Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért hiszik azt hogy r_banc...

Miért hiszik azt hogy r_banc vagyok?

Figyelt kérdés

Nem értem hogy r_bancoznak le mikor szűz vagyok.. tudtommal így nem lehetek az:DD Mitől lesz akkor valaki r_banc??

Igazából az a legnagyobb problémám hogy megelőz a (hamis) hírem, és mikor városon belül ismerkedek sokan mondják hogy azt hallották hogy én egy r_ibanc vagyok. Persze mikor megismernek akkor rájönnek hogy nem de nekem mégis rossz érzés.. Mit tehetnék? 14/L



2014. jún. 8. 09:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/76 A kérdező kommentje:
áhh köszi:) megnéztem az előzetest és lehet hogy a filmet is megfogom:)
2014. jún. 24. 10:43
 62/76 KJUsul ***** válasza:

54-esnek is van igazsága. Ahogy a viccben is mondják: "Ku,r.va az aki mindenkivel. Bűdös k,ur.va az aki mindenkivel, csak velem nem."


És igen, vannak, akik bosszúból terjesztik lányokról, hogy mindenkivel. Sajnos van ilyen.

2014. jún. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/76 terezaforever válasza:
Csak egy gyors kérdés.Kőbányán laksz?
2014. júl. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/76 anonim ***** válasza:
Hát sajnos ez így van :(
2014. júl. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/76 A kérdező kommentje:
Nem kobanyan lakok:D miert??
2014. júl. 5. 22:39
 66/76 terezaforever válasza:
Mert vn nálunk egy hasonló helyzetű lány és arra gondoltam h te vagy az..mert a korod is megfelelt,meg amiatt is h ő is beválalósabb ruhákat hordasz...
2014. júl. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/76 A kérdező kommentje:
Hat idefigyelj most kinek mi a bevallalos.. valakinek mar az is az ha felveszek egy szukebb miniszoknyat:|
2014. júl. 6. 13:56
 68/76 KJUsul ***** válasza:

Bevállalósabb ruha? Az milyen? Címke van rajta bevállalósabb felirattal? Muhaha....


Na jó, viccet félretéve: suliba szerintem is szolidabb ruhába kellene járni, de a véleményeket akkor tudod csak megváltoztatni ha megismernek, és még akkor is lesz aki utál és rosszat mond rólad. Ez már csak így megy.


Ha valakit mindenki körülrajong, legalábbis látszólag, ott nagyon nagy baj van, valami simli van a háttérben (még az is lehet, hogy drogdíler hehe). Inkább a barátaidra koncentrálj, velük érezd jól magad, a többi duma nem számít. Ha nagyon szívedre veszed a pletykákat, megkeserítik az életedet.

2014. júl. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/76 A kérdező kommentje:
Igazából ezt az egész r.bancozást csak lányoktól hallottam eddig.. nem tudom. És igen megpróbálok csak a barátaimra figyelni, köszönöm a tanácsot :)
2014. júl. 20. 15:11
 70/76 anonim ***** válasza:
mert r*banc vagy
2014. júl. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!