Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért hiszik azt hogy r_banc...

Miért hiszik azt hogy r_banc vagyok?

Figyelt kérdés

Nem értem hogy r_bancoznak le mikor szűz vagyok.. tudtommal így nem lehetek az:DD Mitől lesz akkor valaki r_banc??

Igazából az a legnagyobb problémám hogy megelőz a (hamis) hírem, és mikor városon belül ismerkedek sokan mondják hogy azt hallották hogy én egy r_ibanc vagyok. Persze mikor megismernek akkor rájönnek hogy nem de nekem mégis rossz érzés.. Mit tehetnék? 14/L



2014. jún. 8. 09:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/76 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy igazad van :/ Ez ellen viszont sajnos nem tudok tenni, mert mindenol ez van.. ha nem lenne ekkora mellem azt se tudnak hogy letezem sajnos mindenki ezzel foglalkozik
2014. jún. 8. 13:49
 42/76 anonim válasza:
90%
és még te is... hát így végig olvasva kedves, az én szemembe is egy elég nagy pipacs vagy, nekem 8 éve van élettársam gyönyörű, és sosem volt ilyen vagy hasonló problémája... vajon miért??? :D 23F
2014. jún. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/76 A kérdező kommentje:
15 éves korotoktól együtt vagytok?*___* még nagyon sokáig! Gratulálok hogy megtaláltad a neked gyönyörű nőt nagyon szerencsés vagy:)
2014. jún. 8. 14:19
 44/76 anonim válasza:
100%
Tudod nagyon sajnállak h a reklámok után mész... "Így kell kinézni" Hát sztem meg NEM. Ha az én gyerekem ugy menne iskolába h a fél cs.cse kint van,a gatyából a fél feneke kilóg ugy szájon vágnám h utána 2x meggondolná mit vesz fel... Szomorú h a te szüleid nem tanítottak meg arra hogyan kell iskolába járnia egy 14éves GYEREKNEK!!! Sőőőt ha mindenki r_bancnak néz akkor valószínű nagyon is meg van rá az okuk. Ahogy eddig leirtad magad kétlem hogy te egy kis nyuszika vagy...Nem kell kidobálni a melleket meg a popsit mutogatni 14évesen. Smink??? Minek?!?! Ilyen idős korunkban mi még nem azzal voltunk elfoglalva mennyire dobjuk ki amink van... :/ Az én meglátásom szerint egy beképzelt kis tizenéves gyerek vagy,aki kicsit sokat képzel magáról.Ha vissza veszel az arcodból lehet nem lenne ennyi negatív vélemény rád. Nem vedd annyira zokon de nekem ez a véleményem... 26/N
2014. jún. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/76 A kérdező kommentje:
Ami azt illeti a szüleim nagyon figyelnek rám:) nem sűrűn járok kivágott pólókban iskolába, trikót pedig egyátalán fel sem vehetek:) de most a szüleim is örülnek hogy van önbizalmam, barátaim meg minden.. mert 12éves koromban nagyon mély depresszióban voltam úgy éreztem nincs értelme az életemnek nagyon rossz volt:( amúgy még annyit hozzáfűznék utolsó hogy amíg nem tapasztalod a saját gyerekeden addig ne ítélkezz a másik szülő felett.. mert te mondhatod hogy így meg úgy csinálnád, a te gyereked ilyen megy olyan lesz de ez nem ilyen egyszerű. Nekem pl. anyukám mondta hogy vele is így volt.
2014. jún. 8. 15:19
 46/76 A kérdező kommentje:
egyébtként mindenkinek köszönök mindent<3 ma egy jól dekoltált fölsőben voltam és nem r_bancoztak le ENNYI
2014. jún. 8. 21:47
 47/76 anonim ***** válasza:
87%

[link]


néha az ember okosabb marad, ha nem szól/ír semmit....

-ne égesd már magad, könyörgöm...

2014. jún. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/76 anonim ***** válasza:
XDDDDDDDDDDD
2014. jún. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/76 A kérdező kommentje:
ízléses volt a barátaim szerint:)
2014. jún. 8. 22:56
 50/76 anonim ***** válasza:
76%
De... Érted.. 14 éves gyerek minek jár dekoltált felsőben? Eszem megáll. Remélem egyszer összedől az egész média úgy ahogy van és újra egészséges lelkületű gyerekek fognak játszani tizenévesen az udvaron...
2014. jún. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!