. jún. 8. 12:59
 32/76 anonim ***** válasza:

Béke, szeretet és testvériség!

(A többi nem számít.)


20/L

2014. jún. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/76 anonim ***** válasza:
70%
ott van a baj, hogy már egy ideje folyamatosan csak a külsőségekről megy a téma, holott te egy kedves aranyos lánynak állítottad magad, akinek vannak belső értékei is.
2014. jún. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/76 anonim ***** válasza:
75%
szóval már 3-madszor reklámozod itt a nagy melled és a feneked...egy visszafogott csaj nem tenne ilyet
2014. jún. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/76 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjátok már a csajt!!!

1)Felszínes

2)De nem r*banc

3)Attól még később lehet az, mint bárki.

2014. jún. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/76 A kérdező kommentje:
En nem reklamzok csak bant hogy itt I ilyenek az emberek:(
2014. jún. 8. 13:11
 37/76 A kérdező kommentje:
32 adlak<3
2014. jún. 8. 13:12
 38/76 anonim ***** válasza:
86%
Te ennyire agyatlan vagy, hogy csak a két véglet van szerinted? A visszafogott unalmas külső meg a ribizlis? 14 évesen nincs több eszed, mint egy tyúknak. :D Attól hogy valaki sminkeli magát és "jól öltözködik" nem kell feltétlenül mindent kipakolni, ez a különbség a NŐIES öltözködés és a RIB.NCOS között (aminek téged titulálnak).
2014. jún. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/76 A kérdező kommentje:
:) egym szoval nem mondtam hogy csak 2 veglet van.. csak gondotam leesik hogy mit szeretnek ezzel mondani, dehat nem:)
2014. jún. 8. 13:33
 40/76 anonim ***** válasza:
100%

Megragadtad a lényeget: "de ugye ezt suározzák mindenhonnan hogy ilyennek kell lenni."


Ez nem csak a te hibád, a média csinál agymosott zombikat a mai gyerekekből. A társadalomban van a hiba, de ettől még neked nem kell ennek a nyomásnak megfeleleni. Gyerek vagy még, gyerekként kéne viselkedned, nem pedig a cicid és popsid méretével kéne foglalkoznod. Én még csak 23 éves vagyok, de ha belegondolok, hogy mi 14 évesen milyenek voltunk, és mik érdekeltek minket, akkor elborzadok, mert mi nem így nőttünk fel, sokkal egészségesebbek voltunk, egészségesebben fejlődtünk. Nálatok valahogy kimarad az igazi gyerek-, és kamaszkor, amit nagyon sajnálok.

2014. jún. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!